Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha szeretnétek már gyereket, de nincs pasitok, hogy esnétek teherbe? fórum

Ha szeretnétek már gyereket, de nincs pasitok, hogy esnétek teherbe? (beszélgetős fórum)

1 2 3
72. PöttyösPanka (válaszként erre: 68. - Amaunet)
2023. ápr. 6. 11:02

Nem vagy okos? Most egy világ omlott össze bennem.


Ahhoz képest, hogy nem akarsz velem kommunikálni, elég sok karaktert pazaroltál már rám. Ha nem akarsz beszélgetni, csak ne írj és kész.

71. tumbo2
2023. ápr. 6. 10:47
ja,félreértettem,ha nincs pasi,akkor kicsit neccesebb.
70. tumbo2 (válaszként erre: 24. - Channa*)
2023. ápr. 6. 10:46
az is jó,ha rendes a férfi,mi harminc évig voltunk együtt,bár külön,nem egy házban.
69. tumbo2 (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2023. ápr. 6. 10:43
én mindenképpen akartam egy gyereket,többet nem.többet férjhez menni sem akartam,együtt élni sem senkivel.segített,ahogy tudott,bár így is nehéz volt.a fiatalabb fiú,csak az apja halálakor tudta meg,hogy van egy húga.az idősebb fiú felesége mondta,kár,hogy nem tudták,így sok közös élményből kimaradtak.
68. Amaunet (válaszként erre: 64. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 6. 10:16

Nem, én nem tartom magam okosnak, de okoskodónak sem.


Nem tudom például azt sem, hogy emberek miért nem veszik észre azt, ha valaki nem akar velük kommunikálni? Nem tudom azt sem, hogy miért nem tudják egyesek elfogadni mások véleményét és miért akarják azt mindenáron a sajátjukra alakítani?

Persze, lehet vitázni, csak aki nem akar ebben részt venni azt nem kell provokálni rá.


Nem akarok veled semmilyen vitát.

Neked van egy véleményed a témában. Elfogadtam. Túl léptem rajta. Tedd ezt te is és hagyj engem békén.

Nem ismered az életemet, nem tudhatod, hogy milyen események formálták a véleményem.

67. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 65. - Ab443a467a)
2023. ápr. 6. 09:33
:-DD
2023. ápr. 6. 09:29

Egy lehetőség kimaradt.

Az hogy donort keresel aki nem egyéjszakás,(mert ugye nem biztos hogy elsőre 1 alkalomból sikerül) vagy ismerős aki akár társzülő akar lenni, és szexmentes megoldjátok dolgot. Így nincs kényszer szex, és simán össze tudjátok hozni.

2023. ápr. 6. 09:01
Pasiznék.
64. PöttyösPanka (válaszként erre: 63. - Amaunet)
2023. ápr. 6. 07:49

Isten ments, hogy én kioktassalak téged, hiszen te annyira, de annyira okos vagy 😘

Csillapodj. Túlzottan magadra veszed, pedig tényleg csak egy beszélgetés lenne a dolog, ahol mindenki érvel, és ahol egymás véleményére reagálunk, nem pedig egymást minősítjük. Nem tudtam, hogy te csak kinyilatkoztatni jöttél a véleményed, és magadra veszed, ha egy más álláspontú ember vitázni (nem vitatkozni) próbál veled. De így is jó. Köszönöm az eddigi válaszaidat. További kellemes fórumozást!

63. Amaunet (válaszként erre: 62. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 6. 07:34
Akkor mit csinálsz? Kioktatsz? Te? Engem?
62. PöttyösPanka (válaszként erre: 57. - Amaunet)
2023. ápr. 6. 06:47
Ez csak beszélgetés, nem kötözködés. Vitázni csak eltérő véleményű emberrel érdemes.
61. Csillagszem38 (válaszként erre: 59. - Channa*)
2023. ápr. 5. 22:48

Nem, nem ismerek ilyet 😱😱😱😱😱


Nőben ismerek inkább hasonlót... Aki a végtelenségig kihasználja a férjét stb. Én inkább a fordított esetekkel találkoztam. 😳

60. Csillagszem38 (válaszként erre: 56. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 5. 22:45
Nagyon sok troger apa van. De körülöttünk egy sincs, nem ismerek egy ilyet sem.
59. Channa* (válaszként erre: 55. - Csillagszem38)
2023. ápr. 5. 17:06

Fura, hogy egy ilyet sem ismersz, de elhiszem!

Én ismerek olyat, aki még azt sem érdemli meg, hogy apának becézzük, nemhogy tisztességes jelzőt használjunk, amikor róla beszélünk.


Nem ismersz olyat, aki nem fizet gyerektartást? Én kapásból négyet ismertem/ismerek. Akik nem azért nem fizetnek, mert nincs miből, hanem azért, mert úgy gondolják, hogy nem adnak, mert az asszony magára költi, meg különben sem élnek együtt, hogy el kelljen látniuk a gyerekeit. Ebből a négy "apából" kettő, nem is látogatta a gyerekeit.

58. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 5. 14:51
Egy jó barátot is meg lehet kérni erre.
57. Amaunet (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 5. 14:35

Olvasom, értem amit kérdezel. Sajnos, nincs időm belemenni ilyen vitákba. Ha nem tetszik a véleményem haladj tovább!

Nem állok bele a kötözködésedbe.

56. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - Csillagszem38)
2023. ápr. 5. 13:33
Te csak azokat az embereket ismered, akik a baráti társaságodba tartoznak?
55. Csillagszem38 (válaszként erre: 49. - Channa*)
2023. ápr. 5. 13:13

Sztem a legtöbb ember frusztrált, mert nem okés a magánélete vagy az életének egyéb területei nem azok. Bárhova néz az ember csak a rosszindulat megy minden fronton. Ezen a platformon azért sokkal több a frusztrált, mint a nem frusztrált.. Sztem ezt a felületet nem lehet mérvadó statisztikai mérési információközpontnak tekinteni.


Én nem ismerek tróger apát. Nem barátkozunk ilyen emberekkel, a baráti körünkben is csak tisztességes apukák vannak. :))

2023. ápr. 5. 12:59
Szerintem ne foglalkozz senkivel, mások mit gondolnak erről az egészről. Csinald azt amit te szeretnél, egy életed van, aztan tökmindegy milyen forrásból de legyen egy gyereked. Ha ez a vágyad. A gyereked biztos nem fog elitélni ezért, nem mindenkinek adatik meg a sikeres párkapcsolat.
2023. ápr. 5. 12:50

Sokkal több információ alapján kéne dönteni.

Mégis mennyi idős vagy?Mert ha még 40-en innen mindenképp ráérsz, hátha az "ÉLETMEGOLDJA" vagyis találsz IGAZI apát is a gyerekednek. mert igenis fontos , hogy legyen.

Aztán vajon miért is gondoltad, hogy egyedül csak magad vállalnád?

Valamp oka csak van???

52. PöttyösPanka (válaszként erre: 51. - Amaunet)
2023. ápr. 5. 07:47
És szerinted rendben van egész csoportokat elítélni egy kiragadott tulajdonság miatt?
51. Amaunet (válaszként erre: 50. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 5. 07:15
Köszönöm! Értem. Tudom mit írtam.
50. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - Amaunet)
2023. ápr. 5. 07:13
Az általánosítás nem azt jelenti, hogy nagyjából mindenkire igaz, hanem azt hogy vannak páran, akikre igaz, így ráhúzzuk mindenki másra is. De akár igaz is lehet az állításod tízből kilenc emberre, a tizediket nem fogja boldogítani, hogy neki csak azért nem lehet, mert mások idióták. Ez olyan, mintha neked, mint nőnek, nem adnának jogosítványt, mert vannak nők, akik kritikán aluli sofőrök. Érted. Mikor beskatulyáznak valami olyan dolog miatt, ami nincs összefüggésben a tényleges problémával. Az egyedülálló képtelen rendesen gyereket nevelni, az ázsiai jó matekból, a masszőr prostituált, a nők hisztisek, a skótok anyagiasok, a feketék alsóbbrendűek...
49. Channa* (válaszként erre: 30. - Csillagszem38)
2023. ápr. 4. 21:09

Én is, de itt a hoxán, meg pont csak olyanokról hallunk, akik nem azok, sőt! ha lemerem írni, hogy nálunk minden oké, akkor én vagyok miss tökéletes és ezen gúnyolódtok.


Na most akkor hány tisztesség apa és férfi van?

48. Amaunet (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 4. 14:17

"Ha benned is meglenne ez az ösztön, akkor nem értetlenkednél azon, ha egy nőben elsöprő a vágy, hogy anyává váljon."


Megint megkérdezem: mit tudsz te az én életemről?


"nagyon durva általánosítás"

AZ, IGEN AZ! Mert én nem olyan szélsőségekben gondolkodom, mint amiket te is írsz itt.

Persze, az "normális", hogy egy nő egyedül eldöntse, hogy akar e az ösztöneinek élni és világra hozni egy embert, minden körülményektől függetlenül csak ....


Mindegy...

Nem is értem miért vagy kinek magyarázom...

47. 8d00a82c06 (válaszként erre: 39. - Regin_a)
2023. ápr. 4. 14:08

Mièrt,ha van gyerekem,akkor mi a biztosíték,hogy nem megy külföldre,vagy jó viszony marad stb.????

Messze nem biztos,hogy a gyerek gondoskodni fog a szülőről.

46. Amaunet (válaszként erre: 45. - _Berry_)
2023. ápr. 4. 14:07

Általánosítok, mert nem akarok személyeskedni. Mert ÁLTALÁBAN így gondolom és nem egy-két eset van a szemem előtt a valóságban + itt a fórumon amiket olvasok.


"világ nem fekete vagy fehér"

Igen, éppen erről szól az ÁLTALÁBAN.


"hogy a környezete milyen érzelmi és értelmi intelligenciával terelte az úton."

Igen. És ki a legközelebbi "környezete?"

45. _Berry_ (válaszként erre: 36. - Amaunet)
2023. ápr. 4. 13:56

"Tudod, mi a baromság és beteges?

Az, ha valaki csak a negatív végletekben tud gondolkodni."


Hát pedig a 32-es beírásodban pont ezt teszed, amikor az egyedülálló szülőket általánosítod, ráadásul negatívan. Egy családban nevelkedett egykét (főleg fiúkat) vagy kedvencet is lehet majomszeretettel a szoknyához kötni, kiszolgálni úgy, hogy amikor majd családot alapít, akkor képtelen kiállni a családja mellett, anyuci fontosabb lesz neki. A világ nem fekete vagy fehér, hogy valaki milyen felnőtt lesz azt nem az fogja meghatározni, hogy teljes vagy csonka családban nőtt-e fel, hanem az, hogy a környezete milyen érzelmi és értelmi intelligenciával terelte az úton.

44. _Berry_ (válaszként erre: 39. - Regin_a)
2023. ápr. 4. 13:42
Sajnos a legtöbb idős életére ez jellemző. Ha korábban elvált, vagy idővel megözvegyült, sokak a végén ott maradnak a mindennapjaikban egyedül, még akkor is, ha időnként látogatják őket. Hát még akinek a gyerekei, unokái messze vagy külföldön vannak.
43. mimy63
2023. ápr. 4. 13:15

Nekem nem tetszik egyik megoldás sem, és nem azért, amiket itt írtatok.

Azért nem tetszik, mert senkit sem érdekel a gyerek. Csak a nő, aki anya akar lenni, mert neki joga van hozzá. Pont.


A gyereknek meg semmi joga semmihez, még egy apához sem?

Jó, már előre hallom, ahogy jönnek a reakciók, de ha szar az apa, meg a házasság, akkor sem jobb... Persze, van olyan, de eleve kizárni egy gyereket abból, hogy legyen egy apja is, hát nagyon, de nagyon egoista hozzáállás.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook