Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mozgó vízsérv műtét kisfiúnak fórum

Mozgó vízsérv műtét kisfiúnak (beszélgetős fórum)


2012. jan. 25. 08:17
Mindenkinek köszönöm!Sikerült megnyugtatnotok!:)
2012. jan. 24. 19:44
Szia! Az én kisfiamnak here-vízsérve volt. Egynapos sebészeten voltunk. Csak azt kellett megvárni hogy pisiljen(este nyolc körül történt meg) aztán hazamehettünk.Találtak nála műtét közben egy kis lágyéksérvet is, azt is megoldották. Mire 1 hét múlva mentünk kontrollra, már nem volt semmi baja. Egyébként sem fájt neki, csak óvatosan kellett vele bánni. Azt mondták ne homokozzon(nyár volt) és ne ugrabugráljon. A kontroll után már el is felejtettük:)
2012. jan. 24. 15:55
Szia!Az én kisfiam meguszta a mütétet mert visszahuzódott neki.De ugy mondta a doki mikor még mi is a mütéttöl tartottunk hogy nagyon rutin dolog nem veszi észre a lurkó és gyorsan gyógyul!Ne aggódj minden rendben lesz!
2012. jan. 24. 15:54
2012. jan. 24. 15:40
Sziasztok! Hamarosan műtik a kisfiam mozgó vízsérvvel! Nem tudom van-e valakinek tapasztalata a dologban semmi felvilágosítást nem kaptunk.Csak az időpontot az altatási papírokat és hogy este már vihetjük is haza!Mennyi idő a lábadozás?Mennyire fájdalmas?És mégis hogyan csinálják?Köszönöm Dytty

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook