Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Örülne, ha teherbe esnék, mégis megszakítja? fórum

Örülne, ha teherbe esnék, mégis megszakítja? (beszélgetős fórum)


2019. dec. 29. 10:36
Tavaly az volt a bajod, hogy túlzottan ragaszkodik hozzád, most meg az, hogy visszább vett. Hm...
2019. dec. 29. 09:59

Így,hogy nem anonim vagy megnéztem a fórumjaid.

Semmikepp nem mennék hozzá a helyedbe,gyerek pedig eszembe se jutna!

Szegèny gyerek fogja megszívni,mert ha már most ennyi probléma van köztetek a gyerek még több gondot okoz majd.

Mert igen nagyon öröm is viszont az egyik legnagyobb konfliktus forrás és nalatok mar gyerek nelkul is bőven nagy a baj.

Inkabb keressd meg a nagy Ő-t akivel klappol minden!Időpocsékolás amit most csinálsz.

28. sanyinak (válaszként erre: 26. - 8d00a82c06)
2019. dec. 28. 22:48
Ráfűzve ezen a második nick előzményeire, még zavarosabbá válik ez a kapcsolat.
27. Piroska52 (válaszként erre: 25. - F2ff7589d1)
2019. dec. 28. 21:29

Jézusom,nőj már fel.

Nem kéne neked gyerek,még magad is az vagy.gondolkodásilag legalább is.

26. 8d00a82c06 (válaszként erre: 25. - F2ff7589d1)
2019. dec. 28. 21:28

Ez neked nem fog menni, mert rá vagy görcsölve a témára.

Egyébként a másik nicked volt az anonim...

2019. dec. 28. 21:25

Eszembe jutott még valami

Ha én nöként kerülöm majd a gyerek témát és nem eröltetem, akkor Ö bem fogja azt gondolni hogy én nem is akarom?

Szóval akkor meg az lesz a baj,nem?

24. 8d00a82c06 (válaszként erre: 22. - F2ff7589d1)
2019. dec. 28. 21:11
🤣🤣🤣🤣
23. f8db0709b8 (válaszként erre: 22. - F2ff7589d1)
2019. dec. 28. 21:06
Nick csere...vagy mi történt?
22. f2ff7589d1 (válaszként erre: 21. - Valakivagyok1984)
2019. dec. 28. 20:47

Köszönöm az öszinte (nem lehordó) hozzászolásodat.

Akkor nem hozom fel s nem is utalok erre, a megszakitásost pedig elmondom neki hogy nem a legjobb döntés.

Majd az idö s az élet hozza mi lesz.. Remélem 1x Ö maga fogja azt mondani tiszta szivvel,félelem nélkül :"gyereket akaroj töled mostmár nem veszem ki mit szolsz?"

Vagy ilyesmi :))

2019. dec. 28. 19:23

Ja és még valami:

Gyereket csak olyan kapcsolatba vállalj,ahol ketseged sincs,hogy vele letudnád élni az életed és miután nincs 1 éve,hogy újra összejöttetek,így plane hanyagolnám a gyerek témat es az eljegyzést is.

Miért kell egyáltalan ennyire sietni ezzel?Az eljegyzés egy dolog,azt fel lehet bontani,mint ahogy egy házasságot is max a penzed banja,de egy gyerek?Az egy életre összeköt és azt az a baj,hogy a mai vilagban nagyon sokan nem is gondoljak at.

2019. dec. 28. 19:17

Azért mert nem biztos még a dologban,fél tőle és hidd el addig hanyagolni is kell a dolgot.

Amúgy én 2x is megszakítással estem teherbe,na azóta így szóba se jöhet ez a “védekezés”

Nemtudom hány eves a párod.Az enyém 30 volt amikor a lanyom született.4év kellet mire igazi apa lett!Neki ez túl korai volt.Szóval én a helyedben hagynám ezt a témát egy időre,addig amíg Ő hozza fel magától ezt a dolgot.

19. f8db0709b8 (válaszként erre: 18. - Globus)
2019. dec. 28. 17:56

A vallomás is megér egy misét.


Fórumnyitó!

Miért nem beszélitek meg ezt a gyerektémát?

18. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 28. 17:13
Nekem az ellentmondásos, hogy gyereket akartok, miközben fogamzásgátlót szednéd, gumit kínálgatod, ő megszakítással védekezik, hát hogyan lenne ebből baba? Amíg nem döntitek el határozottan, talán jobb is.
17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 28. 15:16

Milyen kapcsolat az ahol nem lehet őszintén megbeszélni a dolgokat?

Szerintem ellentmondásos, de ha most azt mondanám hogy nem akar gyereket, az már csak bele beszélés...

A korotok alapján mondjuk már nem így kellene viselkednetek.

16. Piroska52 (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2019. dec. 28. 14:08

értem én,de a guglit mind ismeri,egyfolytában a telefont nyomkodják,legalább néha rákeresnének,a ,,,fogamzásgátlás,,, szóra,

nekünk régen,csak a könyvek voltak,meg az ,,,ifjusági magazin,,,mégis többet tudtunk,

15. Amaunet (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2019. dec. 28. 13:52
Sajnos, a mai gyerekek, fiatalok későn nőnek fel, későn érnek meg a felelősségre, a családalapításra.
2019. dec. 28. 13:41

jesszus,ez a 21,ik század,

mégis úgy gondolkodnak mint a középkorban,

nőjetek már fel,

13. Ervina
2019. dec. 28. 13:02
Jesszusom.... :D Ez ugye csak vicc?! Ti tényleg nem sokat kommunikálhattok! :D
2019. dec. 28. 13:00

Talán csak nem akar szándékosan felelősséget vállalni. Pillanatnyilag a hosszú távú kapcsolat és családalapítás jó ötletnek tűnik, de nem mer emellett dönteni és így inkább a sorsra bízza a dolgot.

Ha pedig beüt a 'krach' 😇, esetleg mások felé is egy magyarázat lehet, hogy amiatt marad veled.

11. michelle.r (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 28. 12:35

"újratárgyalom vele kettönket."


Aha, tényleg stabil lábakon álló, szeretteljes kapcsolat :DDD Már a nyitó bejegyzésedtől felakadtak a szemeim - "Tavaly is egy párt alkottunk, de akkor én szakítottam, mert nem értettünk egyet sok dologban, egyszerüen sok volt az egész nekem".


Ha ló nincs, jó a szamár is, csak valaki vegyen már el?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2019. dec. 28. 12:26

Köszönöm :)

Magamban eldöntöttem hogy megvárom a tavaszt, ha akkor nem ad gyürüt akkor újratárgyalom vele kettönket.

Ha pedig szexre kerülünk akkor felajánlom neki a gumit ha ellenzi, akkor finoman elmagyarázom neki hogy megszakítással a tüzzel játszunk Ö pedig az én érzéseimmel

9. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 28. 12:07

Nekem így ebből annyi jön le, hogy nem túl szoros a kapcsolatotok egymással. Ha az lenne, te nem félnêl folyton attól, hogy fêlreêrt (gyűrű a kirakatban, meg az aha)

Legyél kicsit erêlyesebb vele szemben. Mondd el neki, hogy te azt szeretnêd ha már lêpnêtek ezügyben, de ha folyamatosan kiveszi abból nem lesz gyerek. Ne bízza a véletlenre és ne játsszon az érzéseiddel. Semmi értelme a mézesmadzagot húzogatnia előtted. A végén meg annyit, ha nem akarsz, akkor ennyi. Ne raboljuk egymás idejét. Nekem bevált. Sok sikert. :)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - F978ed8ac1)
2019. dec. 28. 12:04

Remélem tényleg "révbe érek" ahogy mondod

Koszonom :)

2019. dec. 28. 12:01
Szerintem ennek a kapcsolatnak sanyi.
2019. dec. 28. 12:00

Szerintem az ő szempontja a sorrend, eljegyzés, esküvő, gyerek, csak azt hiszi, akkor nem tartod elég macsonak.

Gondolom vágja, hogy a megszakításos nem biztonságos, simán teherbe eshetsz, de bízik benne, hogy hátha nem, csak majd tavasszal. Azt nem tudom, miért jó neki kirángatni, úgy nem lehet önfeledten élvezni a szexet. Bírd már ki ezt a pár hónapot, aztán révbe érsz :))

2019. dec. 28. 12:00
Jön a gyerek, aztán megint szét mentek. Ennek igy biztos sok értelme van. Jézus gyere le.
2019. dec. 28. 11:58

Igazat adnék Neked, de én még a gyürü témát sem hozom fel (olyannyira hogy egy kirakat elött sem állok meg) nem hogy a gyereket.

Ha megkérdezi tölem hogy szeretnék-e csak annyit mondok hogy "aha"

De a gumi nélküli szex sem az én ötletem volt, Ö akart vele kockázatot vállalni.

2019. dec. 28. 11:53
Szerintem csak azért mondja, hogy befogd a szádat. Ha akarná, nem húzná ki. Talán unja már, hogy rágod a fülét.
2019. dec. 28. 11:46
Ö 31éves én pedig 27
2019. dec. 28. 11:45

A páromat lassan 3éve ismerem. Tavaly is egy párt alkottunk, de akkor én szakítottam, mert nem értettünk egyet sok dologban, egyszerüen sok volt az egész nekem.

Most év elején újra egymásra találtunk. Azóta együtt is élünk, jó a kapcsolatunk s tudom hogy Ö tavasszal akarja megkérni a kezem. Nagyon családcentrikus és házasságpárti és imádja a gyerekeket is, sokszor Ö hozza szóba a babatémát.

2hónapja az Ö ötlete miatt már nem használunk gumit, megszakítàsossal csináljuk. Én mondtam hogy szedek fogigátlót de ellenezte, mondván "nem akarom hogy gyógyszert szedj és tönkretedd magad, meg ha babát akarunk akkor varni kell majd amig a fogi kiürül a szervezetedböl. Kérlek ne szedj semmit ha te is igy akarod"

Multkor nagyon rosszul voltan fözés közben, zavartak a szagok és öklendeztem a sülö hús illatától meg a szalonnától is pedig imàdom.

Mosolyogva megjegyezte hogy lehet AZ a bajom.

Ezzel nem is lenne gond, de nem élvez belém. Mindig kiveszi mielött elmenne.

Megkérdeztem miért. Azt mondja látja rajtam hogy rettegek ettöl és tudja hogy számomra az eljegyzés-esküvö-gyerek a sorrend.

Persze a nö vigye el a "balhét"... Tegnap megkérdeztem hogy mit szolna ha most esbék teherbe (még nem jegyzett el) komolyan közölte hogy természetesen örülne neki. Na de szerintem Ö is gyáva s csak a szája nagy. Hisz ha örülne akkor miért nem élvez belém?

Nektek erröl mi a véleményetek, mert számomra ez nagy ellentmondás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook