Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, ha zaklató SMS-eket kapok? fórum

Mit tegyek, ha zaklató SMS-eket kapok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
91. Piroska52 (válaszként erre: 90. - Sommersby)
2019. szept. 19. 12:49
na látod,tiltás és lépj tovább,
90. Sommersby (válaszként erre: 89. - Piroska52)
2019. szept. 19. 12:38
Igen, igazad van. (Főleg, ha netán piásan valóban ő küldi az sms-eket.)
89. Piroska52 (válaszként erre: 88. - Sommersby)
2019. szept. 19. 12:19

egy piással meg amúgy sem érdemes kezdeni,

tiltás, felejtés,

ennyi,

88. Sommersby (válaszként erre: 86. - Bözsi néni)
2019. szept. 19. 12:08

Semmi gond, elég szövevényesnek tűnik lehet, pedig tényleg ez az igazság.

Nem emlékszek, hogy a legelső hsz-ben hogy írtam, de tegnappal bezárólag összesen 4 sms volt (az utolsó jó pár nap szünet után). És őszintén remélem, nem lesz több, mert akkor szerintem irány a rendőrség.

A kérdésedre válaszolva, nem az a gond, ha nem jön össze a kapcsolat, hanem az, ha valakiben nincs gerinc, hogy egy nyamvadt mondatban vállalja, hogy vége. Egyébként igazad van, el kell engedni, senki sem ér annyit.

87. Bözsi néni (válaszként erre: 84. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:58
A trágár sms küldőjét meg simán letiltanám és kész.
86. Bözsi néni (válaszként erre: 84. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:56

Ne haragudj, de annyira szövevényes ez az ügyed.


A legelső hsz-edben még csak 2 sms-ről írsz, aztán most már 4. És ez csak egy dolog.


Eleve azt nem értem, hogy 2 randi után, ha nem jön össze a kapcsolat, egy hónap elteltével miért lovagolsz még mindig ezen?


Egy vállvonással tovább kellett volna lépned már rég, nem felhívni a faszit meg sms-t küldeni.


De te nem tudod elengedni. Miért? Nem indokolta, na és? Attól még simán tovább kellett volna lépned.

2019. szept. 19. 11:51
ez már bonyolultabb mint a ,,,Forsyte saga,,,
84. Sommersby (válaszként erre: 83. - Bözsi néni)
2019. szept. 19. 11:48

Bocs., nehogy már kiderüljön, hogy én zaklatom. Én normális, korrekt sms-t írtam, nem zaklattam.

Igen, voltam nála, de másik városban lakik, és nagyjából csak az utcanévre emlékeztem. A másik, hogy a pontos címet akkor láttam, mikor a két telefonszámot néztem, titkos-e, ahonnan küldi.

Mit csináltam még?? Bocs., a durva sms-ekkel leépíteni is megint más, mint az ordenáré trágárság.

Gondoltam, megkapom, én vagyok az oka, mert trágár sms-eket kapok, ja, értem.

83. Bözsi néni (válaszként erre: 66. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:36

Nekem egyre inkább úgy tűnik, te zaklatod ezt a palit, nem nyugodtál bele, hogy 2 randi után vége.


Nyomozol a neten, kinyomozod a lakcímét, ("céges számát viszont kiadja a net (a pontos lakcímét onnan tudtam meg)"). Mit csináltál még?


Ha a netről tudod a lakcímét, akkor mégsem voltál nála, a lakásában?


Valami nem kerek. Miért nem szállsz le róla? Lehet, ezért akar durva sms-ekkel leépíteni.

82. Sommersby (válaszként erre: 81. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:28
... mondták barátnőim (akartam írni).
81. Sommersby (válaszként erre: 78. - Globus)
2019. szept. 19. 11:19

Köszi, aranyos vagy! Már egy hónap eltelt kb., és még mindig az fáj, hogy nem tudott egy mondatot kinyögni, és így nehéz elengedni a dolgot.

Bár - itt hozzászóló most rámutatott arra, hogy lehet a piálása miatt pattant le - ez magyarázat lehet, talán így megértem a viselkedését.

És igen, mondták barátnői, engedjem el, ha tényleg piál, lehet, később lettek volna úgyis gondok. Arra pedig nem vágyok, kiderüljön, ő írogat. De ha nem hagyja abba, akkor úgyis kiderül, kicsoda.

80. New(l) (válaszként erre: 79. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:17

Ez is lehet, de valószínűbbnek tartom, hogy itt nem havi egy haveri iszogatásról van szó...

Tényleg rohadt szar, ha valaki szó nélkül lelép, vagy mondvacsinált indokokkal, de el kell tudni engedni. Meg azt is, hogy mindig mindenre választ kapjunk az életben.

Próbálj a büszkeségedre hallgatni. Kit érdekel, miért lépett le? Nem kellettél, és úgysem nyugtatna meg semmilyen indok, max. valami szövevényes romantikus hőstörténet, ami max. a zsé-kategóriás filmekben fordul elő.

79. Sommersby (válaszként erre: 76. - New(l))
2019. szept. 19. 11:13
Igen, ez magyarázat az eltűnésére, csak a szomorú, hogy én pont nem akartam lepattanni azért, mert ő néha bepiál egy-egy haverral, ha velem van, normális, és velem teljesen az volt. De lehet, korábbi barátnői nem tolerálták, és nálam is ezt látta, hogy leírom, holott én csak hirtelen írtam, amit írtam akkor. De később már hiába szépítettem, hogy nem akartam megbántani, lehet, már leírt magában.
78. globus (válaszként erre: 77. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:13
Hagyd a csudába, nem érdemel meg. Inkább szomorkodj kicsit most, mint később nagyon.
77. Sommersby (válaszként erre: 72. - Globus)
2019. szept. 19. 11:10

Igen, az, hogy én szinte beleszerettem. És teljesen váratlanul ért, mikor még előző percekben romantikus üzenetek, utána meg kilép az életemből. A hirtelen váltás, ami érthetetlen volt, és az, hogy legalább egy mondatot mondott volna, ha meggondolta magát, na ez fáj.

Ettől függetlenül nem vágynék arra, hogy ha kiderülne ő írogatja az sms-eket, még az is jobb lenne, ha egy idegen pont az én számomat szúrta volna ki teljesen véletlenül.

76. New(l) (válaszként erre: 70. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:07

Nézd, ez a pali valószínűleg gyakran és sokat szöttyögtet. Az első alkalommal amikor ittasan kellett volna csevegnie, szólt, hogy ez most nem fog menni. Erre te berágtál, mire ő felszívódott.

Tiszta sor. Van aki nem tolerálja a szeszelést, mit szerencsétlenkedjen egy piással?

75. Sommersby (válaszként erre: 71. - Lapbarna)
2019. szept. 19. 11:07

Mi a meredek? Hogy én 2 randi után mondhatni beleszerettem, és úgy éreztem, ő is előre tervez, amiket mondott, ennyi.

Lehet, ő nem így érzett, és kész.

74. Sommersby (válaszként erre: 69. - Lapbarna)
2019. szept. 19. 11:05

Most az két külön dolog, hogy valaki képtelen szakítani, mert nincs benne gerinc, hogy kimondjon valamit, vége, mert egyszerűbb eltűnni, mint vállalni egy mondatot, hogy ez meg az. És más a zaklatás. Logika meg sok mindenben van, de, ha valaki aberrált, annál nem biztos, hogy van logika.

És azért gondolom, hogy ismerős írja, mert egy pár napja aktivált sim-kártyát, amit csak két ember tud (egyébként titkos), elég kis esély van arra, hogy rögtön "véletlenül megtaláljon" egy aberrált, és pont nekem írogasson, bár minden lehet.

73. New(l) (válaszként erre: 69. - Lapbarna)
2019. szept. 19. 11:04

Szerintem sem ilyen komplikáltak a palik, vagy legalábbis én még ilyen mértékű vergődéssel - mint ami itt feltételezve van - nem találkoztam, attól persze még lehet...

Vagyis de, ismertem ilyet, de neki papírja volt komoly pszichés betegségről.

72. globus (válaszként erre: 70. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:04
Azért valami van, ami miatt nem tudtad elengedni fejben.
71. lapbarna (válaszként erre: 70. - Sommersby)
2019. szept. 19. 11:02

2 randi után: " nem bízok az érzelmeiben, így el tudom engedni".

Na ez a meredek.

70. Sommersby (válaszként erre: 67. - New(l))
2019. szept. 19. 10:57

Az egyik az pont a piálása, mert aznap, mikor utoljára írtunk chat-en (úgy, hogy válaszolt is nekem) írta, hogy bepiált nagyon egy ismerős haverral, nem tud hívni. De ne haragudjak, bocsánat, stb. szívecskés üzenet. Utána kiszaladt a számon (ösztönösen), hogy jó, akkor Örülök, hogy nem tudsz beszélni. Meg, majd kijózanodsz, ha egyáltalán érdekellek, akkor majd írsz. De, ha nem érdekellek, akkor ne írj. Utána már hiába próbáltam szépíteni, nem válaszolt chat-en.


Hirtelen írtam, utána megbántam rögtön. Utána se kép, se hang. Lehet, úgy érezte, nem tolerálom, hogy ivott, vagy, hogy nem bízok az érzelmeiben, így el tudom engedni, nem tudom.

Igen, egyébként a piálásánál jutott eszembe, hogy lehet, akkor írja, és maga sem emlékszik aztán, lehet.

69. lapbarna (válaszként erre: 45. - Sommersby)
2019. szept. 19. 10:55

Amúgy meg miért is kéne "megfutamodnod"??

Mert te jársz utána? Te zaklatod? Szerencsétlen ilyen ordenáré módszerhez kellett nyúlnia, hogy trágárkodik neked sms-ekben, csak hogy megértsd: kopj már le végre (róla)?

Szóval hogy is van ez? Kerested, ő meg nem akarta? Persze, nem.

Ő azért keres most téged, hogy te hagyd békén. Ja, tök logikus.

Nota bene: a férfiak híresek arról, hogy agyalnak hülyeségeken, és megbántódnak. Ugyan. Ha valami működik nekik, akkor oké, ha meg nem, akkor nem.

68. Sommersby (válaszként erre: 65. - New(l))
2019. szept. 19. 10:52
Őszinte legyek, nem örülnék, ha kiderülne, hogy ő az, mert személyesen nem ilyennek ismertem meg, hogy gondoltam volna, ilyet képes írogatni. Maximum magyarázat lenne a korábbi viselkedésére, ahogy eltűnt, hogy még sincs minden rendben vele.
67. New(l) (válaszként erre: 66. - Sommersby)
2019. szept. 19. 10:38

Sejtésed sincs, min rághatott be/bántódhatott meg ennyire?

Amúgy abban lehet valami, hogy ha szokott piázgatni, akkor ilyenkor elpárolognak a gátlásai, és mocskolódik, aztán lehet nem is emlékszik másnap.

Na nem mentség, csak van rá reális esély.

66. Sommersby (válaszként erre: 63. - Piroska52)
2019. szept. 19. 10:34

Csak egy sejtés, azért, mert olyan furán lépett ki eleve az életemből, utolsó percig minden úgy tűnt, hogy rendben van, utána nem zár le semmit, mintha megbántottam volna, és valamiért hirtelen lezárt mindent.

Az valóban nem logikus, hogy tudom hol lakik, és ki, és irkál. Viszont korábban a céges számáról hívott, most viszont nyilván (ha egyáltalán ő), másik mobilszámról (ami titkosként jelenik meg), a céges számát viszont kiadja a net (a pontos lakcímét onnan tudtam meg). És, ha egyáltalán ő, akkor maximum dühében írhatja. De, hogy őszinte legyek, inkább remélem, nem ő.

65. New(l) (válaszként erre: 64. - Sommersby)
2019. szept. 19. 10:32

Jó ezt megértem, nyilván én is kíváncsi lennék, ki szórakozik velem (és miért).

Csak azt érzem még mindig, hogy akkor lennél elégedett, ha kiderülne, hogy ez a legutóbbi hapi az.

És amit Piroska is kérdez: tényleg kinézed belőle, hogy ilyet tesz? Akkor meg fene se hivogatná meg nyomozgatna, minél messzebb tőle, tiltani, és ha nem nyugszik, rendőrség.

64. Sommersby (válaszként erre: 61. - New(l))
2019. szept. 19. 10:29

Akire gondolsz, ő nem tudja ezt a számom, csak egy régi számom. Tehát, ha akarna sem küldhetne sms-eket erre a nemrég aktivált számra.

És azon nem pörgök, mert még mindig szeretne találkozni velem.

Igazából azon "pörgök", hogy ki az az aberrált aki ilyeneket ír, de, ha nem hagyja abba, nem pörgök rajta, hanem majd a rendőrség kideríti.

63. Piroska52 (válaszként erre: 62. - Sommersby)
2019. szept. 19. 10:27

akkor meg mért gondolod,hogy ő zaklat?

ha tudod ki,és hol lakik,annyira hülye nem lehet hogy ilyeneket irjon,

62. Sommersby (válaszként erre: 59. - Piroska52)
2019. szept. 19. 10:24
Igen, városnézés, (mivel másik városban lakik), parkban sétálás, és igen, a lakásán egyszer. És éppen a fura, hogy tervezte, hogy mikor találkozunk megint, mikor érek rá. Utolsó percben is romantikus üzenetek, utána nem sokkal eltűnik.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook