Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, ha szégyellem a szépséghibáimat? fórum

Mit tegyek, ha szégyellem a szépséghibáimat? (beszélgetős fórum)


1 2
18. 37e1ff8723 (válaszként erre: 7. - 8a5caeb182)
2022. márc. 23. 14:07
Vagy bikiniben, smink nélkül.
17. Sirga (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 14:06

Az utolsó mondatod a kulcs. Senki sem tökéletes, ez meg ráadásul egy genetikai hajlam, nem tehetsz róla.

Ha ezzel gondja van, jobb, ha nem fecsérli az idődet.

2022. márc. 23. 14:05
A visszér noha tényleg nem a legszebb látvány, elsősorban nem esztétikai probléma. Minél vastagabb, annál nagyobb galibát okozhat, végül akár sztrókot is. Ha már fájni is kezd, jobb ha megcsináltatod azt a műtétet. Ma már szinte fájdalommentesen is megoldható, érragasztással.
2022. márc. 23. 14:02
Én csak azért nem érteném ha valaki ennyire kritikus, mert ezen lehet változtatni. Tehát nem olyan ami örökké úgy maradhat, ezt el lehet tűntetni vagy javítani sokat. Olyan beavatkozások vannak ma már amivel szép lehet bárkinek a lába, persze drága is. És újra kiújul, de kezelésekkel akkor is lehet szép. Tehát ez nem olyan hogy így marad örökre, tudok rajta változtatni és ezért rossz lenne, emiatt valaki nem fogadna el.
14. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 14:00
Valószínű még nem gondol bele a srác, hogy neki is lehetnek hibái. Mint hogy vannak is. Az hogy másokat megszól bármiért is, hiba. Ha ezt nem fogja fel ésszel, az is hiba. Ezért ne feszengj a viszered miatt, az nincs akkora hiba mint az övéi. Én nem foglalkoznék a sráccal, de ha te is dobnád mint én, lehet egyedül maradnál mint én. A baromságokat tolerálni kell valamilyen szinten, én sajnos sosem tudtam. Ez meg az én hibám.😀
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 13:54
Juj,,,olvasd el mit írtál.
2022. márc. 23. 13:52

Rendben. Ezek jó ötletek. Bár azt is tanácsolták már, hogy ne mondjak semmit, mert ott azokban a pillanatokban nem annyira ezzel fog foglalkozni.

Viszont ha mégis, emiatt esetleg nem tetszenék neki, akkor ha sikerül eltűntetni műtétekkel lehetséges hogy úgy már tetszek majd neki?

Mert ha látni fogja hogy ilyen, nem jövök be neki, majd látni fogja hogy szép lett, akkor esetleg újra tetszhetek neki?

Vagy ilyen esetben nem érdemes már a sráccal foglalkozni, ha a hibáimmal nem fogad el?

2022. márc. 23. 13:31

Tégy úgy, mintha az a bizonyos mondat el sem hangzott volna. Meglehet, hogy ha nem lennél pont egy ilyen helyzetben, fel sem tűnik, hogy ilyet mondott.


Ezért a következő randira öltözz be egy veszettül csinos miniszoknyába, vagy rövid nadrágba. És majd kiderül, hogyan reagál. Minél előbb tisztán látsz vele kapcsolatban, annál jobb.

10. 37e1ff8723 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. márc. 23. 13:11
Ugyanezt tettem volna.
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 13:10

Egy intelligens ember nem tesz másnak a betegségére degradáló megjegyzést. Elfogadó, empatikus, toleráns.


Sok a bunkó ember, ezt el kell fogadni. Én speciel válásom után azért nem találtam újabb társat, mert magasra tettem a lécet. Minimum olyannak kellett volna lennie mint én vagyok.

te még fiatal vagy. Azért kérdezted hogy mit tegyél, mert bár tetszik a srác, de bizonytalan vagy. Én nem mondhatom meg mit tegyél mert nem vagyok se a barátnőd, se az anyukád. Annyit mondhatok amíg nem érzed biztosan hogy akarod a srácot, addig nem akarod. lehet hogy pont a viszered miatt fog dobni. Gondold el, milyen megalázó lenne. De megelőzheted ezt ha akarod. Te dobod őt.

2022. márc. 23. 13:07

Ne tegyél semmit. Ha tényleg szeret, akkor veled fog maradni. Szerintem amíg nem bízol benne, nem feltétlen kell lefeküdnöd vele. Ha meg bízni fogsz benne, akkor úgyis megtudjátok ezt beszélni majd, nem?


Amúgy megsúgom, ha szexre kerül a sor, néhány pasi se hall, se lát, csak örül, hogy eljutottatok odáig. Nem fogja a visszereidet elemezgetni, elhiheted.

7. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 13:06

Nyáron randizz, rövid nadrágban.

Ott helyben kiderül, gond-e ez vagy sem ;)

6. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 13:00
Mit tegyél? Semmiképp se titkold a szépséghibád. Ha igazán odavan érted, egy kis visszér nem fogja eltántorítani tőled. Ha meg igen, akkor egy felszínes "hülye gyerek", akit hagyni kell menni.
2022. márc. 23. 12:55

Lehet olyan palit keresnék, aki nem tesz bántó megjegyzéseket emberek külsejére, főleg olyan egészségügyi problémákra, amiről nem is tehetnek. Legalábbis engem ez nagyon zavarna, akkor is ha nem rám mondja, vagy nem olyasmire ami az én testemen is "probléma".


Másrészt, és ezt mondani könnyebb: szard le, ki mit gondol. Amúgy szerintem egy normális, egészséges férfiembert pont baromira nem fog érdekelni egy kis visszér, ha oda kerül a sor hogy lengébb öltözetben vagy akár öltözet nélkül lát. Ha meg ezen múlik neki a kapcsolat, akkor jobban is jársz ha az elején kiderül.

2022. márc. 23. 12:52

Fogadd el Magad.


Mit tegyél?


Nekem is van, és nem zavar.


Pont leszarom, ki mit gondol. Nem lesz attól se jobb, se szarabb napom.


Ha meg a hímnemű olyan, nem kár érte.

Gondolom nagy IQ harcos lehet...

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 12:26

Semmit se tennék a helyedben,,illetve egy kis önbizalom tunning:)))


Talán nem csak sportos a fiú de remélem fejben is rendben van,,kár előre parázni.

Ha meg netán valami baja lenne veled emiatt(nem lesz) akkor meg jár neki a lapát.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 12:22
Én pont akkor szóltam volna neki, amikor megjegyzést tett másra, hogy "szomorú, hogy gáznak tartod, mert az enyém is olyan, úgyhogy vagy elfogadod, vagy ennyi"
2022. márc. 23. 12:13

Sajnos fiatal korom ellenére hajlamos vagyok a visszér betegségre. Kezdeti visszerem van, és néhány hajszálerem is látszik, mert világos és vékony bőröm van.


Megismerkedtem egy sráccal, akivel nagyon jól kijövünk és minden működik, tetszem neki nagyon. Viszont nagyon félek neki megmutatni a lábam, ha együttlétre kerül majd sor.


Már tavasszal lézerezték egy helyen a lábam, az ott szép is lett, de még maradtak hajszálerek, amit majd szintén nem sokára megcsináltatok.


A srác egyébként sportol, nagyon izmos és emiatt mindig attól tartottam hogy nem fogok neki tetszeni.


Ráadásul múlt héten tett is megjegyzést egy emberre aki visszeres és hogy az mennyire gáz.


Ezek után megint elment az önbizalmam hogy szorosabbra fűzzem vele a kapcsolatot. Elmondani nem merem neki ezt a félelmemet.


Szerintetek mit tegyek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook