Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18.szülinapra B.Alexandrára hasonlító lánynak milyen minőségi parfümöt vegyek? fórum

18.szülinapra B.Alexandrára hasonlító lánynak milyen minőségi parfümöt vegyek? (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 29. 22:23

Ha nagyon parfümöt akarsz venni, akkor nagyon benne van a pakliban, hogy nem nyeri el a tetszését, akkor is, ha nem mondja meg. Lehet az a legdrágább is, nincs rá garancia, hogy bejön neki.

Tippet talán mégis adhatok: nyáron a friss illatok jók, most Lancome Aroma Blue-t használok, az talán tetszhet egy "Béres Alexandrának " is. Esetelg Hermes vagy Chanel nyári illatok.

15. csigabaga (válaszként erre: 14. - Homern)
2011. ápr. 29. 21:36

Köszönöm, megnézem.

Jó az ízlésem, tehát bízom benne, hogy jól döntök.

14. homern (válaszként erre: 8. - Csigabaga)
2011. ápr. 29. 21:29

Én a mostani kedvenc parfümömet rokontól kaptam ajándékba :)

Eddig 2x vett nekem és nagyon tetszettek,szóval nem lehetetlen a küldetés :)

Amit én kaptam az a Lancome-Miracle és a Gucci Envy Me volt.Ha gondolod nézd meg ezeket is.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Csigabaga)
2011. ápr. 29. 21:10

sokszor még magamnak sem tudok választani, mert annyira hangulat, és alkalom függő és akkor még a személyiségről nem is beszétem.

Látatlanban,ismeretlenül semmit nem tudok ajánlani.Én azt tudom, hogy rokomoknak,ismerősöknek maximum azt veszem meg amit látom, hogy használ. Panaszkodott már egyszer egy ismerős, hogy megemlítette valakinek milyen jó illatú a perfümje, azt kapta tőle ajándékba utána mindig és ő ki nem állta magán azt az illatot, de nem akarta megbántani az illetőt, hogy azt mondja, ne vegyen neki többet ilyet.

12. Crimson (válaszként erre: 9. - Csigabaga)
2011. ápr. 29. 21:06
De jó! Akkor te értesz ehhez, sajnos az én rokonom nem:( Akkor én is puma vagy adidas illatokat tudok javasolni.
11. csigabaga (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2011. ápr. 29. 21:03

Értem én, de ötlet nincs esetleg?

Bevállalom a mellényúlást.. :D

2011. ápr. 29. 20:57
Lehet csak én vagyok így, de előfordult, hogy valakin tetszett egy illat nagyon, de az én bőrömön teljesen mást hozott ki. Tehát rajtam nem érvényesült. Ezért írtam, amit írtam, hogy azt amit használ és a kedvence, mert azzal nem lehet mellényúlni.
2011. ápr. 29. 20:46
Eddig mindegyik tetszett Neki, amit tőlem kapott. Csak ötleteket várok, aztán ellenőrzöm azokat (szimattal)! :)
8. csigabaga (válaszként erre: 6. - Ildikó29)
2011. ápr. 29. 20:43

Családtag, és a személyisége is hasonló Alexandrához.

Tényleg minőségit szeretnék, Gucci, Chanel, vagy egyébre gondoltam.

2011. ápr. 29. 20:40

Én is azon a véleményen vagyok, hogy parfüm ajándékozásánál nagyon-nagyon mellé lehet nyúlni.Én eddig csak egyszer kaptam olyan illatot ami tetszett. Akkor is azért mert az illető tudta h erre vágyok.

Hiába veszel 20ezer ftos illatot ha egyszerűen nem tetszik neki. Akkor érdemes ilyenbe fektetni ha tudod mi a kedvenc illata, mire vágyna esetleg. Vagy megszagolgatni az eddigi parfümjeit és ahhoz hasonlót venni.

2011. ápr. 29. 20:38
Szia Természetesen ez attóól is függ hogy az illető milyen egyéniség a kedvenc illatát jó minőséget és az is nagyon fontos hogy mijen kapcsolat van közteztek Családtag barátnő gyerek vagy szerelwem.?
2011. ápr. 29. 20:38
Puma, az olyan sportos dolog:D
2011. ápr. 29. 20:32

Nem az érdekel, hogy parfümöt vegyek-e, hanem hogy milyet..

Enissa, sokat segítettél! :D


Szerintem fontos, hogy hogy néz ki az illető, és milyen a személyisége - parfüm választásnál.

Ezért választottam Béres Alexandrát.

2011. ápr. 29. 20:28

Parfümöt nem aszerint szokás venni, hogy kire hasonlít a lány, hanem , hogy mi illik hozzá.

Személy szerint nem szeretem, ha valaki parfümöt ajándékoz, mert nagyon könnyü mellényúlni.

2011. ápr. 29. 20:28
Jó minőségűt, ha megérdemli :) ...egyébként meg a kedvenc illatát.
2011. ápr. 29. 20:26
18.szülinapra B.Alexandrára hasonlító lánynak milyen minőségi parfümöt vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook