Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit kell vinni a korházba a szülésre a kisbabának? fórum

Mit kell vinni a korházba a szülésre a kisbabának? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 5. 17:52
+ nem árt ha viszel bimbóvédőt, mert volt aki csak ezzel tudott szoptatni.
2010. jan. 5. 17:51

Szia!Én júliusban szültem.A kicsinek mindenképpen vigyél be saját ruhát.Nállunk olyan mosószert használtak, hogy a szobatársam babája, és az én kicsikém is kiütéseket kapott.:( 1 hét alatt múlt el rólla.Nállunk kértek pelust ,popsitörlőt, textilpelust, én vittem eldobható pelenkázóalátétet,jó volt alá, és alám is az ágyra az első napokban.

Meg plédet is vittünk sajátot.Jobb volt abba, mint a kórházi párnában.Volt akinek saját pólyába volt a babája.

2009. jún. 7. 10:30
Nekem októberben született a kislányom,és kellett vinni neki pelenkát ,törlökendőt!Ruhát csak akkor vihettünk neki amikor jöttünk haza!Mert azt mondták hogy elkeveredik!De szegénykém néha akkora ruhában volt hogy gyöztem hajtogatni a karján!
2009. jún. 7. 09:45

Szia!

Én szeptemberben szültem a kislányomat az I.női klinikán.Tőlünk kérték,hogy vigyünk be a kicsinek pelenkát és popsitörlőt.A kicsi egész nap velünk volt,és mi pelenkáztuk,és csak fürdetni vitték el.Én még vittem textilpelust,ami jól jött a szoptatáskor.Igaz,hogy kapott a kicsi kórházi ruhát,ami egy kising volt,/+pólya /amiből rendszeresen kibújt,vagy olyan nagy volt rá,hogy lecsúszott róla,ezért én saját bodyt is behozzattam a férjemmel.+ amikor haza indultunk,akkor a csini cuccát.

Saját részre Wc papír,nedves törlő,vastag intim betét ami nagyon fontos+ amit még te gondolsz.

2009. jún. 7. 09:11
A kisbabának csak akkor kell vinni valamit amikor elhozod. Ha viszont ott is azt szeretnéd hogy abba legyen amit vettél, hát rajta, kapaszkodj meg jól, mert anyagilag ha nem vagy dúsgazdag, felkötheted a gatyót.
2009. máj. 18. 12:17

Kedves kismama!


A magad számára tisztaság csomagot, a gyermek számára, ha engedi a kórház az én tapasztalatom szerint az intézmény biztositott ruhát, addig, ameddig bent voltam, igaz én már régen tul estem, de azóta már sok minden megváltozott. Azt tudom, hogy mielőtt hazmentem a párommal a kicsivel otthonról vittünk pólyát és a legfontosabb holmit a csöpség részére.

Üdvözlettel: Anyuci91

2009. ápr. 24. 15:25
Ahol én szültem lehetett vinni saját ruhákat, pelenkát, törölközőt.
2009. ápr. 24. 15:14
szuper kismamának lenni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook