Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek, egy olyan 2.osztályos lánynak, aki..... fórum

Mit vegyek, egy olyan 2.osztályos lánynak, aki..... (beszélgetős fórum)


1 2
7. corinna (válaszként erre: 3. - 656f03db60)
2009. okt. 24. 11:41

Nincs elkényeztetve! Telefonja azért van, mert ingyen kapott egyet apukám, amin van 10 perc havonta!

Nem gondolom azért mert lehetőség szerint megkap mindent el lenne kényeztetve! Az meg, hogy mennyiért vegyek neki ajándékot legyen az én dolgom!! Szerény gyerek, nem követelőzik, látatlanba nem hiszem, hogy véleményt kellene mondani!!!!

2009. okt. 24. 11:38
De azért gondolkodom.
2009. okt. 24. 11:38
Szia Igaz hogy még 7 évesen nem biztos hogy szeret olvasni de én mégis ismeretterjesztő könyv melélet döntenék abbol sose elég.
2009. okt. 24. 11:38
Kedvencek: scooby, hannah, h2o, lovak.
3. 656f03db60 (válaszként erre: 1. - Corinna)
2009. okt. 24. 11:38

Elnézést, de szerintem 10000 Ft sok pénz egy névnap miatt! Ha nagyon 'kell' még valami, akkor valami képességfejlesztő játékot.


7 éves és már mp3-ja illetve telefonja van? Az igen! Kicsit el van kényeztetve. Szerintem.

2. corinna (válaszként erre: 1. - Corinna)
2009. okt. 24. 11:37

Szóval mégis mire gondoltam???

Hasznos dologra! DE lövésem sincs! Szülinapjára ágyneműt (paplan+párna) kapott, meg scoobys társast!

Ágyneműhuzatra gondoltam (2 van neki) ...., nem tom, valami ötletesebbet szeretnék!

2009. okt. 24. 11:35

Keresztlányom második osztályos, 7éves. Névnapja lesz jövőhéten, és most először nem tudom mit vegyek neki! Már rendeltem neki egy puzzle-t az ő képével, amint egy lóval van. De még szeretnék neki, mert 10.000Ft-ot szoktam rákölteni + a virág, a puzzle 2200Ft. Szóval 8000 Ft-om "van még". Az a baj, hogy nagyon sok mindene van! Szinte mindene megvan!

Társasjátékból már szinte az összes valamirevaló megvan, baba nem kell,könyve is sok van (ismeretterjesztő, dalos, mesés, már babakora óta gyűlik, bár tudom könyvből sosem elég) mp3 már 3éve van, telefonja van,bicaj,korcsolya van, görkorit most kap, gyöngyei vannak, puzzle-je is sok van, de ez különleges, hogy ő lesz rajta:) PC játékot nem szeretnék, mert azt megtudjuk máshogy oldani!!! Ruhája is van, cipője is,(egyik nagymamától is kap még) Nem tudom mit hagytam ki, hogy mije van még. Most látom, mennyire szerencsés gyerek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook