Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél.... fórum

Mit tennél.... (beszélgetős fórum)


20. 961a60a949 (válaszként erre: 18. - 26f5cfd5d1)
2009. aug. 12. 10:57
Négyszemközt történt ez a beszélgetésük,vagy te is jelen voltál?Mondjuk,ennek meg az a hátulütője(ha ott voltál),hogy még jobban elfordul Tőled,plussz Téged fog okolni,hogy a fia "ellene" fordult.Nem értem,miért ilyen,hisz nagyon szimpatikus vagy (megnéztem az adatlapodon a képed).Az első véleményem,ami bevillant,amikor a képed megláttam,hogy tök szimpatikus ez a csaj!Nem irigylem párodat sem,neki sem könnyű,mert Téged szeret,Ő meg az édesanyja akit szintén szeret.Kemény dolog ez,neki a legnehezebb,hisz mindkettötöket szereti.De reméljük,hogy a baba,majd megoldást talál erre a helyzetre.Ha meg nem,akkor sorry,ne emészd magad,neki is kell engednie,alkalmazkodnia,nemcsak Neked,mert Te vagy a menye,meg a fiatalabb!Ugyanolyan értékes ember vagy,aki megérdemli a tiszteletet,szeretetet!Az a legjobb dolog,hogy a párod melletted áll,és szeret.Anyosod meg majd megbékél vagy ha nem,az már legyen az ő baja,ne foglalkozz vele.Éljétek a magatok életét,boldogan,szeretetben.Ritkitani kell az anyoslátogatást,aztán sorry.Barátnőm is igy oldja meg,csak a "kötelezőkre" mennek,mondjuk ők messze is laknak egymástol(valos kifogás,miért mennek ritkán)Nem megoldás ez sem,hisz még jobban elmérgesedhet a viszony,de akkor talán kicsit magába száll anyosod,ha a fiát is elmarja maga mellől.Kitartás,várom a fejleményeket,fel a fejjel!! :))
2009. aug. 10. 23:31
"egyszer még bánni fogja..." Ezt az anyósodnak mondtad??
18. 26f5cfd5d1 (válaszként erre: 17. - 961a60a949)
2009. aug. 10. 18:44
A párom szegénykém,próbál igazságos lenni,természetesen mellettem áll,már beszélt is erről az anyukájával,de igazán értelmes,elfogadható választ neki sem adott.Igaz ,én mondtam neki valamelyik nap,hogy egyszer még bánni fogja,hogy sz**ba se néz,mert az én gyerekemnek nem hétvégi nagymama lesz,mint most.Tudom,hogy én fogok rá hallgatni,mert nekem első babám lesz(már jöhetne),mert én egyébként Őt nagyon tisztelem,és sokat köszönhetek neki.Csak vannak dolgok,amik fájnak...
2009. aug. 10. 18:19
Én megértem a problémádat,bár még nem voltam ilyen helyzetben.Az én "anyosom "is nehéz természetű,de ugy veszem észre,hogy kedvel,elvégre szereti a fiát és elfogadja hogy Ő meg engem szeret.Mondjuk a másik menyéről ugyanez nem mondhato el,utálja mint a sz..t,érthető is,mert egy alkesz a nő.Tönkretette az egész családot,most már elköltözött,VÉGRE,kezd visszaállni a béke és nyugalom.Hogy kerek legyen a történet itt sem az én párom a kedvenc,mégis jobban szeret engem az anyos,mint a kedvenc fia ex(hamarosan válnak)feleségét valaha is.Mi jol megvagyunk,elbeszélgetünk,megadom a tiszteletet,ő sem szol soha gorombán.A párod hogyan reagálja le ezt a problémát,beszéltél neki erről?
16. 26f5cfd5d1 (válaszként erre: 15. - 961a60a949)
2009. aug. 10. 17:37

Végrevalaki aki érti:)Köszike:)

A barátnődnek kitartás!Eljön a mi időnk is:)

2009. aug. 10. 16:36
Akkor Te még rozsásabb helyzetben vagy,mint a b.nőm.Őt még a sogornő is utálja (ki is mutatja),nemcsak az anyosáék.Bármit csinál,mond,az nem jo,mindent lefikáznak.De a másik menyük,ő tökéletes.Pedig,tényleg rendes csaj,nem azért mondom,mert a barátnőm,hanem mert igy van,mindenkire jo benyomást tesz.Kolléganőm is,és idegen embereknek jo a véleményük rola.Én sem értem,miért utálják,kiközösitik és,hogy teljes legyen a történet a háta mögött a fiukat hivogatják telefonon,hogy fikázhassák a b.nőmet.Most kérdem én,milyen szülő az ilyen??!!Vagy az őket már nem érdekli,vagy nem jut el a csöppnyi agyukig,ha a feleséget bántják,az ugyanugy fáj a fiuknak is??!!!
14. klarika5 (válaszként erre: 12. - 26f5cfd5d1)
2009. aug. 10. 16:35
Lehet,hogy az ember azt szereti jobban, akit természetesnek fogad el, olyan számára, mint a levegő, és annak gazsulál, akit távol érez magától.De biztos nem mondja el, hogy azért szeretem a másik menyemet jobban, mint téged, mert...Lehet ezt elvárni? Hányszor jöttek oda a gyerekeim: ugye engem jobban szeretsz? Aztán röhögve megbeszélték, hogy nekem is azt mondta, hogy engem szeret jobban.A szeretet egyforma, az már lehet, hogy egyikben ezt becsülöm jobban, a másikra azért haragszom.
13. 26f5cfd5d1 (válaszként erre: 10. - Belle Morte)
2009. aug. 10. 16:26
Köszike:)
2009. aug. 10. 16:26
Nem nem vagyok irigy!!Soha nem is voltam senkire!Csak egyszerűen fáj,és nem értem,hogy mi a baj.Vagyok olyan gerinces és megkérdezem,de ő annyira nem képes,hogy értelmes választ adjon rá...
2009. aug. 10. 16:23
Ha az ember ÖNMAGÁBAN nem bízik, akkor irigykedik másokra.Nem lehet, hogy magadnak sem vallod be, hogy valamiért irigyled a sógornődet? Mert egyébként örülj, hogy rendes, dolgos férjed van. Csak nem "anyuka" fogja megszabni a szülinapok ünneplését?Légy önálló, független, neveld a gyerekeidet a magad elgondolása szerint, s tarts egy kellő távolságot, udvariasságot!Ha nem vagy rászorulva anyuka anyagi segitségére, akkor örülj a függetlenségednek, s ne nézd, hogy a másik mennyit kap. Lehet egyszer ára lesz annak.
2009. aug. 10. 16:21
Akkor szerintem próbáld meg megdumálni velük külön-külön, még jól is elsülhet, hogy talán mindhárman jóban lesztek, ha sikerül megoldani! Minden jót kívánok! Sok sikert!
9. 26f5cfd5d1 (válaszként erre: 8. - Kovrisz)
2009. aug. 10. 16:19
Ez az,hogy rám számíthat mindenben...főzök mosok takarítok,a lányával tanulok,és a fiát is tisztelem...nem azt mondom,hogy nincsenek hibáim,de szerintem jó a mi párkapcsolatunk...
2009. aug. 10. 16:18
Szerintem csak idő kérdése, és a nagy barátságnak vége. Sőt még harag is lehet belőle. Az már más kérdés, ha a gyerekei között is különbséget tesz valaki. Az én nagymamám csak a halálos ágyán jött rá, hogy végig rosszul viselkedett. Akire számíthatott, az nem a kedvencke volt.
7. 26f5cfd5d1 (válaszként erre: 5. - 961a60a949)
2009. aug. 10. 16:11
Hozzáteszem ,hogy én szeretem a sógornőmet,de mintha azt akarná Anyuka elérni,hogy mi ne legyünk jóba...?És elmondása szerint ő is kedvel engem
2009. aug. 10. 16:09
Arról nem is beszélve,hogy ugyanez van a gyerekeivel is...senki nem dolgozik,csak a drága fia,bezzeg ,az én párom,az összes ablakot kicserélte a házat lefestette,az összes ajtót szintén kicserélte,és mindezek mellett becsületesen dolgozik,napi 10-12 órát.Ő soha nem kért az anyjától egy ftot sem(de fordítva előfordult),bezzeg a másik fiát mindenben támogatja:(
2009. aug. 10. 16:07
Szerintem semmit!!A barátnöm is hasonlo cipőben jár,mint Te,és Őrá aztán rosszat mondani nem lehet!!Az Ő sogornője azért kedvenc,mert egy utcában laknak,tud nyalni és apossal minden nap megiszik egy kupica pálinkát még terhesen is!!Na,ezért ő a minden,b.nöm meg a senki.Azért is utálják,mert drága pici fiukat elvitte egy másik városba lakni.Egyébként meg,mindig is a másik fiu volt a kedvenc,lehet,hogy nálatok is ez a probléma gyökere.Ne emészd magad,NEM TE VAGY HIBÁS,hanem ők,hogy különbséget tesznek köztetek.
4. 26f5cfd5d1 (válaszként erre: 2. - Rózsa74)
2009. aug. 10. 16:07
Csak egy pl a sok közül...közölte,hogy nem tartunk születésnapot a családban,csak a kerek évszámot.Az én szülinapom júniusban volt,tiszteletben tartottuk,hogy ő nem tart.Erre a kedves tegnap tortával,meg kütyükkel fogadta a menyét,akinek szintén elmondta,hogy "nem tartunk szülinapot",de te MÁS vagy...
2009. aug. 10. 16:03

Ennyiből nemigazán lehet semmit kideriteni hogy miért lehet ez,talán azért kedvelheti jobb,ha tényleg igy van,mert ő az uj..az ő kedvének kell eleget tenni.Eleinte am is mindenki jobban odafigyelni a másikra.Téged már a 9 év alatt kiismert,ő meg még csak egy éve van a családban.

Ehhez nem kellett semmit elrontanod.

2009. aug. 10. 16:01

Van egy olyan mondás "A menyem nem a lányom!!!"

Hát szerintem ez mindenhol így van.

2009. aug. 10. 15:59
S.O.S...A sógornőm a kis kedvenc a családban,főleg anyuka számára!Ő 1 éve van a sógorommal,én 9 éve a párommal.Mit rontottam el???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook