Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a komedók ellen? Tudjátok, azok a kis dudorok amik csak bizonyos szögben látszanak és mindig kiújulnak fórum

Mit lehet tenni a komedók ellen? Tudjátok, azok a kis dudorok amik csak bizonyos szögben látszanak és mindig kiújulnak (beszélgetős fórum)


2011. jún. 23. 12:40
Persze mond, de attól még jönnek...:D Ezek mindig csak jönnek. Csak gondoltam van vkinek tapasztalata, ami bevált. :)
2011. jún. 23. 10:48

Hát igen, érthető, pár napig nekem is ott vannak a piros foltok, meg mondjuk van, ami csak elhalványodik, de nem múlik el teljesen, mert közben újratöltődnek... De még így jobb, mintha nem járnék kitisztíttatni, akkor nagyon szörnyen néznék ki. :D

Anyukád nem tanácsolt semmit, hogy mivel lehetne csökkenteni, eltüntetni őket? Ő biztos jobban ért hozzá, mint mi. :)

2011. jún. 22. 14:43
Pedig nekem itt van helyben a kozmetika, anya bármikor csinálhat kezelést...és tudom, h havonta kéne járni, de egyszerűen emiatt elég ritkán megyek kezelésre, mert akkor egy ideig tiszta gáz a fejem. :S
2011. jún. 22. 14:39
Igen, de gyűlölöm, h nekem varral gyógyul általában és 1 hétig hámlik a képem. Sajnos ilyen a bőröm. Még ha nagyon óvatosan, kíméletesen is van kinyomva. Már ha hozzáérek akkor tiszta piros lesz másnap a helye. Így 1 hétig még szarabbul érzem magam mint úgy hogy ott vannak a pattik...:D Aztán meg a 3. héten meg már jönnek is a kis rohadékok. :D
2011. jún. 22. 14:25
Kozmetikus? :) Nekem csak ő tüntetni el, igaz, hogy visszajönnek egy 3-4 hét múlva, de addig nincs gond. Meg persze egyre kevesebb van. De ezt már beszéltük egyszer. :) Azt mondta, idővel el fog múlni.
2011. jún. 22. 11:45
Van vmi tuti ellenszere? Mert az őrületbe kergetnek. Akármit csinálok, jönnek. Van, h alig látszik, de aztán egyik a napról a másikra elöntenek. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook