Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel gyógyítják hivatalosan a HPV vírust? fórum

Mivel gyógyítják hivatalosan a HPV vírust? (beszélgetős fórum)


27. Kuszkusz1019 (válaszként erre: 18. - Juci80)
2014. márc. 14. 10:26
Szia! Olvastam egy korábbi hozzászólásodat, érdeklődnék, hogy sikerült-e valamilyen módon jobbá tenni az eredményed, sajnos én is ugyanebben a cipőben járok :( Köszönöm a válaszod előre is!
26. Najmi
2013. febr. 12. 03:45

Sziasztok!

Nekem cin 1-es leletem volt egy éve, a következő vizsgálatnál minden rendben volt, mostani leletem megint cin 1, két magas kockázatú hpv vírussal. Rengeteg immunerősítőt szedek mióta kiderült, de úgy látszik nincs sok haszna. Most döntés előtt: műtsünk vagy várjak még? Mit gondoltok?

2012. aug. 24. 17:28
2012. júl. 12. 16:22
A szexuálisan aktív férfiak és nők legalább 50 százaléka fertőződik meg HPV-vel (humán papillomavírus) valamikor élete folyamán. A HPV kockázatos és kevésbé kockázatos formában jelentkezhet. A kevésbé kockázatos szemölcsöket okoz a nemi szerveken, a kockázatos viszont rákot idézhet elő. A fertőzések 90 százalékában immunrendszerünk 2 év alatt megszabadul a HPV-től.
23. Veronika27 (válaszként erre: 22. - Juci80)
2012. ápr. 21. 22:33

Persze, párodnak is mindenképp adjad, ezek természetes dolgok!

Grapefruitmagolajból olyat vegyél, amiben nincs alkohol!

Lehet kapni DM-ben is például, de a legjobb, ha bioboltba mégy, ott még tanácsot is adnak!

22. Juci80 (válaszként erre: 19. - Veronika27)
2012. ápr. 21. 13:07
Szia, rákerestem az interneten a grapefruitmag olajra és a olajfalevélre, ezekbe tényleg látom a gyógyulásomat, csak lenne 2 kérdésem. Ezt a páromnak is adhatom, nála is segíthet, attól függetlenül, hogy Ő fertözött e? Meg ezt hol lehet megvenni, mert én ezt a bioplus.hu oldalon láttam, én Győri vagyok, vagy ezt lehet kapni gyógynövény üzletbe is, vagy inkább vegyem meg ezt mert drágább, de biztosabb nagyobb a hatása?
21. Juci80 (válaszként erre: 19. - Veronika27)
2012. ápr. 18. 13:17
Köszönöm a segítségét!
2012. ápr. 18. 12:20
*olajfalevél, elnézést.
19. Veronika27 (válaszként erre: 18. - Juci80)
2012. ápr. 18. 12:20

Hivatalosan Isoprinosine nevű immunerősítő gyógyszert szoktak adni.

Immunerősítés a kulcs, szedj grapefruitmag olajat, olajfalevés kapszulát, vagy kolosztrumot.

Védekezzetek óvszerrel!

18. Juci80
2012. ápr. 18. 11:40

Sziasztok!

Segítséget szeretnék Tőletek kérni, a héten kaptam meg a leletemet, hogy kockázatú HPV vírus van a szervezetemben :( A citológiám 2-szer P3 lett!A nőgyógyászom azt mondta, hogy nincs rá konkrét gyógyszert, amit el is hiszem. De valami, gyógyszernek, gyógynövénynek lennie kell, hogy csökkenje az eredményeket, ebben kérném a segítségeteket. Azon gondolkozom, hogy természetgyógyászhoz fordulok, más ötletem nincs, egyenlőre.........Nemi életet lehet élni, védekezés nélkül? Nagyon tudatlan most ehhez, és nem tudom mi tévő legyen, ha valaki tud nekem segíteni, nagyon megköszönném neki!!!Üdv. Judit

17. FiliDigi (válaszként erre: 16. - Ágica15)
2011. nov. 12. 09:27

Szia,

Látom már rég írtál, de írnék. NEkem most jött meg, hogy HPV gyanús vagyok ,az újabb vizsgálat után 2-3 hét.

Neked mi volt?

2010. dec. 7. 19:21

Sziasztok!

Rutinvizsgálat során HPV gyanút találtak. Újabb vizsgálat után mennyi idő, míg megmondják, hogy van-e, vagy nincs?

2010. okt. 14. 14:12
Ha valakinek condylomát találtak a méhszáján és megműtik, utána mennyi időre lehet gyermeket vállalni?
2010. okt. 13. 23:36
Illetve még annyi, ezzel nem szabad játszani. Egy volt lakótársam is ezzel fertőződött meg, és elkapta egy gyors lefolyású valami. A hasnyálára "mászott rá". 23 évesen elhunyt. :(
2010. okt. 13. 23:32

Sziasztok,

nekem is volt, p3. Az orvos nem javasolt semmit, csak annyit, hogy várjak vele 2-3 hónapot, aztán megint menjek szűrésre.

Nagyon megijedtem, és az első dolog amihez nyúltam egy a gyógynövényekről szóló könyv volt. Aztán hónapokon keresztül napi 3x ittam cickafarkfű teát. (Borzalmasan rossz íze volt az elején!) Meg szedtem B**** vitamincseppeket. Mikor legközelebb visszamentem szűrésre - akkor már magándokihoz - semmit nem találtak.

Azóta sem volt semmi, félévente megyek.

Illetve most már van! :) Februárban fog megszületni pici fiacskánk!

12. 36a26f5226 (válaszként erre: 3. - Miss Jane)
2010. okt. 13. 17:22
De igen, gyógyítható, és ahogy a 4. hsz.-ben írta az egyik Hoxa-tag, igen, azzal a tablettával immun terápiát indítanak, és legkésőbb 2 év múlva lesz teljesen negatív a szűrés eredménye...
11. Veronika27 (válaszként erre: 6. - Rozsa3)
2010. okt. 13. 10:29

Keress rá a hpv centrum szóra és a honlapjukon hallgasd meg a videót.

Ez ellen nincs gyógyszer, csak immunerősítés. A fertőzést csak óvszerrel védheted ki, de még az sem véd minden esetben.

10. Zane73 (válaszként erre: 9. - Cynnia)
2010. okt. 13. 10:24

Tehát alacsony és magas kockázatú is volt.:-(

A cervixen volt a hámelváltozás.

Egyetértek azzal, hogy a szervezeten múlik minden.

9. cynnia (válaszként erre: 8. - Zane73)
2010. okt. 13. 10:18

Egyik sem volt..A műtét előtti utolsó citológiám p4-es volt.Megnéztem,egész pontosan ez van a papíromon:Enyhe fokú (LSIL) HPV.Kifejezett fokú (HSIL) CIN2.Kóros hámelváltozás azonosítható.

Ez előtt is volt már háromszor p3-as eredményem..

8. Zane73 (válaszként erre: 7. - Cynnia)
2010. okt. 13. 10:04
Szia! Méhszájsebed volt vagy condylomád?
2010. okt. 13. 09:51

Nekem az Isoprinosine nem segített,csak a műtét.

Azóta nem volt gondom.

Az én orvosom a herpesz vírushoz hasonlította,hogy ha jelen is van a szervezetben,nem mindig aktivizálódik,ahogy Miss Jane is írta,a szervezet hol legyőzi,hol visszatér.

6. rozsa3 (válaszként erre: 2. - MANCIKA123)
2010. okt. 13. 07:23
Köszönöm. A méhszájsebemet a szülések után rendbe tetettem. De most hirtelenjében lett két myomám és egy átlagosnál nagyobb méhem. 2006-ban még P2 volt a citológia, most pedig P3. Le van gyengülve az immun rendszerem, és időnkénti pajzsmirigy alul-működésem is van mellé. A héten felkeresek egy újabb nőgyógyászt, a harmadikat. Ha a férfi a hordozó, neki nem kellene valamit szedni, hogy ne fertőzzön meg újra?
2010. okt. 13. 07:11
Felméréseket végeztek a lakosság körében, és arra jutottak, hogy vannak olyan időszakok, amikor van az emberek egy részének (tünetmentes is) HPV-je, hol nincs. Ergo a szervezet hol legyőzi, hol visszatér egy bizonyos lappangási idő után. Egy orvos az influenzához hasonlította... de a különbség, hogy aki egyszer fertőződött valamelyik típusával, abból nincs 100%-os gyógymód.
2010. okt. 13. 07:08

Szia!

Isoprinosine-nal szoktak "rásegíteni".

2010. okt. 13. 07:07
Nem gyógyítható, de tüneti kezelései vannak.
2010. okt. 13. 07:06
SZIA.NEKEM 10 ÉVVEL EZELÖTT P3-AS LETT A RÁKSZÜRÉS EREDMÉNYE,AZT MONDTÁK HPV GYANÚS VAGYOK.MEGISMÉTELTÉK A KÖVETKEZŐ ALKALOMMAL A RÁKSZÜRÉST MEGINT ROSSZ LETT.MÉJSZÁJSEBEM LETT,MEGIS MÜTÖTTEK,AZTÁN AZÓTA ENNYI,NEM VOLT BAJOM,SZÜLTEM 2 BABÁT AZÓTA.DE AMIT KÉRDEZTÉL AHHOZZ NEM ÉRTEK.
2010. okt. 13. 07:03
Kell-e szedni valamilyen készítményt, vagy arra kell várni, hogy a szervezet legyőzze, illetve a HPV rizikós rákkeltő faktorai győzzenek? BOX.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook