Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mozaik család - a páromnak gyereke van... fórum

Mozaik család - a páromnak gyereke van... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
448. fehérke111 (válaszként erre: 446. - Csikil4ny)
2018. márc. 30. 10:33
Csinszka fiújának van, illetve most épül a ház...
447. gabbbicica (válaszként erre: 446. - Csikil4ny)
2018. márc. 30. 10:32

Lesz háza...


Ennel a tipusnal a "lesz" es az allando igeretek dominalnak.

446. csikil4ny (válaszként erre: 445. - Sornyul)
2018. márc. 30. 10:26
Mitől olyan sikeres, ha még lakása sincs?
445. Sornyul (válaszként erre: 440. - 31bc25d879)
2018. márc. 30. 10:07
Részben. Csak sajna az a baj, hogy az ilyen, Csinszka pasija típusú hapsik (sikeres, divatos szakmájú, korai érett ferfiemberek) elég kelendőek, a nők szeretik az ilyeneket, valószínű, úgy gondolják, hamar párra találnak ismét. És mivel a házasság nem jött be nekik, ujranosulni nem igazan akarnak, max "jegyben jarni", nem akkora probléma, ha gyakran cserélődnek, jön helyettük új balek és rajongó csaj, akit elbűvöl ez a sikeres úriember. És elsőre, a becserkészés időszakában ezek is tenyerükön hordozzák a nőt, hogy ujra legyen "kis feleség " a háznál. De utána beleadni a kapcsolatba ... 😞
444. 31bc25d879 (válaszként erre: 443. - Gabbbicica)
2018. márc. 30. 09:32

Na igen, a zakója:) Azért ez mindent elmond:)


Kíváncsi vagyok mi van Csinszkáéknál, remélem majd ír.

443. gabbbicica (válaszként erre: 442. - 31bc25d879)
2018. márc. 30. 09:30

Hat szerintem is csak a kenyelem hiqnyzik, nem az ember mogotte.


Exem hasonlo volt, mikor otthagytam, irogatott meg sokaig, hogy szeret, valtozik es amugy hol a szurke zakoja?


Aztan talalt 2 het mulva uj lanyt a helyemre, a csaj csoporttarsam volt, ugyanugy beallt a helyemre. 3 eve vannak egyutt, nem jegyezte el, nincs gyerek....

442. 31bc25d879 (válaszként erre: 441. - Csikil4ny)
2018. márc. 30. 09:19

Igen, manapság hamar elválnak. Talán túl hamar is.

A párkapcsolat minőségének megtartása baromi nagy meló, energiát kell belefektetni mindkét félnek.


Az nekem sem szimpatikus, hogy még évekkel később is pocskondiázza a másikat.

441. csikil4ny (válaszként erre: 440. - 31bc25d879)
2018. márc. 30. 09:14

Nehéz szembenézni magunkkal. Akármilyen kapcsolatról beszélünk lehet többet/jobbat/mást beleadni, közben magunk is formálodunk. Engem az borzaszt el, aki a szakítás után néhány évvel is csupa rosszat mond a volt társáról, sőt ha mindegyiket szapulja. Ha mindig más a hibás, sanszos, hogy magunkba kell keressük az okot.


Hogyne hiányozna neki! A kiszolgálás, a kényelem. Nem az adott személy. Ha az hiányozna, akkor megpróbálna változni/változtatni.


Amúgy a (pár)kapcsolatépítést tanítani/tanulni kellene, ezelőtt természetes vilt, hogy ahogy esett, úgy suppant, mert a nők nagy része különböző okokból benne maradt a rossz házasságban, azonban most kilépnek. Erre nincsen felkészülve a férfitársadalom, összezavarodott a rendszer. Akik beletanulnak, azoknak egész jó párkapcsolat a jutalmuk, a többség meg szidja a másik nemet.

440. 31bc25d879 (válaszként erre: 439. - Csikil4ny)
2018. márc. 30. 09:02

Hát elég félelmetesen hangzik.


Mondjuk akkor sem néz magában amikor elveszíti a szeretett társat és egyedül marad? vagy hiányzik neki a másik? Azt gondoltam, hogy titkon a sötétben vagy üres perceikben a szívükre teszik a kezüket és legalább egy percig átsuhan rajtuk a felismerés, hogy de h.lyék voltak:)

439. csikil4ny (válaszként erre: 434. - 31bc25d879)
2018. márc. 30. 08:28
Nem, nem gondolnak bele. Nekük a saját viselkedésük a jó, a másik tiltakozását nem értik, olyan párt keresnek, aki társfüggő, így biztosítják maguknak a kényelmes életet. Ez nem rosszindulatúság, egyszerűen ez nekik a természetes. Ezért rossz, ha valaki úgy neveli fiát, hogy teljesen kiszolgálja, ezzel mintát nyújt.
438. 31bc25d879 (válaszként erre: 435. - Gabbbicica)
2018. márc. 30. 08:20
Igazad lehet, én is várom a fejleményeket.
437. morosz
2018. márc. 30. 08:10
Ott van a gyermek is. Ezek az emberek gátlástalanok. Kihasználja, ahogy csak tudja, és még neki áll feljebb. Ismerek ilyet.
436. 7468465e0f (válaszként erre: 435. - Gabbbicica)
2018. márc. 30. 07:09
Tuti, hogy ott van. 3 év alatt felgyűlt motyot nem is lehet csak úgy összedobozolni - zsákolni. Eleve dobozokat, zsákokat kellett volna beszerezni. 😰 5 nap elég lett volna.
435. gabbbicica (válaszként erre: 434. - 31bc25d879)
2018. márc. 30. 06:42

Az en exem meg volt gyozodve. Sokat dolgoztam otthonrol, es nem fert a fejebe, hogy az, hogy 10 percre leugrom a kisboltba, az olyan, mintha az irodaban a bufebe szaladnek le.


De az, hogy helyette uljek delelott 4 orat a folduivatalban, aznekem is szabadsag kellene h legyen.


2 hetig büntiben voltam 😁😁


Nagyon varom Csinszkat, de szerintem azert nem jelentkezik, mert ott a pasi.

2018. márc. 30. 03:40

Arra azért kíváncsi lennék, hogy az ilyen "játszmázós emberek" azért néha belegondolnak és elismerik, hogy ők a fekete seggűek?

Vagy tényleg meg vannak róla győződve, hogy a másik a hülye és a sz.rember.

433. 31bc25d879 (válaszként erre: 431. - Gabbbicica)
2018. márc. 30. 03:36
Ezt jól megfogalmaztad, ismerek én is ilyet:)
432. frauJost (válaszként erre: 374. - Csinszka2)
2018. márc. 29. 23:34

Huhh 😨 jól döntöttél! Pihenj,nélküle!

Azt mondta kezdjétek tiszta lappal?

1. már lassan nincs mit újrakezdeni.

2. Ezzel azt akarta elérni hogy TE add ki az útját mert tudja nagyon jól hogy már kivagy,szóval hogy fejedhez lehessen vágni ha esetleg te v.mikor újrakezdenéd vele hogy : "bocs nem,én újra akartam kezdeni tiszta lappal de te elküldtél" .

Fú tiszta érzelmi zsarolás meg legyen neked bűntudatod. Kívànom hogy hamar légy túl rajta. 🌹

2018. márc. 29. 20:09

Mi lett a delutan fejlemenye?


Elment vagy kapott eselyt hogy most 4 nap alatt rendbehozza? Esetleg mar a gyerek ia megerkezett husvetra?


Az a baj, hogy az ilyen jatszmazos emberek remekul ertenek hozza, hogy ugy elferditsek a dolgokat, hogy a vegen a masik legyen a sz.r ....

430. 31bc25d879 (válaszként erre: 428. - Csinszka2)
2018. márc. 29. 15:59
Mond neki, hogy addig szajkóztad azt a szót míg bevonzottad, saját magad!!
429. Csinszka2 (válaszként erre: 427. - Sornyul)
2018. márc. 29. 15:39
:))
428. Csinszka2 (válaszként erre: 426. - 31bc25d879)
2018. márc. 29. 15:39

Teljesen igazad van, nem is hagyom ezt tovább, ezért is akarom, hogy menjen.

Bevallom, azért tűrtem, mert a "takarodj" szó tényleg erős volt (ahogy lovelyly is írta) - de azért basszus annyira mégsem, hogy ez legyen a folyománya és mint sokszor leírtam, az egy hergelés következménye volt, megbűnhődtem már érte.

Mindegy is, azt hiszem annyira súlykolta ezt a szót és bújt a szó mögé, hogy magam is kb "értettem", miért vág hozzám ilyen szavakat.

De van egy határ!


És köszönöm!! Próbálok erős lenni - erős gyomorgörccsel.

427. Sornyul (válaszként erre: 417. - Michelle.r)
2018. márc. 29. 15:32
Haha, én meg jól menő vallalkozonak... de a piacképes és divatos szakma az bejött 😁. Szóval egy sármos és sikeres korai negyvenes...nem csodálom, hogy odaig voltál érte... kár, hogy egy balfácán és lelki sérült ... de vigasztaljon az, hogy sármos és sikeres korai negyvenes elvált pasiból minden sarkon van kettő. 😁 és talán van köztük olyan is, aki nem lelki sérült vagy legalabb gyógyíthatóan az, ki lehet belőle szeretgetni a sebeket. (Nekem mondjuk egyik elváltamból se sikerült, ezert is lett belőlük elegem.)
2018. márc. 29. 15:29

"...akkor részéről VÉGE, s ezt teszi úgy, hogy felmossa velem a padlót az olyan mondatokkal, mint "nem akarok veled együtt élni, jó, hogy nem lett közös gyerekünk, össze-vissza beszélsz, maszlag az egész, jel lehetett, hogy nem házasodtunk össze, mert látom, milyen ember vagy stbstbstb)."


Itt mondtam volna, hogy oké...ott az ajtó, MOST hagyd el a helyszínt.


99,9% női dolog?! - háztartásbeli vagy? Otthon vagy egész nap egyedül? És mi a férfi dolog? Jááájj, ezt nagyon gyorsan felejtsd el és mondom ezt a későbbi párkapcsolataidra nézve is. Butaság. És nem is igaz. Ilyen nézettekkel megont belelavírozod magad az újabb teljeskörűen kiszolgálom magatartásba és életformába. Nem hiszem, hogy neked ez kell.


Velem életemben nem beszélt így senki. Főleg nem a társam.


Jól döntöttél, kell az egyedül és külön most.

Kíváncsi vagyok tényleg végig viszed-e. Tarts ki, legyél céltudatos és határozott. Az elején még azon drukkoltam, hogy rendben legyen nálatok minden, mostanra már azon, hogy légy erős.


Elhiszem, hogy kiborultál, egy percig nem tűrném főleg úgy, hogy teljes ellátást biztosítasz neki is a gyerekének is. Nincs köszönet érte, még annyi sem, hogy az utolsó pillanatban észhez kapjon.

Fáradt és alszik.

A másik: "na mi van mondjad" - ez stílus azzal akit szeretek?! A sarki fűszerest nem szólítom meg így.

425. Sornyul (válaszként erre: 370. - Csinszka2)
2018. márc. 29. 14:59

Igen, ismerős, négy éve ebben vagyok én is. Csak mi Harmaskaert küzdünk, illetve küzdök én főleg, férjem el tudja fogadni, hogy csak kettő van és mindkettő fiú, én nem, vagy kevésbé, nekem életem vágya a lanygyermek és a nagycsalád, de ez most más tema.

Én mondjuk konkrét hormonokat nem tömök, inkább vitaminokat főleg. Negyedik éve várunk már és lehet, hiába, szóval igen, nagyon nehéz ez a reménytelen várakozás. Főleg a te esetedben, hogy a pasinak igazából van már, így neki nem annyira égetően fontos, illetve max a friss szehhelem hevében (lenne) az, vagy, ha olyan megszállott , makacs típus, mint én ,hogy őneki pedig mindenáron kell közös gyerek is... szóval ott van Vili, de neki nem te vagy a mamája, nem hív mamának, nem tekint annak...

Még csak ennél a hozzászólásnál tartok, szóval nemtom, mik a fejlemények, de azon gondolkoztam, hogy akármennyi idős is vagy, mégis lepni kéne. Mással van esely, hogy akár rögtön összejönne a baba, itt nem olyan biztos. Komolyan, ha mashogy nem, lombikkal vagy donorpetesejttel, orokbefogadva, vagy mittudomén... csak valami legyen. Olyan nőcinek tűnsz, akinek a család és a gondoskodhatnék fontos. Neked mindenképp kéne legyen saját családod, férjed, gyerekeid, akik, ha esetleg nem is mind vérszerintiek, de téged tekintenek edesanyjuknak. Akik tisztelnek, szeretnek, akikkel egy egység lehetsz.

Ha ezt esetleg a jelenlegi vőlegényeddel is megvalósíthatónak látod, az is jó, de ehhez asszem már neki kell valtoztatnia.

424. Csinszka2 (válaszként erre: 423. - 7468465e0f)
2018. márc. 29. 14:54
Hát annyi MIÉRT merül fel a tegnap estében (és elmúlt napokban), hogy erre sem tudom a választ. Miért volt fáradt a beszélgetéshez? Miért akart maradni, aztán mégis menni, aztán megint maradni, majd menni? Miért volt színpadias? Miért nem ment már hamarabb? Miért bántott? Miért tett a lámpára ilyen szürreális megjegyzést? Miért Miért Miért? :D
423. 7468465e0f (válaszként erre: 421. - Csinszka2)
2018. márc. 29. 14:51
És lámpácskától asztalkától búcsúzott. Miért nem a testedtől? ;)
422. Csinszka2 (válaszként erre: 420. - 86d0584f0e)
2018. márc. 29. 14:50

Művelt és olvasott, tényleg!

Sosem tudnék kapcsolatban lenni olyannal, aki nem az :))

Igen, a neveltetés baromi fontos - sosem lehet tudni (hacsak a másik nem beszél róla), hogy milyen dolgok égtek beléd gyerekkorban, szerintem is nagyon fontos, ki-mit hoz otthonról, abszolút megnyilvánul ki-hogyan kezel egy konfliktust.

De teljesen jogos amit írsz!


Az EQ szint valóban (mint kiderült) nem éppen magas. A probléma kezelése és az elmúlt pár nap gyakorlatilag egy kamasz lázadása volt (az én szemszögemből nézve)

421. Csinszka2 (válaszként erre: 418. - 7468465e0f)
2018. márc. 29. 14:47
Ezzel sosem volt gond ;)
420. 86d0584f0e (válaszként erre: 415. - Csinszka2)
2018. márc. 29. 14:41
Az intelligencia nem pótolja a neveltetést, a modort, a törődést, az empátiát, az olvasottságot, a műveltséget, a kulturáltságot, és még megannyi más dolgot sem.
419. csgybzs (válaszként erre: 415. - Csinszka2)
2018. márc. 29. 14:38
Attól még az EQ-ja lehet a béka segge alatt sajnos.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook