Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemem alatt nagyon vékony a bőr és nagyon látszanak az erek, hogyan lehet őket eltüntetni végleg? fórum

Szemem alatt nagyon vékony a bőr és nagyon látszanak az erek, hogyan lehet őket eltüntetni végleg? (tudásbázis kérdés)


7. Hmv. (válaszként erre: 1. - Napkori)
2014. febr. 16. 18:33
Sehogy.
6. 6187eb1c9a (válaszként erre: 5. - Varga ágica)
2011. okt. 20. 08:20
Ez a pakolás ugye jó a karikákra is?
2011. okt. 20. 05:35
paradicsom pakolás esténként szeletelve csukott szemre helyezni fél órára egyik nap,másik nap Őszibarackot turmixold le héja nélkül tegyél bele pici lisztet és kend fel,erre kamillás vattát helyezzél.10napos kura,és minden alkalommal hidratáló krémet kenj fel éjjelre a pakolások után.
2011. aug. 4. 20:48
Hatásos, ha krumplit teszel rá 10-15 percre..Régi ősi gyógymód:))
2011. aug. 4. 20:43

á, nekem is ez a gondom, és folyton azt hiszik hogy kialvatlan vagyok meg hgy hajnalig fenn vagyok. alapozó, púder, korrektor ezek valamennyire takarnak, de persze nem tökéletesen,engem is aggaszt, de sajnos nem tudok mit tenni, én örököltem:(

láttam egszer tv-ben hogy a nagyon vékony viszereket "kiégetik" . nem tudom hogy ezt meg lehet e tenni a szemek alatt, de gondolom drága eljárás lehet

2011. aug. 4. 20:43
Korrektor?
2011. aug. 4. 20:38
Szemem alatt nagyon vékony a bőr és nagyon látszanak az erek, hogyan lehet őket eltüntetni végleg??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook