Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szoktál tenni, ha úgy érzed? fórum

Mit szoktál tenni, ha úgy érzed? (beszélgetős fórum)

2010. jún. 24. 08:06

Sokáig emésztettem magam,de most totálisan belefáradtam mindenbe,elfásultam.

Próbálom túlélni és rendezni az életem.

Apró örömökre koncentrálok mert azok is vannak.

2010. jún. 23. 19:46

Mit teszel, ha önhibádon kivül a lejtő aljára kerülsz?!

Tényleg, mindenkinek meg van írva előre a sorsa?

Valahol azt olvastam, hogy mi magunk alakítjuk az éltünket: magyarán, ha nem megy a szekér, mi vagyunk a hibásak!

Ez egy elég sarkos megfogalmazás, szvsz.

16. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Ff36256613)
2010. máj. 30. 13:52
Hagyom ,hogy elborítsanak.:))
2010. máj. 30. 13:48
Senki sem mondta, hogy könnyű a dackorszakban levő kisgyermekkel. Sajnos, sokunknak néha (gyakran) elszakad a cérna. A kisgyerek "feszegeti" a határait, próbára tesz minket. Néha, én is nehezen viselem. Sokszor tanácstalan vagyok, mit tegyek, mivel fegyelmezzem, hogy eredménye legyen. . .
14. ff36256613 (válaszként erre: 13. - Boszi Juci)
2010. márc. 11. 19:04
Köszönöm szépen:) Vannak percek, amikor különösen súlyosnak érzem a problémáimat, de aztán meglátok egy másik embert, akinek százszor nagyobb, és komolyabb gondjai vannak. Ezek mellett az én gondjaim semminek tűnnek...
13. Boszi Juci (válaszként erre: 12. - Ff36256613)
2010. márc. 11. 16:30

Sziasztok!


Én nem szoktam meditálni, viszont a forró fürdő sok esetben segít. Ha csak a tanulnivaló elől menekül az ember, vagy ha zsong a feje a sok-sok gondtól, bajtól. A víz csobogása a habok közé áthatol a belső hangokon és például engem teljesen kikapcsol... kár, hogy a kád egy idő után megtelik. :)))

Kitartás! Minden rendben lesz. Higgy benne. ;)

2010. márc. 11. 14:34
Szokott valaki meditálni? Szerintetek egy forró fürdő megoldhat bármit?!
11. Juca78
2010. márc. 11. 13:27
Kapaszkodj azokba az emberekbe, akik ott vannak körülötted, akikben megbízol. Ők segítenek majd kievickélni a mélyből.
10. linksys (válaszként erre: 9. - Ff36256613)
2010. márc. 11. 13:23
Az nem olyan biztos,nem szabad álltalánosítani..mindent meg lehet beszélni,és meg is kell,hiszen azért van az emberenk társa,hogy mindenben társa legyen,,ne csak akkor ha örülni kell vagy ha nevetni..)
2010. márc. 11. 13:15
Szerencsére nem annyira komoly a dolog, csak kicsit "összejöttek" a dolgok. Tudom, másnak is vannak problémái, csak érdekel hogy ki, hogyan vészeli át ezt az időszakot. Nem minden napos dolgokról csak, bármi legyen is az. Néha segít a kibeszélés igen, de nem mindig. A család is nagy segítség lehet, ha közel van. A társunk/párunk is, ha mellettünk áll, és nem olyan típus, aki besöpri a problémákat a szőnyeg alá... A pasik nem szeretik véleményem szerint a "lelkizést".
2010. márc. 11. 13:07

Nekem ha napközben valami bajom van, egyfolytában azon rágódom, de amiko Manót elhozom a bölcsiből egyből olyan vidám lezek.Pedig akkor is van baj, de ha a lányommal vagyok nem jut eszembe, ő boldogít engem legjobban a világon.

Régebben mindig lefeküdtem korán csak ne klljen rágódni a dolgokon, általában segített mert másnapra ájöttem ha aggódom rajta, úgysem változik semmi, max szívinfarktust fogok kapni, azért nem éri meg.

2010. márc. 11. 13:05

Ez a szöveg honnan van nem tudok rájönni hol olvastam/hallottam.

Szerintem is a család, és a barátok mindenben segítenek.

2010. márc. 11. 13:04
alszom egyet, utána lecsendesedik a vihar és én is tudok gondolkodni...
2010. márc. 11. 13:04
Este miután letettük a gyereket aludni egy pohár finom bor, és egy jó beszélgetés nekem mindig segít:)
4. 1e8f358d6a (válaszként erre: 1. - Ff36256613)
2010. márc. 11. 13:03
A legjobb a sírás lenne, de nem vagyok az a bőgős fajta, ezért inkább kibeszélem magamból. Szerencsére a párom egyben a lelkitársam is, és olyan mértékű optimizmus és vidámság jellemzi, hogy ez rám hat.
2010. márc. 11. 13:02

Hát, én olyankor egyedül akarok lenni, elmenekülni minden és mindenki elől, hogy lenyugodjak és pihenjek, de erre elég ritkán van lehetőség...

A sport meg a relaxáció tud segíteni a feszültség levezetésében.

Mi történt, miért vagy feszült?

2010. márc. 11. 13:02
szia:) Hát ez gyakran van másnál is...valamivel meg kell törni ezt a hullámokat,hogy ne csapjanak össze..barátok,család ők nem tudnak segíteni ebben?
2010. márc. 11. 13:00
Összecsapnak a fejed felett a hullámok?! Ha nem akar sikerülni semmi, ha rossz kedved van, ha bánt valaki/valami??!! Vagy csak egyszerűen tele van a hócipőd mindennel, és mindenkivel?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook