Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2009. dec. 11. 14:19
Mizu? Ki merre? Dolgoztok, alszotok?
2009. dec. 10. 13:04

Ki merre van??? Nálam tegnap valamiért nem működött a hoxa, nem tudtam megnyitni...

Ma talán vendégeink lesznek este, sült krumpli-kolbász-szalonna-lilahagyma vacsorára.. tiszta fogyókúra, mi?

976. cb82b220ce (válaszként erre: 975. - Zimmi)
2009. dec. 9. 11:40
köszi!Puszi! :-D
975. Zimmi (válaszként erre: 974. - Cb82b220ce)
2009. dec. 9. 11:38

Szia Java!Nagyon ügyes vagy,csak így tovább!

Puszi!

2009. dec. 9. 08:27
Sziasztok csajoK!Nagyon jól érzem ma magam.Biztos a sikeres tegnapi napnak köszönhető :-) Nem tom.Tegnap tornáztam egy jót,vacsiztam egy nagyon lighthosat,volt más is :-D tehát ma jól vagyok.Tk kenyérrel indítottam a napot,tízóraim gyümi lesz,estére sali.Jupiiii,úggy tűnik tényleg visszatértem :-D
973. Zimmi (válaszként erre: 971. - Cb82b220ce)
2009. dec. 8. 16:14
Nagyon sajnálom,én is szomorú lettem!Nagyon szeretem az állatokat!kár hogy nem tudom befogadni őket!
2009. dec. 8. 13:08
Persze, ne rágd magad emiatt! Végül is az ember nem fogadhat be minden kidobott állatot. Nálunk is van jó pár háziállat: 2 benti kutyus, egy németjuhász odakint az udvaron, macsek, aranyhalak, tengerimalac, teknős meg papagáj.
971. cb82b220ce (válaszként erre: 970. - Mancinéni)
2009. dec. 8. 12:54
Itt is esik.Sajnálom hogy szomorúbb lettél tőle :-S Kaptam választ az állatmenhelytől hogy náluk nicns hely,ezért kiküldik a sintéreket.Sajnálom,de még jobban sajnálnám a sajátomat.Persze már megkaptam hogy miért nem az állatmenhelynek szóltam először...Hát pedig nekik szóltam,nem is 1nek,nem érzem magam ezért felelősnek,én mindent megtettem.
2009. dec. 8. 12:45

Vigyázok, vigyázok..

Nálunk esik az eső.. de gondolom, nálatok is! Olvastam Java naplóját, kicsit szomorúbb lettem.

Szép napot mindenkinek!

969. Zimmi (válaszként erre: 968. - Mancinéni)
2009. dec. 7. 16:25
Mancica!Vigyázz magadra nagyon,mert nekem is csak egy pillanat volt az egész!Sajnos ez a második hét fekve,és nagyon lassan gyógyulok,és nagyon fájdalmas!
2009. dec. 7. 15:37

Java, írtál, de nem unatkoztál annyira...

Zimmike, már tudom, mi történt!...Hétvégét végig sütöttem-főztem, mert szombat-vasárnap vendégek vltak.Szombaton 9-en, vasárnap már csak négyen. Elég volt! Fájt a derekam is, de szerencsére nem "akadt be", mint neked, Zimmi.

2009. dec. 7. 15:20

Szia Zimmi!Örülök, hogy kicsit mr jobban vagy!!!!Mitől dőltél így ki?

Ducimuci, ó újra olvasni téged is!

Java, megyek a naplókhoz, hátha unatkoztál..

966. Zimmi (válaszként erre: 965. - Cb82b220ce)
2009. dec. 7. 14:05
Köszönöm!Puszi!:)
965. cb82b220ce (válaszként erre: 964. - Zimmi)
2009. dec. 7. 14:03
Amiatt meg ne keseregj hogy nem tudsz még a Karácsonyra készülődni,még lesz bőven rá időd ne aggódj!Pihengess!!!Gyógyulj!Puszi!
964. Zimmi (válaszként erre: 963. - Cb82b220ce)
2009. dec. 7. 13:56

Szia!Áááá.hiszen alig tudok mozogni,pisilni is csak nehezen tudok kimenni!Egész nap csak fekszem,elborült már az agyam is!:(

Köszi a jobbulást,csak nagyon nehezen megy!

963. cb82b220ce (válaszként erre: 961. - Zimmi)
2009. dec. 7. 08:14
Szia!!!Hogy vagy?Igen,mostmár kéne a fiatalabbakra is hallgatni!Remélem nem dolgozgattál otthon a hétvégén!!!Jobbulást!!!puszi!
2009. dec. 4. 17:59
Sziasztok lányok! Remélem minden oké veletek! Én nagyon fáradt vagyok mostanában. Tanulok,mert vizsgaidőszakom van. Újra elkezdtem fogyózni, és beneveztem a fogyi versenyre is!:)
961. Zimmi (válaszként erre: 960. - Cb82b220ce)
2009. dec. 4. 16:52

Szia Java!Mostanában egyre gyakrabban gondolom,hogy a fiatalabbak véleményére is kéne figyelnem!Mégpedig: a pihenéssel kapcsolatban!Lehet lassítok egy kicsit.Alvás szempontjából nem tudom,mert nem vagyok jó alvó,csak ha kimerülök.Remélem én is hogy most már nincs sok a betegségemből!Már holnap takarítani akarok!Apa ápol,de mégiscsak férfi,neki a rendetlenség nem azt jelenti,amit nekem:D

Puszi!

960. cb82b220ce (válaszként erre: 959. - Zimmi)
2009. dec. 4. 13:49
Hát nem tudom hogy bünti-e!Lehet ezzel kellett rájönnöd arra hogy néha pihizni is kéne.Én mindig azon vagyok elképedve hogy milyen keveset pihensz,főleg hogy milyen keveset alszol!Lehet azért történt ez az egész!Remélem minél hamarabb meggyógyúlsz,eltudom képzelni mennyire rossz lehet!
959. Zimmi (válaszként erre: 958. - Cb82b220ce)
2009. dec. 4. 12:55
Sziasztok!Köszönöm,hogy hiányoltatok!:)Már alakulok,még kapok 2 infuziot,és már csak a fájdalomcsillapítókat kéne elfelejteni,mert akkor már meggyógyulnék!Oldalt fekszem,és pötyögök,de legalább itt vagyok.6 napig csak feküdni tudtam.Táppénzen vagyok,ezt utálom.Nem tudom miért kaptam ezt a büntetést?
2009. dec. 3. 19:18
Zimmi!!!Hogy vagy????
957. cb82b220ce (válaszként erre: 956. - Mancinéni)
2009. dec. 2. 07:51

Majd leírom egyszer a naplómba amikor majd nagyon unatkozni fogok mert baromi hosszú....

A hajamból fogok majd vágatni,melirt valahogy nem akarok.amúgy ritkítani egyáltalán nem akarom mert akkor szerintem kevés lenne a hajam.Most se kevés,pont jó,mondhatni sok hajam van,de nem olyan sok hogy beleritkítsanak.Most fizukor akarok elmenni fodrászhoz de csak valamennyit fogok belőle vágatni.

2009. dec. 1. 23:29

Java, olvastam a naplódat, most már írd le, mi az a titok, mert éjszaka nem fogok tudni aludni a kíváncsiságtól...

Szerintem egyébként fogytál. A hasad már kissebb a pink pólóban, nem olyan "dudoros" mint a zöldben. Ha nekem nagyon szar kedvem van, elmegyek szolizni, vagy kozmetikába, vagy jót tesz egy új frizura is.. nálam a vásárlás nem válik be.. te is próbálkozhatnál új frizuval, már mióta ilyen fazon a hajad?? Tetethetsz bele szőke melírt, kicsit megritkíttatnád, átvágatnád...Így az ünnepek előtt nem árt egy kis változatosság...

2009. dec. 1. 23:20
Zimmi, gyógyulj meg hamar!!!!!!!!!!!!!!
954. cb82b220ce (válaszként erre: 953. - Jadranka.)
2009. dec. 1. 07:57
Jobbulást kívánunk neki!Igen feltünő volt hogy nem jelentkezett.Köszi hogy tájékoztattál minket!Üzenjük neki hogy pusziljuk és mielőbb gyógyuljon meg!Biztos örül majd hogy megírtad helyette.
2009. nov. 30. 22:46
Sziasztok! Nem tudom, anya (Zimmi) mit fog szólni, hogy a nevében írok, meglátjuk :) Minden ok ott is, "csak" a dereka készült ki, becsípődött elég durván, táppénz, ágyban fekvés, miegymás. Gondolom, nagyon hiányoztok már neki... De majd jön, ha tud!
2009. nov. 30. 08:26
Sziasztok! :-) Igen,kipihentem anyósomékat :-) Szépen ki is takarítottam.De én azt vettem észre már-már mániákusan takarítok,csak akkor érzem magam jól ha nagy a tisztaság.Mániákus lettem?Mindig is szerettem a rendet,na de ennyire...
2009. nov. 29. 20:45
Nagy nehezen végre ideérek, már fogalmazom itt magamban az elfogadható kifogásokat, erre SEHOL SENKI!!!!!! Mi van kéremszépen?? sztrájk? Java, te biztosan az anyósodat-sógornődet pihened ki, Zimmi te dolgozol?
950. cb82b220ce (válaszként erre: 949. - Mancinéni)
2009. nov. 27. 14:38

Szia!Nincs bocsánat :-D Dehogy nincs :-)

A te anyósod se lehet egyszerű...ráadásúl viszonyllag gyakran látod...szegény!

2009. nov. 27. 11:56

Helló csajok! Bocs, de vásárlós-intézkedős napok voltak. Igyekszem még a nagy hajrá előtt elintézni az ajándékkeresést! Persze mindíg marad valami vagy valaki, akinek nem sikerül elsőre megtalálni az ideális ajándékot..

Anyósról: Hát nem egyszerű. Az enyém olyan egy kicsit, mint a napraforgó. Hol én, hol a lánya. De elvagyunk. eleinte volt pár érdekes húzása, a lányát piszkálta, hogy szedjen szét minket a fiával, hogy szakítsuk, de amikor a sógornőm ezt elmondta, én meg megkérdeztem az anyósomat erről, letagadott mindent. Aztán máskor már másképp mondta, szinte teljesen más indok, ok, stb, rájöttem, ebben a családban nem divat a tiszta egyenes beszéd. Drága parfümök ajándékok, hátam mögött meg kibeszélés. Ezt tudomásul vettem, tojok rá... ha nekik így jó!!.. Találkozunk kb 2-3 hetente, szemembe normális, de persze az én gyerekeim olyan "neveletlenek" , szemtelenek,(szerinte) meg én is beszólok időnként (tényleg). Meg ő is. Ez van. Férjem első házasságbeli gyerekei "tündérek" sőt, inkább angyalok, igaz, szarnak a fejére. kár is erről annyit írni. szerintem én kibírhatatlan anyós leszek, ismerem magam..

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook