Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetek ha a tanár végig pofozza a fél osztályt, köztük az én gyerekemet is, mert az egyik tanuló felidegesítette? fórum

Mit tehetek ha a tanár végig pofozza a fél osztályt, köztük az én gyerekemet is, mert az egyik tanuló felidegesítette? (tudásbázis kérdés)

1 2
13. filmes (válaszként erre: 12. - A1baa7edcc)
2008. szept. 26. 20:12
Igazad van, és nem akartam ezzel senkit sem bántani, sem minősíteni, de az egyik nélkül a másik kilátástalan. Oda-vissza.
12. a1baa7edcc (válaszként erre: 11. - Filmes)
2008. szept. 26. 20:06

Ez a szulok problemaja, lesz meg a gyerekukkel eleg bajuk, ha nem nevelik, a tanar megsem uthet.

A gyereket nem az iskolaban kell megnevelni, ott tanitani kell.

11. filmes
2008. szept. 26. 20:02

Ismeritek?


A férj miután Móricka rosszalkodott, leveszi a papucsát, és azzal akarja eltalálni, de véletelnül az ott lábatlankodó anyóst kapja el. Majd így szól: ez sem rossz.


Nem adekvát a vicc, de: ketté kell választani a jogtalan bánásmódot a jogos neveléstől. Meg kell hallgatni a pedagógust is,(főleg ha tanár :-)) .


Ami viszont bosszant: nem kell senkinek sem magára vennie, ha nem inge, de árulja már el nekem a demokráciában öntudatot nyertek közül, mire számítanak, ha ők nem nevelnek, a tanárnak meg nem hagyják.

2008. szept. 26. 19:58
Egy tanar nem emelhet gyerekre kezet. Olyan nincs, hogy egy gyerek annyira felidegesiti. Ha pedig megis, akkor keressen mas munkat, mert erre alkalmatlan.
2008. szept. 26. 19:37
Megkéne hallgatni először a tanár verzióját is, az összes szülő jelenlétében. Tényleg megtörtént e és ha igen mi történt pontosan .. aztán együtt dönteni továbbviszitek e.
2008. szept. 26. 19:28
Legszívesebben azt írnám : pofozzátok vissza. De komolyan: még ha felidegesíti is a diák,milyen eljáás az ilyen? Okkal v ok nélkül - tök mindegy. Rúgassátok ki! Ez csak rosszabb lesz. Valószíű,h idegbeteg, nem való gyerekek közé .Legközelebb puskát fog ha valaki feldühíti?
2008. szept. 26. 16:07
Szembesítés: a diri előtt legyen ott az összes felpofozott és a pofozó. Aztán halljuk tőle, hogy mégis miért kellett ehhez a módszerhez folyamodnia?!
2008. szept. 26. 15:57
joggal vagy jogtalanul,ezt akkor sem szabad....Én bármilyen sérelem esetén elősször az illetékes nevelőt szoktam megkeresni,és meghallgatni az ő verzióját is.Te ha tettlegességig fajult bármi,az igazgatóval is beszélnék mindenkép,akkor is ha a diák is bűnös...
2008. szept. 26. 15:42
Én a helyedben felvenném a kapcsolatot a többi gyerek szüleivel, és ha a tanár jogtalanul "pofozta végig" őket, biztos az igazgatóhoz fordulnék.
2008. szept. 26. 15:32
Én tuti orrba verném...
3. be52089f0e (válaszként erre: 2. - 0bc15d9cef)
2008. szept. 26. 15:24

Az oké, hogy a tanár is ember, na de végigpofozni a fél osztályt? Az azért túlzás.

Én biztos az igazgatóhoz fordulnék.

2008. szept. 26. 14:42

"végigpofozza"

Ha szó szerint: lehet, hogy holnap már nem is ő lesz a tanár?


képletesen: 1. a tanár is ember, 2. megpróbálnék utánajárni, hoy mi is történt és nem ember/gyerek szemszöge és története alapján véleményt formálni!

2008. szept. 26. 14:39
Mit tehetek ha a tanár végig pofozza a fél osztályt, köztük az én gyerekemet is, mert az egyik tanuló felidegesítette?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook