Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyetemista lánynak milyen ajándékot vegyek? fórum

Egyetemista lánynak milyen ajándékot vegyek? (beszélgetős fórum)


19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2021. szept. 17. 14:35

Köszönöm, majd még nyomozok.

Igazán most nem is aktuális, illetve általános jegyzetelésre itthon, szótározásra igen. Látom, már sokféle kapható. Nekem egy kis olcsó is elég lesz.

18. Amaunet (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2021. szept. 16. 09:39
Applikációja van, amivel be lehet olvasni és továbbítani a gépre. Más módját nem próbáltam.
17. LBO
2021. szept. 15. 18:31
Pl. könyvutalvány ha szeret olvasni.
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2021. szept. 15. 18:20

Nem beszélve a sok alkalmi cetliről, amik elkallódnak, mire lemásolnám róéuk, ami fontos...

Ugye telefon néélkül is fel lehet cuccolni a gépre?

15. timycat (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2021. szept. 6. 23:00

Aha. Szóval annyi hogy helyettesíti a sok papírt, ugye azt is be tudom szkennelni. Attól függetlenül hogy csak ennyi azért tetszik.

Én is sokkal gyorsabban írok, nyilazok, rajzolok kézzel. Csak azt nem szívesen dobnám tovább a kollégáknak, felesleges is lenne, úgyse tudnák kibetűzni.


Ezt lehet majd továbbfejleszteni, hogy az app megtanulja a kézírásomat, rövidítéseimet, ábráimat és mindenki számára olvasható betűformátumba és érthető szavakká konvertálja a jegyzetet. Gondolom lesz ilyen is, nyilván magasabb áron, de az lenne számomra az igazi truváj. Ha már van ilyen, akkor fenéken billentem az IT-st.

14. birebora (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. szept. 6. 15:10
Jól hangzik:)
13. Amaunet (válaszként erre: 12. - Timycat)
2021. szept. 6. 15:02

Igen, használom. Megbeszélések során jól jön. Nem a laptopot viszem be, hanem ezt az A5-ös spirált. Gyorsabban jegyzetelek kézzel, mint géppel. A rajzolgatásokról nem is beszélve.

Majd telefonnal ráküldöm a gépre a témának megfelelő mappába.


Az ilyen kis faxságok tudják megkönnyíteni az életünket.:)

Rengeteg jegyzetfüzet megspórolható vele.

Én a határidőnaplók helyett ilyet adnék minden kollégának.

12. timycat (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. szept. 6. 14:18

Egyébként te ezt használod?


Átküldtem az IT-somat, sűrű letolások közepette hogy erről én miért nem tudok, de azt mondta hogy ez faxság.

11. Bichi (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2021. szept. 6. 14:17
Lehet, hogy jó a vásárlási utalvány, de én mindig úgy voltam vele, hogy az már olyan mintha pénzt adnának, csak megkötik, hogy hol vásárolhatok vele. Szóval én mindig utáltam :)
10. timycat (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. szept. 6. 14:10

Hát ez nagyon jó!


Erről én miért nem tudok, hogy ilyen van??? 🤷‍♀️

2021. szept. 6. 13:41

Az ékszer jó ötlet, de inkább vásárlási utalvány formájában abban az üzletben, ahol ízlésének, stílusának megfelelő dolgokat árulnak, és általa is elérhető.

Mert nem mindegy, hogy az öltözködési stílusa alapjaiban nőies, körömcipős, vagy inkább sportos jellegű. Inkább válassza ki ő, melyik tetszik neki. Majd ha akarja, pótolja a vételárat.

8. papája (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. szept. 6. 13:05

Ez nagyon jóóó!

Ez kapják az unokák Karácsonyra !...vagy még előbb.

7. unom (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. szept. 6. 07:36
Diszkrimináció!!!😁
2021. szept. 6. 07:36
Ha nem ismered akkor pénzt,ajándékkártyát.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 07:10

A párod nem segít benne?

Ismeretlenül elég nehéz tanácsot adni, de szerintem a tollat felejtsd el.

Ha a saját menyemből indulok ki, akkor sminkkel, ékszerrel (akár swarovski, az nem annyira drága), szép igényes pénztárca, táska. De mondjuk ezekhez csak akkor, ha csajos a lány.

Vagy esetleg abból kiindulni, hogy mit tunul, azt még lehet alapul venni...

4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2021. szept. 6. 02:35
Okostelefon is kell hozzá.😄
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. szept. 6. 01:43

És én erről nem tudtam!

Most menjek megint valami okításra? De jó lett volna még az alapszakon, egy ládányi papírjegyzetem van.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 01:25

Ha van számítógépe (vagy laptop), okostelefonja akkor egy egyetemistának javasolnám a Rocketbook-ot.


[link]


Esetleg vehetsz még hozzá minden színből tollat, filctollat.


Nem kell a laptopot cipelni előadásra, újra és újra használhatja.

2021. szept. 6. 00:56
Sziasztok! Egy egyetemista lánynak szeretnék szülinapi ajándékot venni, az új párom lánya még alig ismerjük egymást, de szeretném meglepni valami aprósággal. Olyasvalamire gondoltam, hogy egy minőségi díszdobozos toll, vagy hasonló dolog. De már a mai internetes világban háttérbe szorul az ilyesmi, gondolom azért még használnak tollat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook