Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2012. jan. 23. 08:01

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt.


Kell hozzá egy keylogger(Ardamax pl. tök jó) én is így csináltam:) - ki is nyitogattam mindenkinek a mailjét és nagy örömömben jól le is ittam magam, mikor bizonyosságot szereztem arról mi folyik a hátam mögött.


Azóta eltelt egy év lassan és lehiggadtam.

De jobb megbizonyosodnia arról, amit amúgy nem szívesen veszel tudomásul mint bizonytalanságban őrlődni.


És a nickneved alapján konyíthatsz is valamelyest az informatikához...

253. csgybzs (válaszként erre: 252. - Katika23)
2012. jan. 23. 07:58
Én nem vagyok rosszindulatú, de Te lennél a pozitív példa?
2012. jan. 23. 07:53
Senki ne vegye magara amit most irok de azt vettem eszre nagyon sokak irasabol sut a rosszindulat!!!! es aki megprobal ellenkezo peldaval jonni (mert vannak pozitiv peldak is mint az enyem, foleg mert en ennyire fiatal vagyok es csak 5 eves a kapcsolatom) azt lekarogjak...hogy lehet arra biztatni barkit is h ez egy hazug meg ilyen olyan alak aki megcsalt (foleg hogy csak a szenvedo feltol ismeritek a tortenetet) es hagyja ott mert jobbat erdemel meg bla bla....en sokkolva vagyok egyesek milyen furcsan gondolkodnak!!!
251. katika23 (válaszként erre: 234. - Őszintelány)
2012. jan. 23. 07:46

Hidd el nem vagy egyedul ezzel az erzessel...

Szerintem jobb ha nem is tudod az igazat ne ezen agyalj hanem probald meg merlegelni h milyen ember es milyen a kapcsolatotok.Ha szereted akkor probald megbocsajtani de csak is akkor ha tenyleng sikerul ezen tultedd magad mert annak sincs sok ertelme ha azt mondod h nem hagyod el de minden kis vita alakalmaval elohozod azt h neked meg ez mindig tuske!!!

Velemenyem az h aki otthagyja a parjat buszkesegbol, az aki azt allitja h ot soha nem csaltak meg 100% az struccpolitikat folytat mert en sok ember helyeben nem mernem bizton allitani h ot nem csaltak meg es hogy milyen oszinte a kapcsolata mert ilyen szinte csak a mesekben van.szoval ha atmenekeul az ember egy ujabb kapcsolatba mert megcsaltak valoszinu h elobb utobb ugyanoda jut az uj kapcsolat is...semmire sincs garancia!!!!

250. katika23 (válaszként erre: 233. - 888efd6baf)
2012. jan. 23. 07:39

En sem nyitok vitat csak elmondom a velemenyem a hozzaszolasoddal kapcsolatosan...

Szerintem a megcsalas az megcsalas huszonevesen is es idosebb korban is es 3 vagy 15 ev kapcsolat utan is....Jeleztem h sok no nem is tudja h megcsaltak vagy megcsaljak vagy meg fogjak csalni ezert nem kell egybol senkit arra buzditani h jaj van jobb kapcsolat is ahol oszinteseg van meg bla bla bla...es azonnal ki kell lepni abbol a kapcsolatbol ahol megcsalas tortent. en nem buzditanek erre senkit foleg olyan szemelyt aki erezhetoen szereti a partneret.

En a tortenetemmel szerettem volna ravilagitani arra hogy igenis meg lehet bocsajtani a megcsalast foleg ha meg megvan a szeretet.igaz ido kell de ujbol lehet bizalmat epiteni de mint a megcsalashoz vezeto uthoz is ket ember kell ugy a bizalom ujraepitesehez is ketten kellenek.

Amugy en a parom reszerol soha nem ereztem ugy h megalaz engem vagy nem tisztel vagy nem becsul sot en mindig azt ereztem h en vagyok neki a legfontosabb es ez igy van mai napig...es hidd el 25 evesen nem vagyok ezert naiv mert megbocsajtottam es ujra hiszek bennunk mert maskepp nem vallaok gyereket vele.

MEGBOCSAJTANI NEHEZEBB MINT UTALNI ES GYULOLKODNI!!!!szoval szerintem aki megprobal megbocsajtani mert szereti a parjat az nem gyava vagy naiv hanem sot a nehezebbik utat valassza.mi sem konnyebb mint utalni valakit es kesz!!!

2012. jan. 22. 16:24
Ezért szeretnék valahogy javítani a helyzeten!
248. 888efd6baf (válaszként erre: 245. - Őszintelány)
2012. jan. 22. 16:20
Csak nem mindegy, hogy az alapok inognak vagy abban nem egyeznek meg, hogy mi legyen a vasárnapi ebéd...
247. Noarashi (válaszként erre: 244. - Spinneli)
2012. jan. 22. 16:18

A pocaklakó nálam is kiveri a biztosítékot :)

Amúgy nincs gáz a párom kifejezéssel sem. Tényleg nehéz szép de nem nyálas kifejezést találni .

2012. jan. 22. 16:11
Tökmindegy, hogy nevezem úgyis megértitek :DD
245. őszintelány (válaszként erre: 239. - 888efd6baf)
2012. jan. 22. 16:05
Problémák mindne párkapcsolatban vannak, én azért írtam mert jó lenne megoldani ezt a helyzetet!
244. spinneli (válaszként erre: 243. - Noarashi)
2012. jan. 22. 15:31

Én, mielőtt férjhez mentem, a páromat használtam, néha még most is, mondjuk nekem tetszik-számomra a "másik felem" hétköznapibb jelentése.


A vőlegény kifejezés valamiért nekem olyan visszatetsző, a kedvesem és társam meg nyálas, az élettársnak meg van valami negatív visszhangja, a barátom-ból meg 20 év felett kinő az ember.


Na bocsi az OFF-ért, csak több helyen olvastam, hogy nem szeretik a párom kifejezést, ezért kérdeztem az alternatívát.


(Amúgy én a pocaklakó szótól tudok agyhúgykövet kapni. :)

243. Noarashi (válaszként erre: 242. - Spinneli)
2012. jan. 22. 15:27
Nekem tetszik a férjem szó :) vagy vőlegényem, vagy kedvesem, vagy társam, vagy gyere ide :)
242. spinneli (válaszként erre: 240. - Noarashi)
2012. jan. 22. 15:25

Mit lehet helyette?


:)

241. 888efd6baf (válaszként erre: 240. - Noarashi)
2012. jan. 22. 15:11
:-) Ezt a "párom" kifejezést én sem szeretem :-)
240. Noarashi (válaszként erre: 234. - Őszintelány)
2012. jan. 22. 14:34

Nem úgy tűnik, mint egy rózsás kapcsolat ez. Persze tökéletes párkapcsolat nincsen. De ne te legyél aki mindig lent van.

Amúgy meg párja a cseresznyének és a zokninak van :) Bocs, csak nem szeretem ha párom kifejezést használják.

239. 888efd6baf (válaszként erre: 238. - Őszintelány)
2012. jan. 22. 14:26
"Amúgy jó". Ezt kérdeztem, hogy elég neked egy "amúgy jó" kapcsolat?
2012. jan. 22. 11:57
Amúgy jó a kapcsolatunk a múltat és egyben ezt az érzés leszámítva!
237. 888efd6baf (válaszként erre: 236. - Őszintelány)
2012. jan. 22. 11:55
Számodra megfelelő egy ilyen kapcsolat?
2012. jan. 22. 11:54
Én már akkor megbocsáltotam neki, de mivel ő nem ismeri el ezért kételkedek benne, hogy sosem lesz őszinte hozzám!!
235. 888efd6baf (válaszként erre: 234. - Őszintelány)
2012. jan. 22. 11:52
Megbocsátás nélkül akarsz vele maradni? Az NEKED miért jó, hogy rossz?
2012. jan. 22. 11:50
Úgy érzem én is a megcsaltak táborába tartozom, csakhogy bizonyítani nem tudom (tagadja), ezáltal pedig magam is bizonytalan vagyok! Nálunk már régebben történt a dolog, de nincs olyna nap, hogy ne jutna eszembe. Nagyon szeretem a páromat, vállatam, hogy Vele maradok, de úgy érzem ez életem végéig kísérni fog...:(
233. 888efd6baf (válaszként erre: 230. - Katika23)
2012. jan. 22. 11:45

Nem nyitok veled arról vitát, hogy tök normális, ha megcsalnak vagy sem, pláne huszonévesen, már 3 év kapcsolat után, tehát még csak nem is tizen-huszonév után, mert fölösleges lenne.


Tudod, mi a baj a megcsalásban? Az, ha hazug és szószegő lesz a megcsaló. Mert ha nem ígérnek önként hűséget, akkor nincs semmi gond, de aki ígéretet tesz arra, hogy nem csal meg és megteszi, az hazug és szószegő. Egy ilyen emberrel nem mindenki lenne képes tovább élni.


Ami még eszembe jutott téged olvasva: hálistennek sem édesanyámat, sem a nagymamámat nem csalta meg a férjük, sem ők a férjeiket. Így éltek/élnek egymás mellett boldogan több tíz éve. Számomra ez gyönyörű minta. Örülök, hogy ezt a mintát láttam.

232. júliusi (válaszként erre: 231. - Katika23)
2012. jan. 22. 11:43
Örülök,hogy minden jól alakult,és gratulálok a babához!Helyesek vagytok!
2012. jan. 22. 10:29

Meg elfelejtettem azt is odairni hogy most varjuk elso babankat nem nagyon vannak egyuttleteink ez miatt megsem erzem h elhidegulne tollem sot azt erzem h naprol napra jobban szeret.erzem a figyelmet es torodeset.szoval nem feltetlen azzal van a baj h nincs eleg szex otthon hanem a lelki reszet ha itthon megkapja akkor elegedettebb. sokat van itthon velem, (erdekes mostmar nem kell szinte soha bennmaradni melo utan..) sokat beszelgetunk es csinalunk kozos programokat mert en is szabadabb vagyok.mivel itthon vagyok erzi az otthon meleget es nem menekul hanem szivesen van itthon....


Ma mar 2 evvel a megcsalas utan elmondhatom h ujbol sikerult elerni h megbizok benne es nem ellenorzom mert ugyis ha megcsalna ereznem h valami nincs rendben koztunk ezt egy no aki figyel a parjara es a kapcsolatra szerintem meg kell hogy erezze.nem tesz jot a feltekenyseg es az allando szamonkeres.....

2012. jan. 22. 10:15

Sziasztok!!vegigolvastam a forumot es ugy ereztem nekem is hozza kell szolnom.sajnos en is atestem megcsalason, epp 3 eve eltunk egyutt amikor eszrevettem h valami nem stimmel.en egyetemre jartam melo mellett es meg haztartas is volt szoval hulla faraszto idoszakom kozepette eszbekaptam h egyre tobbszor epp h o utasit el mindenfele kifogassal vagy mivel soha nem voltam itthon o sem ult hanem mindenfele tekergett melo utan persze allitolag haverokkal.....nos mivel ugy ereztem kezdett elhulni tollem belekukkantottam a telojaba es hat persze megtalaltam vagy 50 smst amiket egymasnak irtak egy szep 18 eves lanyzoval (jelzem en akkor 23 voltam).en is rogton szamonkertem, hisztiztem h vallja be mi van koztuk mert az azert nem derult ki pontosan az smsekbol olvasva.persze legjobb vedekezes a tamadas es tagadas elvet kovetve ugysem lettem okosabb csak hulye mert meg en voltam a hibas miert kutatok utanna.vegulis megigert fut, fat es maradtam.persze ujbol rajtakaptam h csak nem szakadt meg a kapcsolat koztuk es erre en is elkoltoztem.majdnem 3 honap utan eszrevettem magam h nem hagy mindig jar utannam, kedveskedett es finoman kozeledett hozzam es en is ugy kezeltem mint baratot.jokat beszelgettunk egy ido utan kimentunk estenkent kettesben pizzazni vagy borozni es kellemesen toltottuk az idot mig rajottem h annyira szeretem es ereztem h o is engem h ez a lassu kozeledese a sok sok beszelgetes oda vezetett h eltoltottunk egy ejszakat egyutt ami asszem jobb volt mint valaha.....szep lassan kibekultunk es kereste a tarsasagom egyfolytaban.kozben edesanyammal valo beszelgetesek raebresztettek sokmindenre espedig hogy ritka az a ferfi aki nem csabul el legalabb egyszer az eleteben.nem azt jelenti h nem szereti a parjat.(sot mi is ket eve ki vagyunk bekulve es nap mint nap erzem a szeretetet es nincs olyan amit a szamon kiszolok es ne tenne meg ertem....) a ferfi agy maskepp mukodik....most ertettem meg h jol dontottem amikor megbocsajtottam hiszen szerettem ot mert ujabb kapcsolatban lehet elobb utobb ujbol megcsalason kaptam volna magam.ujabb kapcsolat semmire sem garancia lehet h abban sem bizna az ember lanya jobban mint a regiben....


jha es vegig neztem a felmenoimet pl nagymamam, edesanyam mind meg lettek csalva nem raktak ki a ferjeik szuret azonnal. nagymamamek egyutt megoregedtek es nagymamam azt mondta h nem banta meg nem valt el.edesanyam elvalt mas okokbol kifolyolag nem a megcsalas volt az oka.es el volt csodalkozva h olyan ferfiak probalkoztak be nalla akikrol azt hitte minta ferj es minta apak.

plusz anyosom elmeselte egyszer h mai napig banja h nem bocsajtotta meg maganak soha h buszkesegbol elvalt es a fia vagyis a parom csecsemo kora ota apa nelkul nott fel...szoval lehet tul hosszasan irtam es eleg nehezen ertelmezheto az irasom de a lenyeg h sokszor felre kell tenni a buszkesegunket es be kell latni h nem jo az ha a harag es duh vezerel.muszaj lehiggadni es elgondolkodni milyen hibai vannak amik meg az mellett szolnak h jobb nelkule de ha azonakivul egy jo ember aki szeret minket nem biztos h az a megoldas h otthagyjuk.

2012. jan. 18. 18:35
Ebben a témában sohasem lesz egyetértés. Nincs kaptafa, nincs rá séma, minden eset más. Egy biztos: nincs garancia soha semmire egy párkapcsolatban. Lehetsz rendkívül odaadó, aranyos, kedves, házias, okos, ügyes, szép, szexuálisan aktív, kereshetsz jól és rosszul, lehetsz a kapcsolatban meghatározó és megalázkodó, ha meg akar csalni a párod, akkor meg is teszi. Az sem mérvadó, hogyha 30-40 évesen azt mondjuk rá, hogy ááááá, ő nem olyan... stb. megteszi idősebb korban. Az alkalom is sokat számít, mert van , aki úgy öregszik meg, hogy soha nem kínálkozott fel neki egy ribi sem, van , aki olyan helyen dolgozik, hogy eszébe sem jut, hogy az a nő ribi, azt hiszi a szép szeméért kezdenek vele kapcsolatot. Aztán van olyan férfi, aki úgy gondolja: ez nekem jár, ha a többi férfinek is. Sokféle van. Egy kolleganőm mondta mindíg: sosem tudhatjuk, lehet, hogy pont most lép félre. Jót nevettünk rajta, imádta a férje és fordítva ugyanugy. Aztán egyszer kiderült, hogy a férj mási is így körbeimádott..
228. sour (válaszként erre: 226. - 91d4989ab9)
2012. jan. 18. 10:27
Úgy látom, ha vesszőt teszel, elválasztod a szavakat... így csak értelmesebb, mintha egybeírnál mindet:))))sorry, nem bántásként írtam :)
227. csgybzs (válaszként erre: 215. - 9a7569cb03)
2012. jan. 18. 08:19

Én is szimplán megosztottam a véleményem, még ha rosszul is érint. A mese habbal a véleményem kifejezése arra vonatkozóan, hogy nem tartom elképzelhetőnek a dolgot.


ha kiírom, hogy 45 éves vagyok, akkor hitelesebb leszek a szemedben?? Vagy ha mézes-mázosan leírom, hogy "hát, szép és jó amit írsz, de szerintem nincs ilyen" akkor jó vagyok? Nem írtam számodra semmi bántót, nem minősítettelek Téged.


És továbbra is fenntartom, hogy ilyen válságba kellő tisztelettel és kommunikációval (halkan jegyzem megy önbecsüléssel) nem lehet eljutni, mert előbb száradjon le a kezem, mintsem titkos afférba jussak valakivel, akár telefonszám-cseréig is.... Szóval nagyon sajnálom, ha ez Téged ennyire rosszul érint, de most sem gondolom másképp. Ott, ahol a dolgok úgy működnek ahogy leírtad, az én véleményem szerint az már nagyon rossz. Ennyi.


Elnézésedet kérem viszont, ha sértőnek érezted a megnyilvánulásom stílusát.

2012. jan. 17. 22:13
nevitázzatok,mindenpasigyárihibásalapból:DDDDDDD
225. b4ca0947f4 (válaszként erre: 222. - Katinkaboszi)
2012. jan. 17. 20:40

Érezni a tapasztalatot az írásaidban, de nem minden így van.

" A komoly megcsalás, az más. Ott már nagy baj van.

De nem hiszik el az asszonyok, hogy pontosan olyan hibásak Ők is, mint a párjuk, aki valamilyen okból kifolyólag kifelé kacsintgatott a házasságból. "


Még sem ismered eléggé az embereket. Nem kell , hogy baj legyen a házasságban, attól még van olyan férfi, aki úgy gondolja, megteheti, hogy kipróbáljon mást is. Talán te már nem kerülsz ebbe a helyzetbe... vagy voltál és nem tudsz róla... ki tudja. Nem minden derül ki.


Ja, és az illatáról nem érzed meg, hogy megcsalt-e, hacsak nem valami útszéli orosz parfümöt használó nővel volt és nem fürdött utána. Ez hülyeség. Ha ügyes és jól játszik, abszolút nem veszed észre. Bírom az ilyen feleségeket, akik azt gondolják, na ez velük sohasem történik meg. Aztán megtörténik... pedig mindent megtettek, nem veszekedtek, nem nyomoztak, boldog családi életet éltek.

Nem szeretem azt az álláspontot, hogy a megcsalt fél a hibás, mindig az áldozat a hibás? Nevetséges. Láttam olyan házasságot, ahol harminc évig minden rendben volt, boldog család voltak, aztán jött egy férfinél 30 évvel fiatalabb nő, akinek kellett pénz, egzisztencia, vagyon... és addig kellette magát, amig sikerült összehozni a pasival és nem volt megállás. Csak egyszerűbb módja a vagyonszerzésnek mint a munka.

Sosem szabad általánosítani.

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook