Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


104. simple (válaszként erre: 101. - 07c4794583)
2012. jan. 15. 17:03
Tök igazad van.
103. simple (válaszként erre: 100. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 17:02
Ismerős, hogy az életedre esküdözött. A baráti körömben aki ezt tette, utólag mindről kiderült hogy igenis megtette. Sőt a legdurvább az volt, aki a gyereke életére esküdött meg, közben a párja terhes volt a másodikkal, és úgy csalta meg többször is, ami persze kiderült. Szerintem ha már eddig eljutott a dolog, meg is tenné a párod!
2012. jan. 15. 16:59
Ja. És az simán igaz lehet, hogy nem történt "semmi". De nálunk is csak azért nem, mert a csaj nem akarta ;)
101. 07c4794583 (válaszként erre: 100. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 16:58

az lesz, amit írtam. a szíved mélyén ha meg akarsz bocsájtani, mindent el fogsz hinni, amit mond, mindent úgy fogsz csűrni-csavarni, hogy meg tudj bocsájtani


utána még jó eséllyel futtok egy ugyanilyen kört, vagy többet (lehet, hogy csak évek múlva)


ha győz a realitásérzéked, vagy túl nagy a seb, akkor meg otthagyod.

2012. jan. 15. 16:53

Felhívtam a csajt!

Sok mindent elmondott, csak azért hiszem el 80%ba amit elmondott mert úgy gondolom ha lett volna több is akkor semmit sem mond és mindent tagad.


Beszéltek telefonon többször, sms-ztek.

Az elején valóban úgy kezdődött, hogy csak beszélgettek arról, hogy mindkettőnek mi a baja a párkapcsolatában.


Kérdeztem másról beszéltek-e?

Mármint kettőjükről? Így kérdezett vissza a csaj.

Igen, kettejükről.


Azt mondta neki az én párom, hogy lehet többet érez iránta mint barátság.


A csaj állítólag elutasította, állítólag nem jön be neki mint pasi sem.

De a párom kérlelte, hogy maradjanak legalább barátok.


A facebook profilra bár megadta a párom a jelszót és email címet továbbra sem tudok belépni....


Kérdeztem a csajt, hogyha tegyük fel nem utasítja el akkor szerinte mi lett volna?

Azt mondta, hogy szerinte bármi, a párom benne lett volna még úgy is, hogy én vagyok.


Letettük majd gondolkodtam....

Rá 2 órára felhívtam újra.

Megkérdeztem találkoztak-e.

Igen, többször is de csak beszélni, állítólag játszótéren.

Vagy elhiszem vagy nem.....


Mondom, ha történt volna durvább is akkor szerintem mindent tagadott volna a csaj, a kapcsolata függ tőle és a gyereke.


Párom már hazaért.

Megkérdezte beszéltem-e vele.

Mondom igen. Mit?

Mondtam, hogy fürödjön csak le és közbe gondolkodjon el azon, hogy mit tudna ő nekem elmondani.....

De ő nem csinált semmit. REndben de akkor is van amit mondhat.... Oké, elmond mindent de nem csinált semmit.


Nem vagyok hülye, nem tudom mit higgyek.


Jelenleg azon gondolkodom, hogy találjak magamnak albérletet úgy, hogy kigazdálkodjam havi 120ból és tudjam magammal vinni a kutyát is. Egyszer már itt hagytam, abba beleszakadt a szívem.


Nem sírok, egyszerűen nem tudok.


Beszélünk majd. És? MI értelme?

Soha többé nem tudok majd benne bízni még akkor sem ha nem csinált semmit.


Tegyük fel a csaj igazat mondott. Ő elutasította (bár nem értem akkor minek találkoztak)

És? Ő elutasította, majd lesz más aki nem fogja.


Reggel az életemre megesküdött, hogy semmi sem történt, hogy soha nem csalna meg....


"Röviden" ennyi.

Mit fog mondani....

Nem tudom.

Furcsa vagyok. Sírnom kellene de nem teszem. Lehet a harag miatt. Bár csak könnyen gyűlöleté válhatna.

99. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 98. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 16:47
Na??? Mesélj!
2012. jan. 15. 16:43
Van újság. Sok!
2012. jan. 15. 16:37
Javasoft! Semmi újság azóta?
96. simple (válaszként erre: 95. - Miramira77)
2012. jan. 15. 16:36
És akkor arra mit mondasz, hogy a párja hazudozott neki ezzel a profillal kapcsolatban? Nyilván a tied más eset, hisz itt a férjed tudott róla, és láthatta is, hisz nem volt mögötte sumákolás.
95. Miramira77 (válaszként erre: 94. - Simple)
2012. jan. 15. 16:34
Nekem is van kamu profilom. Mikor valami halas játékkal játszottam, akkor szoktam magamnak küldeni róla. Utána a férjem is ismerősnek jelölte és ő is küldött magának cuccokat.
94. simple (válaszként erre: 93. - Miramira77)
2012. jan. 15. 15:23
Ez így van. De a kamu profilt én már szinte bizonyítéknak venném. A barátnőm is akkor csinált ilyet magának, mikor elkezdett félrelépni...
2012. jan. 15. 14:57

Csak egy kicsit szólnék közbe: egyí facebook profilt nem lehet olyan sityi-sutyi törölni.

Inaktívvá kell tenni, és ha jól tudom így is két hét, mire az lesz. De bármikor be lehet lépni.

92. júliusi (válaszként erre: 91. - Júliusi)
2012. jan. 15. 14:22

Bocsi a hibákért,de felzaklatott az események felidézése...Remélem nálatok nem erről van szó..

Csak ez a kölcsönös egymásnak panaszkodás,nagyon ismerős volt...Még mostanra vagyok túl,úgy-ahogy a dolgokon,hiába tudom,miért történt,és azóta 100 x-an bizonyított..letette a jogsit 43 évesen leszokott az italozásról,és a nő is békén hagy minket már majd egy éve...Úgyhogy nálunk jól sült el,lehet hogy enélkül már elváltunk volna,más okok miatt,mára pedig jobb lett minden ,mint volt valaha...

Lehet hihetetlennek tűnik, de van ilyen...

Kívánom, hogy nálatok is minden úgy süljön el,ahogy NEKED a legjobb...!

91. júliusi (válaszként erre: 33. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 14:16

Idáig jutottamaz olvasásban,és muszáj írnom...

"egymásnak öntötték ki a lelküket"

Sajnos az események alakulása kísértetiesen hasonlít az én megcsalásomra....A férjem haverja,és annak élettársa,két közös gyerekkel...Tőlünk 16évvel fiatalabbak...Először csak a moslékot hordták át a kutyának oda ahol a férjem dolgozott...Majd egyre többet beszélgettek, a férfi,és a nő is a férjemmel, majd csak már a nő...:( Ők is "lelki társakként kezdték" és 2 hétig tartó viszony lett belőle.Amikor kipattant,a nő élettársa küldött egy üres emailt...akkor kezdtem nyomozni...

Addig nem vettem észre semmit,igaz, gyakori mosolyszünetek voltak akkoriban....Végül borult a bili...válni akartam, 10 nap különélés8elzavartam a férjem).A nő már jogot formált a férjemre ,fenygetett, terhességet hazudott, alig tudta leállítani...

Végül is ez az affér nyiotta fel aszemünket, hogy még szeretjük egymást...ez másfél évvel ezelőtt történt... májusban leszünk 25 éves házasok...

90. 91d4989ab9 (válaszként erre: 85. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:56
hát akkor keresgélj, legyen neked is bizalmas fiubarátod, barátnőkkel nemtudod kibeszélni a dolgot egy cukrászdában?
89. 888efd6baf (válaszként erre: 84. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:55
Ha jól működik egy kapcsolat, akkor nem hazudik a szemedbe. Igaz, akkor tönkre sem megy egy-két kérdéstől.
88. 91d4989ab9 (válaszként erre: 84. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:54

ha csak annyi lett volna nem mondja azt hogy megigérte a csajnak hogy nem kotyogja ki a közös kis titkukat, a pasidnak közös titka van egy nnővel szerintem ezen bárki kiakadna


hagyd őket a francba te meg keress mást

87. 07c4794583 (válaszként erre: 61. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:54

én nagyjából ugyanúgy jártam, ahogy te


titkos videók, iwiwes üzenetek, effektív nem történt semmi (nálatok is simán így lehet), de a pasi persze rajongott a csajért és bármilyen alkalmatt megragadott a kommunikációra/találkozásra vele

(vagy írjak ürügyet?)


a szinopszis a következő, főleg hosszú kapcsolatban:


1. problémák átrágása, (részbeni) vallomás, úgy éreztem, leült a kapcsolatunk/kíváncsiság/nem tudom, miért csináltam, de téged szeretlek, stb


2. újrakezdés, egy darabig minden még jobb is, mint előtte


3. pasi x év múlva megismétli a műsort másik nővel


4. újabb balhé, kidobod a pasit


5. pasi éveken át sírva rinyál, hogy ő nem is, meg csak te, meg próbáljátok meg újra


innentől opcionális, mit reagálsz, de sose lesz a régi


nálam így ez ment le (2x is!)

szóval legyen eszed

86. b4c06bc553 (válaszként erre: 81. - B4c06bc553)
2012. jan. 15. 13:53
Kapcsold ki a gépet, tegyél be valamilyen nagyon vidám zenét és lazíts! Az idő úgyis mindent meg fog oldani. Tudod: "A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát..."
85. cb82b220ce (válaszként erre: 83. - 91d4989ab9)
2012. jan. 15. 13:53

Én ezt értem de valahogy hidd el semmi kedvem nem lenne mással lenni, most még.


A csaj pasijával meg pláne nem.


AKkor legalább olyannal csaljam meg aki tetszik.

84. cb82b220ce (válaszként erre: 81. - B4c06bc553)
2012. jan. 15. 13:52

Az én párom airsoft játékon van, ez már biztos.


Valamibe kapaszkodnom kell.


Ha tényleg csak ennyi volt és én cseszem el, érted?


Meg kell valahogy tudnom az igazat.

83. 91d4989ab9 (válaszként erre: 76. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:51

nem vagyok rosszindulatu és komolyan mondtam, ez a pasi sz.rba se vesz, és ezzel tudnál neki a legnagyobb fájdalmat okozni, és a végén csak annyit kéne neki mondani hogy ez a te hibád szivem aztán otthagyni....



ha tényleg szeret akkor tudja majd hogy ő a hibás és megy utánad mint a pulikutya ha meg nem szeret legalább rögtön kiderült

2012. jan. 15. 13:51

10 perc múlva hívom a csajt is.

Valami nem stimmel az én elméletemben sem és nem azért mert győzködni akarom magam.

81. b4c06bc553 (válaszként erre: 77. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:51

Nyugi! Nagyon belelovalod magad a jelszóba. Ne járasd le már magad tovább.

Az eszedbe jutott, hogy közben ők tudnak sms-t váltani (ha már nem tud a nő beszélni a férje miatt? - vagy az is lehet, hogy nem a férje van nála, hanem a tied? ) BOCSI! :(

80. 91d4989ab9 (válaszként erre: 78. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 15. 13:49
hát most miért? egy vigasztalo barát...:D
79. Ministry (válaszként erre: 77. - Cb82b220ce)
2012. jan. 15. 13:47

Ez sem rossz lépés.

Ha nem adja meg a jelszót, az szerintem egyértelmű.

Abba ne egyezz bele, hogy megvárd, majd ő belép, mert addig van esélye törölgetni.

Ha rögtön nem adja oda a jelszót, szerintem csomagolj.

78. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 72. - 91d4989ab9)
2012. jan. 15. 13:46
Biztos pont ehhez van kedve ilyen idegállapotban....
2012. jan. 15. 13:46

Beszélt a héten ott vele a csaj.

Párom nincs itthon.


Felhívom, hogy vagy megadja a belépést vagy pedig lelépek.

76. cb82b220ce (válaszként erre: 72. - 91d4989ab9)
2012. jan. 15. 13:45
Szerencsére nem vagyok annyira hülye, hogy ezt megtegyem bár feltételezem azt, hogy nem vagy egy rosszindulatú nő és csak poénnak szántad.
75. Ministry (válaszként erre: 70. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 15. 13:44

Én is épp ezt akartam javasolni :)

Ott majd látod, hogy fognak egymáshoz viszonyulni.

Ha pedig a párod nem egyezik bele, akkor az azért van, mert vaj van a füle mögött.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook