Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » DorJan Danny Sport Prestige Pansy Multifunkciós Babakocsi 2011. fórum

DorJan Danny Sport Prestige Pansy Multifunkciós Babakocsi 2011. (beszélgetős fórum)


8. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 5. - Ani2)
2011. szept. 12. 14:01

Szia!


Végül is milyen babakocsi mellett döntöttetek?

7. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 6. - Menta76)
2011. szept. 12. 14:00
Szia! Én is most nézegettem a Dor Jan Danny babakocsikat. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire lehet összecsukni a vázát? Nekünk fontos lenne, hogy kicsire összecsukható legyen, mert sokat utazunk.
6. menta76 (válaszként erre: 5. - Ani2)
2011. febr. 3. 21:04

Szia! A mózes nem merev falú (műanyag) és a mérete kb. 80 cm x 35 cm. Amikor mértem a lányaim belemásztak és még elfértek benne, pedig már 1 évesek. azt el is felejtettem írni, hogy nekünk 2 kocsink van és ikerkapoccsal van összefogatva, de még így is nagyon könnyű tolni.

A hordozó része szerintem nem túl mély, bár az én 2,5 kg-os lányom elveszett benne, amikor hoztuk haza a kórházból.

Nagyon sok hasonló babakocsi van most a piacon, szinte csak a nevük más.

5. Ani2 (válaszként erre: 4. - Menta76)
2011. jan. 31. 13:33
Köszi az infot. Megköszönném ha lemérnéd nekem. A hordozó része nem túl mély egy újszülöttnek?
4. menta76 (válaszként erre: 3. - Ani2)
2011. jan. 30. 15:20

A mi mózesünknek nem lehet a feji részét emelni. Az újabb moelleknek lehet, bár szerintem ez lényegtelen. Tágas, eléggé vastag is, mi téli babák voltunk és ez fontos volt. A belső huzatát ki lehet venni és ki lehet mosni. Mi a mózesben hoztuk haza a lányunkat a kórházból januárban, mivel ebben tudtam csak jól betakarni, nem a hordozóban. A vázra könnyen fel és lepattintható, mindkét oldalon 2 kis pöcköt kell benyomni. A hordozóban van újszülöttszűkítő, ami egy betét szerű, azt utána ki lehet venni. A teljes huzatát le lehet venni a hordozónak is.

Ha akarod szívesen lemérem a mózest.

3. Ani2 (válaszként erre: 2. - Menta76)
2011. jan. 30. 15:09

Szia!


Engem a mózes része érdekel, mert sok babakocsinak kicsi a mózes része. Ill. a hordozó? van benne újszülött rész?

2. menta76 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2011. jan. 30. 14:37
Szia! Nekünk ilyen babakocsink van, de a 2010-es modell. Mi nagyon szeretjük, könnyű tolni, tágas szerintem szuper. Mire vagy kíváncsi?
1. Ani2
2011. jan. 30. 14:31

Tapasztalatok?

Megbízhatóak a DorJan Danny babakocsik?

Már annyiféle babakocsit néztem és nem tudom eldönteni melyik le a jobb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook