Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Multifokális szemüveg fórum

Multifokális szemüveg (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 12. 21:56

Kicsivel nehezebb megszokni a multifokálist, mint a bifokálist, bár az meg nekem nem jött be.

Kétségtelen, nem túl könnyű, főleg ha nem jól állították be.

Vissza kell menni és megnézik, mert volt már olyan, hogy ahol készítették, elnéztek valamit.

3. murva (válaszként erre: 2. - Tejespite)
2013. jún. 12. 21:47
Szerintem ez a szemüveg hibája,ezt szeretném kivédeni a választással ha van ilyen lehetőség.
2013. jún. 12. 21:42
Én nem szerettem. Lehet, h a szemüveg nem volt jó, de mindig ide-oda kellett mozgatni, imbolyogtatni a fejem, h megtaláljam azt a szöget, ahol az épp nézni kívánt dolgot a legjobban tudtam látni. Elvileg ez úgy műküdne - legalábbis ahogy nekem magyarázták, h ahol 'kinézek' ott pont olyan dioptria legyen, amivel abban az irányban a legjobban látok. Hát ez nálam tényleg csak elvileg működött. Volt olyan ismerősöm, aki imádta és olyan is aki úgy érzett mint én. Nem voltam egyedi eset.
2013. jún. 12. 21:38
Akinek van!Nehezen szoktátok meg?Esetleg jobb mint ami előtte volt?Több fajtából lehet választani,milyen a jó?Nekem most bifokális szemüvegem van,de szeretnék egy multifokálist,mert az csinosabb,nincs rajta megosztás,ez nagyon jó és szeretem,nem szeretnék magamnak csalódást.Milyen tapasztalatotok van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook