Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tennél, ha a 15 éves lányod teherbe esne? fórum

Mit tennél, ha a 15 éves lányod teherbe esne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
61. fincsi5 (válaszként erre: 57. - Timycat)
2020. júl. 31. 14:01
jajistenem, röhögök nagyon. DD
2020. júl. 31. 11:34

... huhha. El lehet még vetetni? Vagy már késő?

Ha késő, akkor felnevelném, mintha testvérek lennének. Nem dőlnék a kardomba, tuti... főleg, ha már megvan a bajság. :)

Persze örökbe is lehet adni, kapkodnának érte az örökbefogadó szülők. Nem vagyok benn biztos, hogy nem ez lenne a nagyobb sérülés a leánynak.


Írd majd, hogy döntöttetek, érdekelne.

59. tumbo2 (válaszként erre: 51. - Amaunet)
2020. júl. 31. 09:23
ez nem csak most van.a nagyanyám terhes lett,1932-ben.bár nem volt már olyan fiatal,de hát a gyereket meg kellett szülni,ki segített volna rajta.és micsoda szégyen volt.az anyám egy éves volt,mikor összeházasodtak.
2020. júl. 31. 09:03
Szerintem nem arról van szó h megtörténhet-e vagy csináltunk-e mi hülyeséget akkor. Én inkább elszívtam sutyiba egy cigit vagy ittam egy sört :D De ha már bekövetkezett ez akkor ilyen korban miért nem egyértelmű hogy nem való még neki gyerek? Adja örökbe vagy vetesse el. Különben a gyerek mellett akarna még tinédzserkedni aminek úgyse lenne jó vége, az anyagiakról nem is beszélve. Szegény gyereknek se lenne jó. Persze van egy bizonyos réteg akik arra bíztatják a gyereküket h szüljenek minél hamarabb és minél többet h sose kelljen dolgozni se (fültanúja voltam) de feltételezem a kérdező nem közéjük tartozik.
57. timycat (válaszként erre: 56. - Epresturmix)
2020. júl. 30. 22:08

Pontosan!


Az hogy ő miket művelt az feledésbe merül. Bennem azért már párszor felmerült, hogy vajon hányan leszünk a hagyatékiján 😂

56. Epresturmix (válaszként erre: 53. - Timycat)
2020. júl. 30. 22:04

Mivel már megbeszêltük, hogy a mi pasink egyformák, én tudom mi lenne a reakciója. ;)

Amint közölnêd vele, hogy beszéljétek meg, fel lenne háborodva, hogy ezen nincs mit megbeszélni, te hibád, te qrtad el, a gyerek rád ütött, intézzêtek el a kislányoddal, őt nem érdekli, a fickónak meg annyi. 😁😁

55. timycat (válaszként erre: 54. - Garabonciás)
2020. júl. 30. 21:58

Nem egyszerre te. Aki szexel valaha az soha többet semmi mást nem tud csinálni NomNom (vagy ki) szerint.


Egyébként akár moziban és strandon is lehet, sőt jóformán bárhol.

54. Garabonciás (válaszként erre: 52. - Timycat)
2020. júl. 30. 21:55
Hát ha te szereted nyílvánosan űzni, akkor biztos nem zárja ki. :D Moziban kufircolni, miközben az alien megeszi a macskát az qrva jó lehet :D
53. timycat (válaszként erre: 48. - Michelle.r)
2020. júl. 30. 21:54

Tiltás nálunk sincs. A komolyabb dolgoknak mi még előtte vagyunk.


Ami a felcsinálódást illeti, tuti nem döntenék helyette,csakis vele, őszintén átrágva. Aztán ha babázni akarna akkor babáznánk. Bármekkora baromságot is művel az a "dolgom", hogy ott legyek neki mint védőháló.


Mondjuk a gyerekem apja reakciója biztos pusztító lenne. 😕

52. timycat (válaszként erre: 22. - NomNom)
2020. júl. 30. 21:49
A szex kizárja a mozit meg a strandot? 😲
51. Amaunet (válaszként erre: 48. - Michelle.r)
2020. júl. 30. 21:19

Engem szigorúbban neveltek, és anyám csak fenyegetőzött, hogy mit csinál velem, ha "felcsinálnak".:)


Okos szülő nem tilt, hanem bevezeti a felnőtté válásba a gyermeket. Egy 15 éves nem buta gyermek már, de valahol még a lelke nagyon is gyermeki.


A fórumindító azóta sem jelentkezett, csak bedobott egy témát. Nem tudunk semmit a körülményekről amelyek nagyban befolyásolnák a lehetséges megoldási javaslatokat.

Ilyen kezdő bejegyzés, hogy "nem komoly kapcsolatból"? Mégis mikor beszélhetünk komoly kapcsolatról egy 15 éves esetében?


Bocs, a vége csak ide sikeredett.:)

50. bozsu55 (válaszként erre: 48. - Michelle.r)
2020. júl. 30. 19:32
Okos.....
49. bozsu55 (válaszként erre: 39. - Unom)
2020. júl. 30. 19:30
Bocsánat, igen.Félreértettem.
48. michelle.r (válaszként erre: 34. - Amaunet)
2020. júl. 30. 19:28

A lányom 15 éves kora óta időről időre iszik egy kávét. Kb. 3 deci kókusztejbe egy eszpresszót, néhányan szétszedtek, hogy mit képzelek, hogy megengedem. Nagyjából ez időtájt megbeszéltük, hogy ha ki akarja próbálni a cigit, vagy bedobna egy sört, szóljon, együtt szeretném, ha csinálnánk. Most volt 17 még mindig nem érdekli. Néha összeszedi a holt részeg osztálytársait, de ő nem iszik, nem dohányzik.


Azt is elmeséli, hány lány nem szűz már az osztálytársai közül, volt aki már 14 évesen sem volt. De ő nem. Azt mondja, nem érzi magát érettnek rá, mert utána az egész élete megváltozik. Óriási mázlink van vele. Nagyon tudatos, egyenesen halad a céljai felé.


Mondanám, hogy megveregetem a vállunkat, de szerintem több ez annál, mint hogy jól neveltük. Mondjuk az igaz, hogy sose volt mi ellen lázadnia.


De nem vállalnám be, hogy a 15 éves lányom helyett újra gyereknevelésbe kezdjek, akármilyen genyónak gondolnak ezért.

47. Bless the child (válaszként erre: 41. - Fincsi5)
2020. júl. 30. 19:17
Nem ismerem az igen vallásos családok működési tematikáját a felvilágosítás, kapcsolati bizalom kiépítése, tabu terén, de van elképzelésem
46. fincsi5 (válaszként erre: 44. - Lávli*)
2020. júl. 30. 19:04
Meg az esze is.
45. Garabonciás (válaszként erre: 42. - Fincsi5)
2020. júl. 30. 19:02
Bocs, nem jol fejeztem ki magam. Ha már azt úgy gondoltam hogy mivel már, de ezek szerint eléggé félreérthető voltam.
44. Lávli* (válaszként erre: 43. - Fincsi5)
2020. júl. 30. 19:02
És a lélek is.
43. fincsi5 (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2020. júl. 30. 19:00

És ha pont a terhesség és szülés miatt lenne valami szövődménye?

Egy 15 éves test még fejlődésben van.

42. fincsi5 (válaszként erre: 38. - Garabonciás)
2020. júl. 30. 18:56

Nekem egyik szemem sem nevetne, tiszta ügy: abortusz.


Ha terhes, már nyilván úton van.

41. fincsi5 (válaszként erre: 26. - Bless the child)
2020. júl. 30. 18:54
Ismerősnél is ugyanez megvolt, ráadásul igen vallásos család, és mégis beütött a ménkű. Megtartották, mert már egyetemista volt.
40. unom (válaszként erre: 36. - Bozsu55)
2020. júl. 30. 18:44
Na, ezért érvelnék én az abortusz mellett.
39. unom (válaszként erre: 37. - Bozsu55)
2020. júl. 30. 18:43

Mit?

Félreérthető voltam, 15 a lányom, és úgy gondolom, ez nem fog megtörténni.

De tudom, hogy benne van a pakliben az is, hogy mindenek ellenére mégis.

38. Garabonciás (válaszként erre: 33. - Bozsu55)
2020. júl. 30. 18:39
Azért nem akkora tragédia. :D Egy baba mosolya, nevetése sok mindenért kárpótol. Csak hat neha lemondasokkal is jar. Ha mar uton van, lehet én se vetetném el, nem tudom mit csinalnek oszinten ebben a helyzetben, az egyik szemem sírna, a masik meg nevetne. Ez egy ilyen felemás helyzet. Senki se szeret biztos ilyen kiszolgaltatott allapotban gyereket vallalni, de neha a gyerekek igy jonnek..
37. bozsu55 (válaszként erre: 35. - Unom)
2020. júl. 30. 18:38
Sajnálom.
36. bozsu55 (válaszként erre: 25. - Unom)
2020. júl. 30. 18:36

Dobálj meg kővel,az hogy neki lelki sérülése ne legyen az anyja nevelje fel(kb 45 évesen) az unokáját?


Anyuék oldják meg, míg a kislány elmegy bulizni.


Biztos azért ez a véleményem mert a mi családunkban én is a fiam is tervezett gyerek volt. Én 18 évesen tudtam egyszer akarok szülni, akár ikreket is.

35. unom (válaszként erre: 33. - Bozsu55)
2020. júl. 30. 18:32
Ezt mindenki így gondolja, ameddig meg nem történik. Többek között én is ☺
2020. júl. 30. 18:31

Épp ma reggel volt egy beszélgetés a 12 év körüli gyermekek terhességéről. (lehet, a fi is innen vette a témát?)

A statisztika szerinte a többségük még 18 éves kora előtt megszüli a második gyermekét is.


Szóval,ha az szülők bevállalják, hogy az unokájukat is felnevelik és a kislányuk olyan, hogy mókából szétpakolgatja a lábai, akkor számíthatnak a következő unokára is.


És mindezt maguknak köszönhetik, a nevelésüknek vagy a hiányának.

33. bozsu55 (válaszként erre: 26. - Bless the child)
2020. júl. 30. 18:26

Itt a piros pont.

Egyszeruen fejeztem ki magam, az a gáz hogy ez megtörtént!


Fiús anya vagyok, nincs ilyen gondom, fiamat se palizták be, de tuti Körösnek mennék ilyen szituációban.

32. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 30. 17:48
A szülei hol vannak/voltak? A kedves anyuka nem beszélget a gyermekével?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook