Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. fórum

Mit tegyek? Hogy legyek okos? Hogy tudjam meg az igazat? Kétségbe vagyok esve, minden jel arra mutat, hogy megcsalt. (beszélgetős fórum)


164. 07c4794583 (válaszként erre: 160. - Cb82b220ce)
2012. jan. 16. 21:02
én nem biztos, hogy elhinném ezt a nagy nem történt semmit.
163. timycat (válaszként erre: 160. - Cb82b220ce)
2012. jan. 16. 21:02

Ezek után egyértelmű, hogy lapát!


Minél előbb oldd meg a lakhatást; akár anyudéknál is, barátkoztasd össze az ebeket; de lépj le!


Csak bántani fog!

162. Katinkaboszi (válaszként erre: 155. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 20:58

ez is igaz :)


bár legtöbben már mosógépen mosnak :DDDDDDD

161. cb82b220ce (válaszként erre: 158. - 07c4794583)
2012. jan. 16. 20:56
Dolgoztam, most értem haza.
2012. jan. 16. 20:55

Nos a fejlemény csak annyi, hogy tegnap mivel tudta, hogy beszéltem a csajjal elmondott mindent.

Kiderült a csaj nálunk is volt fent de állítólag csak azért mert hideg volt kint és fáztak volna. Csak felhívta beszélgetni, amúgy nem is akart jönni.


A vicc: nem történt semmi DE!

Amikor rákérdeztem hogyha történt volna akkor elmondaná-e azt mondta nem! Mi van?

Ez sík hülye...


Hogy azért titkolózott ennyire mert tudta, hogy kifogok akadni.


Egyébként fel se fogta elsőre mi a problémám.

Egyszerűen nem értette, hogy miért akkora gond, hogy találkoztak hisz nem történt semmi csak beszélgettek...


Arra se emlékezett, hogy állítólag többet akart tőle. MOndtam neki, hogy legalább ismerje be magának.


Állítólag csak írásba közölte ezt a csajjal és nem is gondolta komolyan.


Látszódott rajta amikor beszéltünk, hogy fél, fél attól, hogy mi derült ki.


A végén már veszekedés is lett az egészből mert ő egyszerűen nem tudja bebizonyítani, hogy nem csalt meg de annak semmi értelme, hogy én többé nem hiszek neki.

Ez tény és való....

Nem tudok neki hinni.


Már azt is mondta mérgébe, hogy mostmár azért is megfogja....Az majd jó lesz?


Persze elhangzottak olyanok, hogy sajnálja és adjak neki még esélyt stb....de nem tudja bebizonyítani hogy nem volt semmi...


Nem is tetszett neki állítólag a csaj...

Na persze!


A facebook profilra már állítólag ő sem tud belépni de végül is mindegy....azt mondta nincs benne semmi mindig mindent kitörölt.


Azért titkolózott mert tudta kiakadok mert erről a nőröl van szó (aki egyébként már számtalanszor megcsalta a párját). nem fogta fel, hogy mindegy kiröl van szó.


Végig sírtam az éjszakát majd ma mentem aludni.

Eddig barátnőmnél voltam.

Közbe írt smseket, hogy hol vagyok....

Erősen gondolkodtam rajta, hogy egyáltalán haza se jövök.


Nem hiszek neki, hogy mi lesz azt nem tudom.

Most vannak egyéb dolgok amikre koncentrálnom kell és azokra figyelni.


Tegnap azt mondta majd ma hideg fejjel beszélünk.

Miről?


Hazaértem akart volna adni puszit, szépen kikerültem.


Hányingerem van, ha történt valami ha nem....

Gyúrok az érzelmeimre, még pedig azokra, hogy utálattá alakuljanak. Könnyebb lesz lelépni.


Azt mondták ma nekem biztos a nő rá van szállva, vigyázzak vele. Én????

Akit lehet vinni azt vigyék! Nagyon gyorsan!


Nem tudok most lelépni.

Ha megyek nem tudom itthagyni a kutyámat, amikor 1 hónapja elmentem itt hagytam és megszakadt a szívem.


Most sodródom, túlélem a napokat, sírni se nagyon sírok már.


Várom, hogy alakuljon az életem úgy, hogy tudjam vinni magammal a kutyát. (anyuékhoz tudnék menni, ott van másik kutya, oda nem vihetem.) albérletbe egyelőre nem mehetek, valószínűleg 2 hónapig lesz még munkahelyem. ) Érdek? A franc se tudja....


Majd alakul, vagy nem?

Ha nem csalt meg ám legyen, lehet az is.

Ha pedig megtette akkor tegye is még meg, egyszerűen nem tudok benne bízni.

159. Miramira77 (válaszként erre: 157. - Cb82b220ce)
2012. jan. 16. 20:46
Mi újság van? Hogy vagy?
158. 07c4794583 (válaszként erre: 157. - Cb82b220ce)
2012. jan. 16. 20:45
na csakhogy ide tetszik bagózni a saját topikba. :)
2012. jan. 16. 20:44
Sziasztok!
156. Miramira77 (válaszként erre: 155. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 20:40
ez tetszett! :)
155. b4ca0947f4 (válaszként erre: 154. - Katinkaboszi)
2012. jan. 16. 20:30
És minden férfinek unja valaki mosni a zokniját:)
154. Katinkaboszi (válaszként erre: 129. - Globus)
2012. jan. 16. 20:18

Pontosan :)


Csak azt felejtik el, hogy a másik nő sem lesz könnyebb eset, főleg ha mellette is ugyanezt csinálják :)


Férjem bemondása szerint, a világ legszebb nőjét is únja valaki :)

153. Ami. (válaszként erre: 150. - Esernyő57)
2012. jan. 16. 16:11
Fizetése 30%át levonja az állam gyerektartásra.Kit érdekel milyen hitele van?A gyerek az első.Ismerősömnek hónapok óta nem fizetett a pasi gyerektartást,beperelte,most az állam fizeti helyette,és majd behajtja rajta ahogy tudja.De egy gyereknek étel kell,meleg lakás,ruha stb
2012. jan. 16. 14:14
Igen, a legrosszabb megoldás lenne, mert a válásnál majd te lennél a hibás... és ez nem mindegy a gyermekelhelyezés szempontjából és a vagyonmegosztásnál sem. Ráadásul neked sem mindegy, hogy az önbecsülésed megmaradhasson.
151. Esernyő57 (válaszként erre: 146. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 12:30

Már bocsi, napokon keresztül nem hallok mást, csak hogy ezt is elszúrtam, meg azt is elcsesztem. Mondanom se kell ezek tök apróságok, és csak azért szól, hogy éreztesse ő a főnök, én a sz.rházi. Mások előtt meg olyan kedves..., otthon meg jön a lelkifröccs. Amikor akar valamit akkor kenyérre lehet kenni, de ha én akarom akkor meg fáj a feje.

Márpedig én elég gyakran szeretném.

Mit csináljak? Lépjek félre én is? Ez a legrosszabb megoldás lenne, meg ennyi szidás után nem akarok még egy buta pasit megismerni.

150. Esernyő57 (válaszként erre: 127. - Ami.)
2012. jan. 16. 12:11

Úgy számolgattam magamban, hogy amíg a ház megvan és fizetni kell a törlesztőrészletet addig nem lesz gyerektartás. A mai világban ez lehet évek kérdése.

Háááát necces.

149. csgybzs (válaszként erre: 147. - 46deca742e)
2012. jan. 16. 10:18
Hát azért a "nők szinte minden esetben képesek"-kel vitatkoznék azért, mert benedvesedni legalább olyan nehéz, mint merevedést produkálni. Persze ha szereti a párját kellően, akkor megoldható.
148. csgybzs (válaszként erre: 146. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 10:17

Igen, de nem erről beszéltünk. Te reagáltál egy hsz-re, amire én is. Ami a kevés szexszel működő párkapcsolatokról szólt.


Persze a megcsalás soha nem a szex mennyiségéből jön, hanem lelki okokból, mindkét féltől (már aki kellően intelligens és nem egy ösztönlény szintjén mozog)

147. 46deca742e (válaszként erre: 143. - Csgybzs)
2012. jan. 16. 10:09
Egyetértek veled. A nőknek meg van az az előnyük, hogy ők szinte minden esetben "képesek" közösülni, a férfinál már ez bonyolultabb. Vagyis egy nő "le tudja fárasztani" partnerét, de a ffi az csak szeretné.
146. b4ca0947f4 (válaszként erre: 143. - Csgybzs)
2012. jan. 16. 10:07
De igen, de nem csak azt csalják meg, ahol nincs rendszeres heti x alkalom... ott is megcsalhatják, ahol van, mert lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy ő igen aktív és még belefér egy szerető. A legtöbb esetben persze nem így van, de a szex és a szerelem nem mindíg együtt jár. Sok esetben teljesen rendben van otthon a dolog, de beleszeret egy másikba, és már az otthoni nem jó.
145. 46deca742e (válaszként erre: 142. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 10:05
Bocs a személyes megszólításért - átvitt értelemben írtam!
144. csgybzs (válaszként erre: 136. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 16. 10:04

A feltétel nélküli bizalom nagy koppanásokat és fájdalmakat rejt. A titkok pedig... veszett kapcsolat az, ahol a párunk előtt bármit is titkolni kell...

Általában az ilyen magánszférát mindenekfelett őrző kapcsolatok futnak zátonyra....

143. csgybzs (válaszként erre: 138. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 10:02
Azért ne keverjünk. Nem az a kevés szex, amikor egy betegség, utazás miatt 4-5 nap, akár egy hét kimarad, vagy felváltva vannak rosszabb periódusban a felek. Az a kevés szex, amikor egy aktív, heti 4-5 aktussal működő kapcsolatból az évek alatt, heti egy, majd két heti egy lesz.... Ott már biztos, hogy a férfi (de egészséges nőknél a nő is) elkezdi érezni a hiányát a dolognak... vagy nem??
142. b4ca0947f4 (válaszként erre: 141. - 46deca742e)
2012. jan. 16. 10:00
:) Én nem akarok válni:) De amúgy egyetértek.
141. 46deca742e (válaszként erre: 138. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 09:23
Én sem úgy gondoltam, hogy mindenkor, minden körülmények között (betegen, lázas gyerek, halál eset stb.). Aztán ez nem úgy működik, hogy ha rendszeresen megkapom azt a drága kis kelyhet, és egyszer kétszer kimarad, akkor már fogom magam és el kezdek másik nő után kajtatni.Mindenesetre próbáld ki, hátha sikerül , hisz a gyereket csak úgy csináltátok, hogy akkor legalább is szerettétek egymást (ha csak nem a szoc.pol segély miatt).Vedd figyelembe, hogy az ember gyerekét a mai világba már évtizedekig kell nevelni, eltartani és a gyereknek apára is szüksége van. Csak akkor válljál el, ha már semmi sem segít.Sok sikert! Inkább szeretkezzetek, mint veszekedjetek!
140. Esernyő57 (válaszként erre: 130. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 09:15

Kiderítettem róla elég sok mindent.

4 évvel fiatalabb nálam, elvált, van két gyereke, lehet éppen nincs partnere - ezt nem tudom. Tudom, hogy hol dolgozik, hogy hol lakik, a telefonszáma is megvan. Mivel keressem meg? Megkérdezzem, hogy mit akar? Vagy letámadjam, hogy ne legyen kedve ezek után semmihez?

139. b4ca0947f4 (válaszként erre: 137. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 16. 08:55
:) Sunyi? aljas? beteges hazudozó? képmutató? Leélni az életet egy ilyen mellett? Mindig rosszabb lesz.
138. b4ca0947f4 (válaszként erre: 135. - Csgybzs)
2012. jan. 16. 08:53
Örök kérdés, hogy mi az elégséges és a kevés szex... erre nincs válasz, de az biztos, hogy az évek során vannak olyan élethelyzetek, amikor vagy az egyik, vagy a másik nem kívánja, kimerűlt, beteg, vidéken van... akármi. Ha a másik ezt nem érti meg és ezért félre lép, akkor nagy a baj, az egész kapcsolatot csak egy lehellet tartja össze. Nem egy-két évről beszélek, hanem hosszabb kapcsolatról.
137. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 136. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 16. 08:43
A történetben szereplő férfinél sem az volt a baj, hogy titkos oldala van, hanem hogy alapvetően sz.rházi...
136. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 133. - Csgybzs)
2012. jan. 16. 08:42
Én eleve rá se jönnék, hogy titkos oldala van, mert nem keresgélném. Minden embernek vannak titkai, nem hiszem, hogy mindenről tudni kellene.
135. csgybzs (válaszként erre: 134. - B4ca0947f4)
2012. jan. 16. 08:23
Durva, de azért van benne valami. Az arany középutat kell megtalálni, mert azért az se járja, hogy megvolt a házasság, megszületett a gyerek, most már úgyis életünk végéig együtt leszünk, meg én úgy is fáradt vagyok, blablabla. A testi szükségletük nekik ugyanúgy magasabb, mint a miénk, tehát igenis kell, hogy a mennyiség és a minőség ne csökkenjen. Persze nem kell szexrobotnak lenni, de jóllakottan Te sem indulsz el vacsorát kutatni....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook