Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennétek, ha a felettetek élő szomszédjaitoknak olyan hangosan nyikorog az ágya sex közben, hogy felébred a gyereketek? fórum

Mit tennétek, ha a felettetek élő szomszédjaitoknak olyan hangosan nyikorog az ágya sex közben, hogy felébred a gyereketek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
53. ipi (válaszként erre: 52. - 9bc47feccc)
2008. febr. 5. 20:54

hihihihi


>:-)

52. 9bc47feccc (válaszként erre: 48. - Kathlee)
2008. febr. 5. 04:35
De,a bútort vitték magukkal,és az továbbra is nyikorogni fog,úgy hogy a gond nem oldódott meg,csak éthelyeződött.De majd jelentkeznek az uj szomszédok is,és akkor majd kitalálunk valami frankót.
51. ipi (válaszként erre: 48. - Kathlee)
2008. febr. 2. 13:08
Most nézem, hogy megoldódott a problémád :)Egyébként lehet hogy ez a bevonzás-dolog a legjobb stratégia. Addig-addig agyaltunk rajta, míg elköltöztek..és, ha jobban megnézed, csak 2 nap kellett hozzá, hihi
50. ipi (válaszként erre: 45. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 2. 13:05
Tényleg az is jó lehetne: kedvesen megkéredezed reggel tőlük, hogy: " A konyhaasztalon próbálták-e már?"
49. era06 (válaszként erre: 47. - Pp)
2008. febr. 2. 11:15
Ez tényleg felháboritó, De ha ők ettől akarnak élvezkedni vegyék elő a szalmazsákot, hogy a szomszédok is élvezzék a pihenést. Ellenkező esetben a szomszédoknak joguk van arra, hogy felmenjenek és "én is megkívántam ezt a módszert" alapján harmadiknak vagy sokadiknak beszáljanak. Egy jó szomszédot pedig visszautasítani is felháborító.
2008. febr. 2. 08:24
Ha-ha! A kefélős szomszédok elköltöztek. De azért hűek maradtak önmagukhoz. Már fél hatkór kezdték a pakolást. Szép lelépő
47. pp
2008. febr. 1. 19:43
Szerintem is felháborító, hogy valaki élvezi a szexet. Ha fiatalok, nahát akkor meg főleg!
46. böbe83 (válaszként erre: 42. - Era06)
2008. febr. 1. 18:04
ez aranyos :)))
2008. jan. 31. 16:55
Miert alszerenykedtek? Nevezzetek neven a gyereket, eljenek nemi eletet halkabban vagy ne a gyerekszoba felett, vagy ne azon az agyon, millio lehetoseguk van, konyha, furdoszoba, erkely, utca... csak ne folottetek :)
2008. jan. 31. 16:29
Nos amikor éppen akcióznak menj fel kopogj be, és kedvesen kérd meg mondjuk arra hogy halkítson a tévén mert a gyerek nem tud aludni...talán leesik nekik az a bizonyos tantusz....
43. alyce
2008. jan. 31. 15:48
Az egészhez annyit akarok még hozzátenni, hogy mi nem panelban lakunk, hanem rendes, téglaépítésű társasházban. És amikor ezek dugnak, iszonyat hangos így is...múltkor anyukám azt hitte, hogy az alattunk lakó néni diót tör:):) Aztán másnap mondtam neki, hogy nem, nem anyukám, a felettünk levők dugnak!:)
42. era06
2008. jan. 31. 15:25
A postaládába egy kisüveg olajat kell csempészni, szépen felcimkézve "Ágyrecsegés mentesitő Olaj" Kell mellé egy használati utasítás, hogy milyen előnyei vannak. Talán értenek belőle, és veszekedni sincs kivel.
41. Kiniand (válaszként erre: 39. - Böbe83)
2008. jan. 31. 13:06
Én nem gondolom, hogy gonoszok, tapasztalatból írok. Én is először felmentem, kedvesen, bájosan beszélgetni. Majdhogynem a képemberöhögtek, hogy ők aztán nem, meg biztos nem tőlük jön a zaj, oszt köv. éjjel úgyanúgy ment minden. Aztán jöttek az éjszakai ordibálások a lépcsőházban. Még végül ránk fognak majd a többiek haragudni, mert csináljuk a cirkuszt a folyóson. Pedig ha nincs ok, nincs okozat!
2008. jan. 31. 12:36
itt a mi házunkban is volt ilyen, a szomszédom szólt olyan ordibálás lett az ügyből, hogy átment az egész kabaréba, mindenki a lépcsőházban volt és meg sem tudtunk szólalni....
2008. jan. 31. 12:30
dehát nem kell olyan gonosznak gondolni őket. Előbb meg kell próbálni beszélni velük, mielőtt benyitunk hozzájuk, és kidobjuk az ágyukat az ablakon...
38. Kiniand (válaszként erre: 37. - Kathlee)
2008. jan. 31. 11:57
Lehet, hogy aznapra ugrik, de a Te álmod is ugrott a lépcsőzgetéstől. És semmi nem grantálja,hogy másnap, illetve éjszaka nem akarják bepótolni az elmaradt cirnyogást!
37. kathlee (válaszként erre: 35. - Kiniand)
2008. jan. 31. 11:36
Hát, igen. Elgondolkodtató a dolog. Bár ha van vkinek lelki ereje hajnalban egy kis lépcsőzéshez... Mondjuk becsengetni, és utána gyors lemenni (biztos nem egy perc amíg leszáll "anyuciról") Szóval, lehet, hogy ugrik az az napi KEDV
36. ae12cc5be5 (válaszként erre: 25. - Böbe83)
2008. jan. 31. 11:34
Dehogynem tudja, hiszen neki is van szomszédja, ha mást nem (ezt kétlem), hallja a babasírást.
2008. jan. 31. 10:42
Az a helyzet, olykor nem csak szextől nyikorog az a fránya ágy. Felettünk egy öregasszony lakik, fiával, mennyével, albérlővel. (mindkét pasi biztonsági őr!) Egyik sem fiatal, 50 felett bőven mind. Az öregasszony alszik a mi hálószobánk felett. Na, arra dinamót lehetne kötni, úgy forog éjszaka folyamatosan. Na, de ezért még nem szóltunk. A két biztonsági őr olyan műszakokban dolgozik, hogy kiszámíthatatlan, hogy éjjel 11-kor, 1-kor vagy hajnali négykor kezdenek el cihelődni, csapkodni, kopogni, ágyat összecsukni stb... Mikor felmentünk szólni, hogy mi azért még ilyenkor aludnánk, az volt a válasz, hogy csak nem gondoljuk, hogy megváltoztatják miattunk az életstílusukat. Különben is, mi vagyunk a szemét emberek és ne zaklassuk őket! Másodjára hajnal félnégykor ment fel a férjem, mert még a gyereket is felébresztették, hogy tényleg vegyék már egy kicsit halkabbra, mire a vénasszony neki esett és el kezdte ütni a páromat, majdhogy le nem lökte a lépcsőn. Szegény idős néni 70 felett!!! Szóval, képzeld el mit kapnál, ha szex közben zavarsz meg egy fiatal bikát!
34. d606bc0fd7 (válaszként erre: 32. - F39a34943d)
2008. jan. 31. 10:34
:DDDDD
33. 120c31c524 (válaszként erre: 32. - F39a34943d)
2008. jan. 31. 10:29
hááá t te téllleg állat vagy vazze:))))))))))))))
2008. jan. 31. 10:23

hát lehet nem ez a megoldás de nálunk bevállt:


Újpalota

Panelházak

Nyár

Nagyon nyár

Iszonyat nyár

Nagyon meleg

Új albérlök (falszomszédok)

Új albérlők örülnek új lakás este kipróba milyen szeretni ott egymás.

szereplő 3. : nagyhangú szemetes aki a munkájából adódóan korán fekszik korán kel és szeret csendben horpasztani.


Elhangzott dolgok:

lány: ahh ahh oohh ohh jaaj ahh ahh ooh ohh

nyitott ablakok: hang felerősít többszörösen visszaver

szemetes az ablakon:

"Ne dugd már visitósra a kurv@dat te barom"

... néma csend

Új albérlökre 2 hétig mosolygósan néz egész ház.

... 3.hét :

egyedülálló kocka egyetemista beköltöz lakás

2008. jan. 31. 10:17
szóval bíznunk kell benne, hogy ők sem akarnak nyikorogni és zavarni titeket.
2008. jan. 31. 10:16

leírom, hátha vki nem ismeri.

A nyuszinak elromlott a fűnyírója, a szomszédban lakotta medve. Nyuszi elhatározta, hogy elkéri tőle. De elkezdett gondolkodni, hát olyan irígy ez a medve, nem fogja odaadni nekem... Mindig berregteti, hogy felvágjon... biztos elküld a fenébe.. így járnak a gondolatai, és mikor odaér a medvéhez, csak ennyit mond: Tudod mit medve, menj a fűnyíróddal együtt a...

29. Laryan
2008. jan. 31. 10:13

Én biztos szólnék neki,ha azt hiszi hogy nem is hallatszik le,akkor leagalább evvel tudatnád!

Ciki,ciki de kinek?

Menjem máshova szexelni,biztos van más ágy is a szobába :)

2008. jan. 31. 10:13
eddig én is panelban laktam. És tényleg majdnem mindent hallani. Csak próbáltam védeni őket, meg nem mehetünk oda megbeszélni vmit a szomszéddal, mint ahogy a nyuszika kérte el a fűnyírót a viccben...
27. diagonalt (válaszként erre: 25. - Böbe83)
2008. jan. 31. 10:06
Aki panelban él az tudja,hogy ha egy hangosabbat fingik,akkor azt a szomszéd is hallja!
2008. jan. 31. 10:06
Hm,mi is jártunk már így,de szerencsére a szenvedélyes felsőszomszédok lecserélődtek...helyettük van kiskutya,amelyik ugatja a radiátort,ami egy picit visszhangzik.A panel átka.Sajna az az érzésem,hogy magától nem fog megoldódni.Mindenképpen beszélj velük!De akár rendőröket is hívhatsz csendháborítás miatt.Garantált a meglepetés,amikor becsöngetnek ők meg éppen nagyon élvezik a dolgot.
25. böbe83 (válaszként erre: 24. - Ipi)
2008. jan. 31. 10:05

jó, de lehet nem tudják, hogy minden lehallatszik.

annyira rossz, hogy nem tudod mit hallanak mások. sztem a jó szomszédi viszony érdekében finomabb eszközökhöz kell folyamodni.

24. ipi (válaszként erre: 15. - Ae12cc5be5)
2008. jan. 31. 09:59

Hát ez nagyon tuti beszólás lenne!!!! :))))))

Én is ezt javaslom, a csendes-kedves gyilkos módszer nagyon jó!

Vagy, én megtenném, mert nekem is folyton bajom vana felettünk cserélődő albérlőkkel, fel is szoktam menni... Szóval a legtutibb szexi hangoskodás közepébe felmenni és becsöngetni!

Nagy levegőt vegyél, mert nekem minden emeletre menésnél nem csak a pumpám megy fel, de majd kiugrik a szívem is... hihi.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook