Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet tenni ha délutánra felfújodom? fórum

Mit lehet tenni ha délutánra felfújodom? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 9. 16:29
nekem a tej elhagyása sokat segített....mostmár csak rízstejet iszom,,,,le is ment a hasamról egy pár kiló ..laposabb...kényelmesebb.
2012. nov. 11. 10:20
Szerintem a korral - is - jár, mert mostanában nekem is voltak ilyen gondjaim, és fiatalabb koromban sosem. Azért írtam múlt időben, mert elmúlt. Azóta változott jó irányba a helyzet, mióta diétázom és próbálok egészségesen élni, enni. Nálam egyértelműen a sok káros szénhidrát az oka, tehát ha kenyeret, vagy valami kelt tésztát (pl. buktát), esetleg cukrászsütit eszem. A zöldségek nem okoznak ilyen panaszt, se a saláták.
5. mmacus (válaszként erre: 1. - Ada5caa62e)
2012. nov. 7. 21:33

Zöldség, gyümölcs, szénsavas ital, ülőmunka... Sok oka lehet. Próbáld ki a gyöngykapszulát, amit reklámoznak.

Én ha a tejet, cukrot kihagyom és kenyérféléket minimalizálom, sokkal jobb a helyzet. De így is előfordul.

2012. nov. 7. 20:46

Esetleg stressz ér, és emiatt rendetlenkedik az emésztésed.

Ha ez az ok, egy nagyon enyhe nyugtató segíthet. Amit a gyógyszerész is ajánl esetleg a szabadon kaphatóak közül. De az a legjobb, ha orvoshoz mégy, mert sokféle oka lehet.

2012. okt. 16. 16:54
kajáktól van amiket eszünk. én pl.tejérzékeny vagyok egy kis kakaótól is már van egy kis pocim. de vannak ételektől káposzta, karfiol ilyenek
2012. okt. 16. 16:54
Valamit ki kellene hagynod az ételek közül. Hogy áll össze egy napi étkezésed?
2012. okt. 16. 16:46
Mitől van?Van nekem is mikor reggel felveszem ruhám és nagyon kényelmes de délutánra meg alig férek bele.Ki mit ajánl?Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook