Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jobb oldalról el van kötve a petevezetékem, sikerülhet teherbe esnem? fórum

Jobb oldalról el van kötve a petevezetékem, sikerülhet teherbe esnem? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. Ides
2010. máj. 5. 21:04
köszi a drukkot,rám fér:D
2010. máj. 5. 16:21
én drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
31. Ides
2010. máj. 4. 19:22

nah a jósnőre nem tudom hallgassak-e,mert valamit nagyon félrejósolt,így a "pár hónap"-ot annak tudom be hogy a kövi sikerül:D

REMÉLEM!!!legalább is

30. misz
2010. ápr. 30. 19:57

Kitartás!!! :))))

Gondolj a jósnőre! :)


Nagyon szorítok!!!

29. Ides
2010. ápr. 29. 19:40
igyekszem:D köszi aranyos vagy!
2010. ápr. 29. 16:55

óóóóóó sajnálom! :(

DE nem add fel,kitartááááááááás!

Gondolj az én példámra. :)

27. Ides
2010. ápr. 27. 19:27
Sajna negatív lett a teszt és még délutánra meg is jött így csütörtökön indul újra minden előről..
2010. ápr. 27. 11:55
Ides! Már látom hova jársz,csak előbb küldtem a privi levelet,mint ezt olvastam volna. :)
25. Ides
2010. ápr. 26. 18:47

BMC-be járok,én is kaptam szurikat,és 1 tüszőm lett,holnap kell a pisit küldenem:-)

Remélem sikerült!!!

És gratula mindenkinek a babóhoz!!

2010. ápr. 25. 21:46

Én kaptam injekciós kúrát az inszemináció előtt,és így a jobb oldalon 3 tüszőm is lett. :)

Amiből ugyebár most már 3 bébi fejlődik a pocakomban.

Te hova jársz orvoshoz?

Ne add fel!

Írj ha van valami fejlemény!

23. Lili74
2010. ápr. 24. 08:40
Nekem sincs jobb oldali petevezetőm, most 9 hetes kismama vagyok. Szóval sztem lehetséges. Ne add fel!
22. Ides
2010. ápr. 23. 21:17

Ó de jó:D

Én csak attól parázok,hogy a másik oldalon lett a tüsző,mint az ép vezetékem.És ezt a felszívósdit kicsit bonyolult dolognak tartok a szervezetben:D

No de már csak pár nap és kiderül hogy sikerült-e:D

2010. ápr. 13. 10:45

Sziasztok!

A jobb oldali petevezetőm nekem is zárt,a bal teljesen jó volt,és nagyon magas volt prolaktin szintem is. Egyik kórházban HSG vizsgálat után azt mondták ebből csak lombik lehet,inszemináció nem.Beletörödve,elmentem egy közelebbi kórházba,ahol laparoszkópiás műtét után azt tanácsolták,ne hagyjam veszni a 6 inszeminációt. Így is tettem,az első inszemináció olyannyira sikeres lett,hogy most 12 hetes HÁRMASIKER terhesen itthon pihenek. :)

Tehát fel a fejjel,ne add fel!!!!

20. Ides
2010. ápr. 6. 20:42
nem találom hol lehet neki írni ..
19. Ides
2010. ápr. 6. 20:28

de jó :D de lehet hogy nem kéne :D de érdekel nagyon!

priviben elküldöd a honlapcímet?

18. misz (válaszként erre: 17. - Ides)
2010. ápr. 6. 20:10

Jó lesz neked is, meglátod. :)


Mondok még valamit, lehet, hogy hülyeség az egész, de csak leírom. A családinet.hu-n van egy szakértő, Luca a jósnő. Lehet tőle kérdezni és legkésőbb másnap válaszol.

Amiket eddig én kérdeztem tőle, bejött.

Regisztrálni kell. Ha kérdezel be kell legyél jelentkezve és a kérdésablakba a névhez be kell írni a felhasználóneved, mást nem. Beírod a helyzetet, a kérdést. Aztán várod a választ.

17. Ides
2010. ápr. 6. 18:09

misz:illetve kettő :D

de jó neked:D

16. Ides
2010. ápr. 6. 18:05

aranyosak vagytok:D

csak olyan hihetetlennek tűnik,hogy odaszívja a másik...nah majd csak lesz belőle valami..

misz:D nem semmi örülök és gratula a babóhoz:D kár hogy 2. és 3. így sikerült,de van már egy szép gyerkőcötök:D

hisztikirálynő már nem tudom hogy máshogy hogyan lehetne amikor mondják mikor is kell szexelni a sikeresség érdekében:D

csak jönne valaki aki így esett teherbe:D

kicsit jobban lenne bizodalmam:D

15. misz (válaszként erre: 12. - Ides)
2010. ápr. 6. 18:03
Soha nem szabad feladni! :) Ha doki azt mondta előfordulhat, akkor most te majd be is bizonyítod, hogy lehet. :) Hajrá! :)
2010. ápr. 6. 18:01

nem fölösleges a próbálkozás, szeressétek egymást:) nem szabad rágörcsölni a témára:)

nekem már csak 2/3 petefészkem van, a többit ciszta miatt ki kellett venni, mégis sikerült teherbe esnem. Nem szabad feladni:)

13. misz (válaszként erre: 8. - Ides)
2010. ápr. 6. 18:00

Értem, hát ez így nehezebb ügy, az biztos. :( De nem lehetetlen! :)


Nekem endometriózisom volt, az okozta a hegesedést is. És ami a csoda, az, hogy a a bal petevezetőm is zárt volt 60%-ban. A dokik azt mondták, nem fér át rajta egy megtermékenyült petesejt, ne is kísérletezzünk, mert méhen kívüli terhességem lehet csak.

Aztán mindenki a csodámra járt, mikor a műtét után a 6 hetes kontrollra 4 hetes kismamaként érkeztem. A fél kórház ott állt az UH képernyője előtt. :) Megjegyzem, én sem akartam elhinni. :)


Szóval ha a Jóisten úgy akarja, "a kapanyél is elsül", ahogy a mondás tartja. :)


Nagyon szorítok neked! :)))

12. Ides (válaszként erre: 10. - Misz)
2010. ápr. 6. 17:57

az itteni dokimat is érdeztem és ő is monta hogy előfordul az ilyesmi,nem szabad elcsüggedni,de nem hallottam még hogy valaki így essen teherbe..

lehet fölös a próbálkozás..

2010. ápr. 6. 17:53
Símán!! Mielőbb szeretném hallani a jó hírt!! Már hallom a nagy 2békabrekegést"!!
10. misz (válaszként erre: 4. - Ides)
2010. ápr. 6. 17:53

Anatómiai és élettani ismereteimmel ezt nehezen tudom elképzelni. Hogy kerül át a hasad egyik oldalán kiszabadult petesejt a másik oldalra?


De nem vagyok orvos, ha ő mondta, biztosan tudja mit beszél.

9. Ides (válaszként erre: 6. - 3a92f8d690)
2010. ápr. 6. 17:53

köszönöm:D

remélem hogy menni fog így is

8. Ides (válaszként erre: 7. - Misz)
2010. ápr. 6. 17:52

aranyos vagy de kicsit bonyolultabb vagyok,hogy spontán teherbe essek..PCO nagy súly,inzulinrezisztencia,pajzsmirigy stb.

a lényege az volt hogy cseszhetem-e ezt a hónapot,mert jobb oldalról van a tüsző,vagy történt-e már valakinek hogy ilyen "odaszívós" dologgal sikerült..

7. misz
2010. ápr. 6. 17:49

Ha a baloldali működik, simán lehetsz. :) Elvileg egyik hónapban az egyik petefészekben, a másik hónapban a másikban érik meg a petesejt. De a gyakorlatban ez könnyen lehet össze-vissza is.


Nekem elhegesedve van a jobb petevezetékem, 100%-ban zárt már a méhkürtnél. Mégis 4x estem teherbe teljesen spontán, mondhatni első próbálkozásra. Az 1. és 4. babám megszületett és csodás gyerkőcök. :) Sajnos a 2. és 3. baba Angyalka lett. :(


A lényeg: simán és természetesen lehetsz kismama 1 működő petevezetékkel is. :)

2010. ápr. 6. 17:49
a remény hal meg utoljára!Sok sikert!!
5. Ides
2010. ápr. 6. 17:47
amikor levágták a jobb oldali kürtőt,akkor mondták hogy a bal átjárható de elég göcsörtös,csak nem tudom sikerült-e már így valakinek..mert olyan reménytelennek tűnik
4. Ides
2010. ápr. 6. 17:46

A lényeg hogy ebben a hónapban jobb oldalról nő a tüsző,újra stmulálnak,és azt mondta a dokim hogy a ha kiszabadul a pete a másik vezeték odaszívhatja,és lehet belőle terhesség.

Sikerült már így valaknek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook