Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha a férjed, párod, lehajítaná az asztalról a kaját!? fórum

Mit tennél, ha a férjed, párod, lehajítaná az asztalról a kaját!? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2015. ápr. 29. 07:57
soha tobbe nem foznek neki!fozzon maga ha nem izlik neki a foztem!ne hagyd magad,hogy igy banjon veled!allj a rakadra!
2015. febr. 26. 10:13

De egy pasi, aki "lehajítja" az asztalról a kaját, annak nem valószínű, hogy te bármit is el tudsz magyarázni! Az egy agresszív ember, aki nem csak az ennivalót hajigálja!



Egyáltalán voltatok már ilyen házasságban (helyzetben), ahol bedühödik a férj, akinek a fizikai ereje jóval nagyobb, mint neked, és azt képzeli magáról, hogy ő az 'isten'? Gondoljátok, hogy pld. nem főznél neki egy hónapig? Tudod mit csinálna veled már másnap?


Szóval - gondolkodj, ne csak írogass! :)

258. Myra (válaszként erre: 256. - Dodi44)
2015. febr. 26. 09:57
Nem hiszem hogy egy ilyen kapcsolatot továbbra is fent kéne tartani. Ahol az egyik fél így viselkedik ott alapvető párkapcsolatiproblémák vannak,egy ilyen embert szó nélkül,gondolkodáa nélkül el kell hagyni és olyan párt keresni akivelmegértitek egymást,akinek te vagy a legfontosabb, aki téged szeret a legjobban.
2015. febr. 25. 09:39
en tuti nem foznek neki minimum 1 honapig,majd rajonne,hogy becsulni kell a felesege foztjet!
256. Dodi44
2015. jan. 22. 07:04

De ha mar semmi mas nem hoz elfogadhato eredmenyt, de biztos mas probalkozas is hatasos... de miutan minden mas nem vezetett jo eredmenyre.. ha mar minden kotel szakadt...


Egyszer olvastam egy hasonlo tortenetet, amiben a ferj fizikailag bantalmazta a feleseget.

A felesege ugy oldotta me, hogy egy ejjel forralt egy fazek vizet, es odavitte az alvo ferje feje fole tartotta, es folebresztette a fefjet.

Azt mondta a ferjenek, ha meg egyszer bantalmazni fogja o"t, akkor a fazek forrovizet ra fogja onteni ugy, hogy nem enreszti fol, majd azt a forro viz megteszi!

Tobbet nem volt bantodasa.

Ez egy nagyon drasztikus megoldas, de hatasos! [De a fazekban keves suhogo forro viz is vagy ures is lehet...]

2015. jan. 22. 03:52
elhagynam ha lenne ra lehetosegem,ha nem tuti 1 allo hetig nem szolnek hozza,hadd vegye mar eszre magat es kivarnam mig bocsanatot ker.
254. 07d11172a7 (válaszként erre: 253. - 07d11172a7)
2014. nov. 3. 19:14
Ja,előtte megkérdezném,mi a ocsa baja van,ilyen stílusban,magam ismerve,sajnos.Ha a válasz nem kielégítő,repülne a tányér.
2014. nov. 3. 19:12
Kapna az orcájára...
252. krisz38
2014. nov. 3. 18:58
Szednék mégegyszer és a fejére borítanám:D
2014. máj. 14. 13:06

Hogy élhetsz ilyen agybeteg pasival?

Hagyd el,mert legközelebb megüt

2014. máj. 14. 12:53
Nem fenyeget ilyen veszély,azt hiszem a pillanat hevében semmit sem tennék,feltakarítanám és nagyon elgondolkoznék a továbbiakról.
2014. máj. 14. 12:27
ami megmaradt, a fejéhez vágnám.
2014. máj. 14. 12:26
utana tuti 3 napig nem foznek neki!vagy elzavarnak vegleg!
2012. szept. 2. 16:12
Hát biztos, hogy nem lenne jó vége!
246. c8ec504c40 (válaszként erre: 62. - Youlcsi)
2012. aug. 31. 17:56
:)))
2012. aug. 31. 17:45

Orrba vágnám :).


Valójában szépen elmagyaráznám neki,hogy mostantól oda jár enni ahova akar,mert senkinek nem vagyok a kapcája és a büdös életben nem fog megmelegedni a kis bendője az én főztömtől.


Nekem olyan volt...:, hogy én állandóan mosok,főzök,takarítok mint bárki más ezen a világon nő létére.Ha megfőzök elé is viszem,egyedül a szájába nem rágom bele :)....és ugye évek alatt egyszer előfordult,hogy egy nagy utazásból a kislányommal este értünk haza, a drága pedig sült krumplit sem volt hajlandó sütni nekünk ami 5 perc,pedig ő is éhes volt.


Na én sütöttem,meg is ettük,és,hogy ő éhes volt,csináljon magának,ha ennyit nem érdemlek,hogy egyszer az életben ételt tegyen elém a férfi.Más filmekben a nő seggét is kinyalják, ágyba vitt reggeli, az ingjét veheti fel a fickónak és bele is izzadhat.


Megmondtam,hogy ez volt az első és utolsó,amilyen a mosdó olyan a törölköző,mindenki főzzön magára, vagy egyen valahol mielőtt hazajön mert én többet nem.

Másnap képes volt farkas éhesen hazajönni, de nem várta más, mint agyon kaprozott tökfőzelék amit a legjobban utál,bőven megkaproztam ha rá merne fanyalodni és csak annyi adag amit mi a picúrral megettünk.

Éjszaka sütött rántottát magának, de szólni sem mert pedig feszegettem a húrt ékes beszólásaimmal.


Másnap bocsánatot kért és szépen megkért,hogy főzzek,ő is fog ha szeretném.

244. rewt (válaszként erre: 1. - 8611af2186)
2012. aug. 20. 09:48

Erre jó a fórum. Itt az esetben nem érintett kibicek, hideg fejjel, érzelmektől mentesen, nyugodtan elmondhatják véleményüket... Így van lehetőséged latolgatni, mit is a legjobb ilyenkor tenni.


Még mielőtt véleményt mondanák - legszívesebben megkérnélek, hogy mondj véleményt: Szerinted mi lehetett az oka, hogy így érzelmileg kiborult..?


Mert hogy nem mindig ilyen, arra abból is következtetek, hogy Neked annyira tetszett, hogy a férjednek választottad.


Ha esetleg kirúgták a munkahelyéről, vagy közölték vele, hogy létszámcsökkentés lesz és ő is köztük van, ettől izgatott lett. Egész úton azon rágódott, miből tartsa fenn a családot. Az jutott eszébe, itt minden ellene szövetkezik.. És amikor belépett a tévében a gyerekek is azt a mesét nézték amelyről tudja, hogy hülyítés. Úgy érezte összecsapnak felette a hullámok


(..és kezdett óriási hibákat elkövetni - gondolom én. Kezdett a saját gyerekeivel kiabálni - most már elfeledte szülői küldetését és csak a felszültsége csökkenésére koncentrált..)


Persze hogy nem ez történt. Én csak jelezni szerettem volna, hogy bizonyára a "háttérben" már volt valami. Arra szeretnék tudakozódni...


Különben: Nem szólnák semmit, hiszen magamról is tudom, ha valaki "kiborul" akkor sosem az erőszak a kiabálás a leghelyesebb válaszreakció.


Inkább figyelmesen szemlélném. Kezd-e (sajnos még azon a kellemetlen hangon- de azért fokozatosan csökkenő hévvel "kibeszélni" valamit, vagy koncentrál-e "magában"..?


Percekkel később egy pohár vizet tennék az asztalra és józan nyugodt, csendes hangon megjegyezném: "Igyál egy kis vizet, lehet hogy Neked is segít" Megérinteném, megsímogatnám a vállát. Ha először tortént ilyesmi - össze szedném csendesen a dolgokat és igyekezném rendezni a helyzetet. A gyerekeket átküldeném a gyerekszobába.


Négy év házasság után, már tudja az ember, hogy mikor jött el az ő ideje. Van ahol 5 perc múlva, van ahol csak a hitvesi ágyban - de akár később is.


És akkor és ott, amikor ő is olyan nyugodt mint én megkérdezném: Ez volna a helyes megoldás? Csináljam én is? Ebből elhiszik nekünk a gyerekek, hogy szeretjük őket?


Akár azt is felhoznám - mint valaki itt jelezte - Helyes lett volna, ha az étel másik felét a fejére borítom? Azzal valóban célt érhetnénk el..? Jó példát mutatva a gyerekeknek, hogyan kell a gondokat megoldani...?


-----

Néhány kérdés, amelyre nem kell válaszolni:

- Miért nem általános a kérdés, mint a fórumokon szokás: "Mit tennétek, ha egy férj csúnyán..."?stb.

- Miért "dicsekedsz" azzal, hogy "velem történ meg"? Ez nem a családi szennyes teregetése?

- Te még nem kiabáltál..., vele...., gyerekekkel?

- Még sosem volt úgy, hogy kiborultál valamiért?

- Neked tetszene,ha megtudnád, hogy a férjed valami családi perpatvart nyilvános fórumon - másokkal beszél meg..?

243. Brigitta2121 (válaszként erre: 1. - 8611af2186)
2012. máj. 5. 17:37
Komolyan elbeszélgetnék vele, hogy mire volt ez joo!? Ez neki a szeretet? Aztan ha nem ért belöle,igy viselkedik tovabbra is, akkor nem érdemel titeket!
2012. máj. 5. 17:12
Többet nem föznékm neki
2012. máj. 5. 15:57
Behúznék egyet a többit meg a fejére borítanám.
240. Betticsek (válaszként erre: 223. - 4c30444687)
2012. febr. 27. 00:24
Amióta nekem megszülettek a gyerekeim én értük élek. Az én értékrendem szerint ez így helyes. A párom, - elmondása szerint - ettől még jobban szeret. Tehát nálunk nem változott semmi, vagy max. pozitív irányba attól, hogy születtek gyerekeink, és ahogy írtad nincs énképem. Bár szerintem van. Mert a gyerekek aszerint nevelkednek, amit én tartok helyesnek. Nem ők nevelnek engem. Bár tény, ők is sokat dobtak az anyai énemen. Én úgy gondolom, ha egy nő anyává válik, onnantól kezdve az élete beteljesedik, és az már nem csupán nő. Témára visszatérve, tudni kell, hogy mi az, ami a gyereknek még pozitív, és mi az, ami már hátrányos. Egyébként hihetetlennek tartom, hogy mindig minden rendben volt, de egyszer csak kiborul a bili, és ilyen előfordul. Én valószínűnek tartom, hogy volt már itt bibi.
2012. febr. 26. 22:01

Arra nem gondoltatok, hogy a harag haragot szül? Nagyon sokan agresszívan válaszolnátok (szóval vagy tettel). Ha ebbe a helyzetbe kerülnétek, nem biztos, hogy így reagálnátok (feltéve persze, hogy szeretitek egymást és ez volt az első eset).


Én még mindig kitartok a véleményem mellett (azért vagyunk egy páran szerencsére), hogy ha lehiggadt, akkor meg kell beszélni, hogy mi oka volt erre a kiborulásra. Szóból ért az ember meg az ember lánya.


Még egyszer kihangsúlyozom, hogy abban az esetben, ha szeretik egymást és ez az első eset.


Mert ha nem az első eset, akkor az más tészta.

2012. febr. 26. 06:53

Semmi jót, az tuti.


1.Az ételt szívvel-lélekkel készítem, ha nem becsülné, a maradékot a nyakába is borítanám

2. Gyerek előtt pláne ne emelje meg a hangját, mert annak még csúnyább következményei lennének

3. Ha mégis, mehet a jó bü... fr...-ba, ahol tolerálják az efféle viselkedést.

2012. febr. 26. 05:16

Attól függ. hogy az enyémet, a sajátját vagy mindkettőt.Mert...

1. Szájon vágnám, mint a ligeti qu...át a körhinta és szednék másikat.

2. Felszedném és visszatenném elé, hogy jó étvágyat - prevencióként a többit kikukáznám, hogy csak a padlófűszerezettből ehessen.

3. A kettőt kombinálva járnék el.

2012. febr. 25. 23:16
Én megmondanám neki, hogy "Édesem, te hülyébb vagy, mint gondoltam", aztán felöltöznék gyors iramban, és pár órára magára hagynám.
2012. febr. 25. 23:01
Én ráborítanám az asztalt. Aztán a kutyának meg magamnak megterítenék egy másik asztalon:)
234. viaszvirág (válaszként erre: 233. - Df2a740c00)
2012. febr. 25. 20:33
na igen, ez az!
2012. febr. 25. 10:04
Megvárnám, amíg lehiggad, addig egy szót sem szólnák hozzá. A kaja természetesen maradna a földön. Ha lehiggadt, egy kemény beszélgetés következne, aminek a kimenetelétől tenném függővé a következő lépést.
232. kattyus
2012. febr. 25. 09:51
Még nem próbálta, így én nem gondolkodtam rajta. De egy biztos! Elszállna az agyam.....
231. tamaryn (válaszként erre: 230. - 7ed4036af8)
2012. febr. 21. 19:06
Egyetértek!:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook