Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit lehet tenni terhesség a alatt a súlyos, fájós visszérrel? fórum

Mit lehet tenni terhesség a alatt a súlyos, fájós visszérrel? (beszélgetős fórum)


9. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 8. - Ágica111)
2013. máj. 7. 12:21
Köszi szépen! Jelentkezem majd.))
8. Ágica111 (válaszként erre: 7. - Rosszcsontka81)
2013. máj. 5. 20:01
Húú szorítok! Írj majd ,hogy mi újság :)
7. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 6. - Ágica111)
2013. máj. 5. 16:43

Szia!


Húúúúúúúú, teljesen kiment ez a fórum a fejemből..

Köszi, én már nagyon végemet járom. :O Két napja eltűnt a bokám is, úgyhogy szerintem én már nemsokára szülök.

De remélem Neked beválik.

6. Ágica111 (válaszként erre: 4. - Rosszcsontka81)
2013. ápr. 18. 13:34

Szia!


Képzeld rendeltem egy kompressziós harisnyát és nagyon szuper.Bár még csak ma van először a lábamon de érzem,hogy jó.Ha érdekel elküldöm a linket.:)

5. Ágica111 (válaszként erre: 4. - Rosszcsontka81)
2013. ápr. 12. 21:04

Ezt még nem hallottam de találtam valamit ,elküldöm üziben.


Elég rosszul hangzik.Olyan érzésem van ettől mintha egy időzített bomba lenne a lábamba...:( Remélem ez nem általános...de nagyon tartok tőle.

4. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 3. - Ágica111)
2013. ápr. 12. 20:17
Mindenképpen kérdezd meg a dokidat előtte. Nekem a nőgyógyászom írta fel, igen. Most fog elfogyni két doboz, de még akarok íratni egy adagot. Nekem az alsó lábszáram tiszta lila... Ha hanyatt fekszem és függőlegesen tartom, akkor 1-2 perc múlva elhalványodik egy részük.. Úgyhogy remélem szülés után elmúlik nagyrésze. A védőnőm mondta, hogy van kismamáknak való kompressziós harisnya, de nekem szerintem már felesleges erre a pár hétre. Szerinted tényleg igaz, hogy lehet tüdőembóliát kapni emiatt??
3. Ágica111 (válaszként erre: 2. - Rosszcsontka81)
2013. ápr. 12. 19:41
Nekem a gyógyszertárban ajánlottak egy krémet Plerudin forte eddig ez az egyetlen ami kicsit segít.Nekem egy nagyon csúnya és vastag visszér van a combom belső felén. Detralexet lehet terhesség alatt szedni?
2. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 1. - Ágica111)
2013. ápr. 12. 19:21

Szia!

Én már a terhesség vége felé járok, tegnap töltöttem a 36. hetet. De nekem is nagyon rusnya a lábam.. Az első terhességem alatt előjött pár seprűvéna, de szülés után el is múlt szerencsére. Most is úgy a huszonakárhányadik hét körül előjött, de most a bal lábam olyan mintha telistele lenne nonfigurativ tetoválással...(((( A doki meg szokta simítani egy kicsit, hogy fáj-e. Mostanában nekem is fáj, írt fel rá Detralexet és Lioton krémmel kenem, de túl sok pozitívat nem tapasztaltam. Jobban mondva lehet rosszabb lenne, ha ezeket nem tenném...((

2013. ápr. 12. 19:15

Sziasztok!


21 hetes kismama vagyok és problémám,hogy évek óta nagyon csúnya visszér van a lábamon és egyre jobban fáj.Nem tudom fáslizáson kívül mit lehet tenni vele.Félek a trombózistól.Ha valakinek van tapasztalata esetleg ismer jó érsebészt vagy hasonló cipőben jár kérem írjon!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook