Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? fórum

Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2013. aug. 22. 15:04
ez az oldal nagyon forgalmas....piha....
2013. aug. 21. 17:46
Sziasztok!tapasztalt asszonykák tanácsát kérném.alul ki van dudorodva a hasam,mult héten csütörtök ota ugy érzem hogy meg fog jönni.észre vettem hogy van rámjön a sirás és hányingerem is sokszor van,pisilni meg rengetegszer kell ugy érzem.mult hónapban megszakitásos modszerrel szeretkeztem párommal.utána rá pár hetire megjött késve de meg.furán volt az is első 2 nap megvolt oszt nem oszt egy napot kicsit megint.ahogy számolgattam ha terhes vagyok most lennék 3.hétben.lehetséges hogy az vagyok?tesztet még nem csináltam,mert mindenhol azt olvastam hogy addig felesleges mig nem marad el a köv.menzi.de megörit ez a mindjárt megjön érzés!!!A válaszokat előre is köszi!!!
2012. jún. 15. 17:05
6-7 hetesen
2012. jún. 13. 21:34
7hetesen...
97. Dodkaa
2012. jún. 13. 20:09
Sürgős tudnátok segíteni válaszokkal?? :(((
2009. máj. 28. 13:41

esc--:


Hát jah,én is sajnálom de mostmár mindegy..

Végülis az lett a storyból,hogy ellett vetetve ugye,abortusz..

Aztán Milligestet szedet vele anyósom,így már első levelet beszedte,így nem kell védekeznünk már..


Azóta ennyi történt,jó lett volna,de sajnos még nagyon fiatal,így ugye ott vannak a szülők..

2009. márc. 24. 11:54
hát nagyon sajnálom.. :(
2009. márc. 24. 10:43
Azért mert sajnos nemtudtunk mit tenni.. nem engedték hogy megtartsuk,jó tudjuk hogy a miénk,viszont mivel ő fiatal korú.. 16éves így annya felelős érte:S tegnap megvolt az abortusza,nem emlékszik semmire,kis hasi görcsölése volt utánna,meg kicsit sírt,sajnálta szegény ő is :(
2009. márc. 20. 11:17

Azért rossz így első babymet elvetetik, de sajnos nem tudunk mit tenni. . :(

Hát ezaz hogy a tiétek, és nem az anyósodé!! Harcolj érte, nagyon fájdalmas lesz az abortusz barátnődnek! Ne az anyja mondja meg hogy mit csináljatok, nem gyerekek vagytok már!!!!!

92. 874eb11dfd (válaszként erre: 91. - Bb21162167)
2009. márc. 20. 10:42
jaj, istenem szegény..de miért nem harcoltok érte???????
2009. márc. 20. 08:19

Nah hali!


Hát sajnos még régebben irkáltam,ezt a babás dolgokat.. Az a helyzet,hogy valamelyik nap anyósom rájött,hogy barátnőm babát vár,és jövőhéten abortusz.. Sajnos az hogy 12 hétig után nem lehet elvetetni az nem igaz,18. hétig ellehet vetetni..

Így hétfőn megy barátnőm abortuszra sajnos :(

És tegnap múlt 12 hetes :(

Azért rossz így első babymet elvetetik,de sajnos nem tudunk mit tenni.. :(

2009. márc. 1. 10:10
Sziasztok! Olvastam, hogy sokatoknak mellfeszülés is jele volt a terhességnek. A kemény, érzékeny mellbimbók is utalhatnak erre?
2009. febr. 28. 11:24
A poén az,hogy még nem tudják a szülei :) Csak azért húzzuk mert mindenféle képpen megszeretnénk tartani,aztán nemtudjuk megengedné e muterja :) Amúgy nagyon rendes szülei van meg minden,és szerintünk anyukája sejti már,ugyanis sejti azt is hogy nem volt meg neki múlthónapba,meg tudja h most se jött meg.. de nem mertük még elmondani,3 hó után akarjuk,mert ugye akkor már nem lehet elvetetni :)
2009. febr. 28. 11:23
Az fajin,akkor március 18 körül lesz 3. hónapba :)
87. 61f3d27819 (válaszként erre: 86. - Bb21162167)
2009. febr. 23. 19:15

szia, igen a terhességi kalkulátor az jó..

beírjátok hogy mikor volt meg a párodnak az utolsó menzesze első napja, és már ki is dobja a gép hogy hány hetes...

2009. febr. 23. 12:47
szóval terhesség kalkulátorral néztük,és az alapján március 18án lesz 3. hónapba. de nemtom ezek mennyire jól számolnak.. jó persze orvos tud csak 100% os eredményt mondani,de mégis ezek úgy kb-ra jól számolnak? mert mi amit leirtam az alapján számoltuk ki..
2009. febr. 23. 12:46

Hali!

Ismét én lennék látom csak mi páran tartjuk itt a fórumot :) Az lenne a kérdésem,hogy még nem igazán mentünk el nőgyógyászhoz,mert bnőm kicsit fél tőle,pénteken megyünk ez már 100%,és az lenne a kérdésem,hogy ugye írtam,még régebben hogy nem jött meg neki januárba,nos hát februárba sem még:) És már aránylag picit látszik is a pocakján,hogy kell kiszámolni hogy kb hány hetes lehet? Mert hallottam olyat,hogy utolsó havi,első napjától. Ez tényleg így van? Mert akkor már 2. hó -n túl van:)

2009. jan. 29. 10:40
értem okés.. köszi:)
83. Yulcsy
2009. jan. 29. 10:36
Ja, kb.4 hónaposan,16 hetesen.Akkor már nem lehet elveteni, ha erre gondolsz..
2009. jan. 29. 10:33
úgy akartam bocsika kérdezni,hogy szemmel :)) tehát nem nőgyógyászatilag:))
81. Yulcsy
2009. jan. 29. 10:30
6 hetesen már van szívhang.Vagy vérvétellel is lehet igazolni.Ha dokihoz mentek el, akkor max kitapintja ,h igen kicsit nagyobb a méh,de ultrahanggal látnia kell.
2009. jan. 29. 10:29
tom kicsit béna vok,de nem volt ilyenben részem,és jobban hiszek a tapasztalatotokba mint a leírásokba:)
2009. jan. 29. 10:28
magyarul 3 hónap.. és kb mennyi idő után lehet látni?? tehát mennyi idő után látszódik ?
78. Yulcsy
2009. jan. 29. 10:23
Igen, a 12.hétig.
2009. jan. 29. 10:21
jah,és szerintem már több mint 3 napos bőven,mivel 10 napja nem jött meg neki... és már 3 hete voltak előjelek.. mint írtam.. csak akkor még negativ lett a teszt.. viszont azóta voltunk együtt. és abortuszt meddig lehet csinálni ? én úgy tom 12 hét?!
76. Yulcsy
2009. jan. 29. 10:17
A tabletta csak akkor hat (esemény utáni), ha védekezés nélkül voltatok együtt, de azóta még nem telt el 72 óra.Tehát mostmár csak az abortusz jöhetne szóba.Szerencsés a barátnőd, hogy egy abortusz után mégegyszer teherbe tudott esni, mert sok nőnél szövődmények lépnek fel, és nem lehet utána gyereke.Tehát ezen is érdemes elgondolkozni.Azt írtad korábban, hogy elég fiatal még.Azt is el kell döntenetek, hogy mi legyen a sulival, mert ha abbahagyja, akkor talán soha nem fogja befejezni.Ebben segíteni kellene őt.Talán akkor anyósék is megnyugodnának egy kicsit.Ezt a tanévet simán végigtudná vinni.A következőre pedig átmenne levelezőre.
2009. jan. 29. 08:38
:) Gratulálok nektek is :) Egyébként mivel tegnap egy reggeli vizeletbe lett mind a kettő csík beletéve,mert az elsőt szegény nem akarta elhinni,de végülis mindkettő ugyanazt mutatta,így ma reggel csináltunk azért biztos ami biztos még1et,és ez is azt mutatta :) szóval úgynézki csak sikerült:) egyébként nálunk ugyanez van visszafele.. nálam barátnőm nem tudja kimutatni annyira az érzelmeit,mintha nem is örülne neki :( de közbe meg igen,mert beszélgettem vele tegnap,hogy mondom elvetessük? aztán mondta hogy nem,mivel azóta már ugye 72óra eltelt,ilyenkor meg már a gyógyszer azt hiszem nem is hat,csak a kaparás asszem.. mert mikor ő előző barátjával volt akkor volt 15 éves,és akkor teherbe esett már egyszer,aztán kikaparták és 49000ret kellett fizetni érte 1hónap 1 hét után.Meg nagyon fájt is neki.. még majd szüleivel kellene elbeszélgetnem,hogy mizujság a lánnyal,mert édesapám tud róla,de ő annyira nem ellenzi,inkább anyósomék lesznek a vészesek picit,de rendesek meg minden,de azért kicsit félek elmondani:) meg hogy mit találjunk ki,hogy mért vár babát:) mert most ez a kilukadt a gumi téma,vagy elhiszi vagy nem:) apósom az vészesebb bár szerintem anyósom is kiszedi a hajam :))) vagy a hajunkat:))) tényleg egyébként ilyenkor ha teszem fel elakarnánk vetetni,gondolom ilyenkor abortusz vagy kaparás van csak?! Meg azt pontosan nemtudjuk még,hogy kb mennyi ideje lehet várandós,mert mint írtam előző kommentjeimbe,az első jelek már kb 3 hete megvoltak,és akkor még nem mutatott semmit a teszt,2 különbözőt csináltunk 1-1 nap reggeli elsővel,és mind2 negatív volt még annó:) Csak hogy neki nem jött meg 18-án,így innestől gondoltunk erre:) Kíváncsi vok a válaszotokra :)
2009. jan. 28. 17:12

Irigylem a barátnődet. Az én párom sajnos még ilyenkor sem tudja kimutatni az érzelmeit. :-(

De örül a babánknak :-)

2009. jan. 28. 16:23
Igyekszem:) és köszönöm
72. Yulcsy
2009. jan. 28. 13:59
Én is gratulálok Nektek!Kitartást a picihez!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook