Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mossunk környezettudatosan! Mosópor helyett mosószóda és ecet. Tapasztalatok? fórum

Mossunk környezettudatosan! Mosópor helyett mosószóda és ecet. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. 1kata (válaszként erre: 7. - Moncsicsi83)
2012. febr. 11. 20:26
Kisbabak ruhajahoz ez a legjobb valasztas, hiszen teljesen borbarat, nagyon jo ekcemas borre is, oblitesnel sem kell kivenni, mert semmi karos nincs benne. Igen, jo szineshez, es feherhez is.
11. 1kata (válaszként erre: 6. - Koszorucska)
2012. febr. 11. 20:24
Keves vizbe teszek kb. 30csepp levendula vagy edes narancs illoolajat, es ez megy az oblitotartalyba. Jo illatuak tole a ruhak, de sajnos nem tul tartos ez az illat.
10. 1kata (válaszként erre: 5. - Tandi25)
2012. febr. 11. 20:22
2:1aranyban higitom, nem lesz kemeny a ruha, sot ellenkezoleg finom puha, nem marad ecet szaga. Nem tudom mennyibe kerulnek Mo-n, kulfoldon lakom, itt nagyon olcso, es nagyon sokaig eleg.
9. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - 17edc27aec)
2012. febr. 11. 20:10
Ezt még nem hallottam, pedig sok helyen az ecetet ajánlják 90 fokon átmosatni a gépet vízkő ellen. Nekünk is ezt ajánlotta a mosógép szerelő. Ha szétmarná a gumi tömítést, nem ajánlanák szerintem...
2012. febr. 11. 20:06
Ecetet nem ajánlanék mosógépbe önteni, mert szétmar egy pár gumitömítést, és károsítja az alkatrészeket, főleg a szivattyúban.
2012. febr. 11. 20:05

Sziasztok, ez engem is érdekelne.

Mosószóda és dió ugyanúgy mehet színes és fehér ruhákhoz is? Hol lehet őket beszerezni?

Az ecet nem keményíti a ruhákat? Teafa olajat mennyit tesztek bele és milyet? Hol veszitek?

Kisbabák cuccait is lehet ezzel mosni? Főleg emiatt érdekelne a dolog, mert hamarosan megszületik babócánk és nem szeretnék semmi olyan dolgot használni, amitől szegénykéne valami bőrproblémája lenne...

6. koszorucska (válaszként erre: 3. - 1kata)
2012. febr. 11. 20:04

Szia!

Engem ez az illóolajos öblítés érdekelne. Ezt hogy és mivel csinálod?

Köszi.

5. Tandi25 (válaszként erre: 3. - 1kata)
2012. febr. 11. 20:03
és az ecetet mennyire higítod, ha azt használod öblítőnek? én is gondolkozom rajta, de még nem próbáltam. Mennyibe kerülnek ezek a mosódiók, mosószódák és mennyi ideig elég?
4. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Garkata82)
2012. febr. 11. 20:00
15 eve igy mosok. Azota nincs se arckiutes, se vakarozas. Se kornyezetszennyezes ;) Csodalom, hogy meg nem terjedt el jobban...
2012. febr. 11. 19:47
En mosodiot hasznalok, mososzodaval. Ecettel es/vagy illoolajjal oblitek. Elegedett vagyok, nagyon szep tisztak a ruhak, pedig az 1eveseim tudnak am koszolni. :)
2012. febr. 11. 19:40

Nagy mosóporfaló és öblítő imàdó voltam.

Azonban 1 hónapja mosószódával,ecettel és teafaolajjal mosok....

Szeretnék még több mindenr kipróbálni és ehhez kérném a segítségeteket....

2012. febr. 11. 19:38
Mossunk környezettudatosan!Mosópor helyett mosószóda és ecet.Tapasztalatok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook