Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelenthet ez a kijelentés egy férfitól? fórum

Mit jelenthet ez a kijelentés egy férfitól? (beszélgetős fórum)


1 2 3
50. jeti (válaszként erre: 42. - C5c843a83e)
2017. okt. 6. 09:21
Azért vett el, mert úgy gondolta, hogy ha nem is égő szerelemmel, de szeret amnnyira, hogy veled élje le az életét,és bízott, hitt a veled való kapcsolatban.És ez azért egy nagyon komoly dolog. Nem attól lesz jó egy házasság, hogy rózsaszínű ködfelhőben mondják ki az igent.
49. Százas Evelin (válaszként erre: 48. - Százas Evelin)
2017. okt. 5. 23:07
Úgy érted, hogy van már mindkettőtöknek az előző kapcsolat(ok)ból, de közös nincs?
48. Százas Evelin (válaszként erre: 47. - C5c843a83e)
2017. okt. 5. 23:05
Attól tartok, ezt nem értem.
47. c5c843a83e (válaszként erre: 46. - Százas Evelin)
2017. okt. 5. 21:25
Nincs miért.
46. Százas Evelin (válaszként erre: 45. - C5c843a83e)
2017. okt. 5. 21:07
Hadd kérdezzem meg: van közös gyereketek?
45. c5c843a83e (válaszként erre: 44. - Csikil4ny)
2017. okt. 5. 17:54
Természetesen meg oldani.
44. csikil4ny (válaszként erre: 42. - C5c843a83e)
2017. okt. 5. 17:28
Te most valami felszíni dologba belekapaszkodsz s egyáltalán nem jut el az agyadig, hogy nem az a lényeg, hogy akkor épp halálosan szeretett-e vagy sem. A legtöbb ember nem képes rózsaszínben látni a szerelmét, főleg ha egyszer-kétszer megégette magát. A kapcsolatotokban nem ez az alapvető probléma, de ha te továbbra is ezen az egy félmondaton pörögsz, akkor egészen biztos, hogy vége a boldog házasságnak. Az a kérdés, hogy te mit szeretnél: megoldani vagy szétzúzni?
2017. okt. 5. 17:05
Csak*
2017. okt. 5. 17:04
Ha nem èrez irántam igaz szerelmet akkor én se értem miért vett el feleségül persze ha egyáltalán ez áll a dolgok hátterében. De azért eléggé èrdekes kijelentés volt az biztos a részéről.Vsak akkor azt nem értem miért mondja el sokszor hogy szeret ha valójában nem így van igaz mondani bármit lehet.Illetve azt sem értem hogy akkor miért mondta azt hogy én tetszettek neki a legjobban az összes nő közül neki.Èrdekes.
41. Százas Evelin (válaszként erre: 40. - Imaginary)
2017. okt. 5. 15:09

:D Két-három alapanyagból az elég nagy kihívás lesz. :-) Max. valami paleós leves...

Szóval, kevés itt az infó. Mint általában mindig. :-)

40. imaginary (válaszként erre: 39. - Százas Evelin)
2017. okt. 5. 14:49

Én nem szeretném védeni egyik felet sem, próbálok a szituációra koncentrálni, nem "körbegondolván" a dolgot, mert fogalmam sincs milyen valójában ez a házasság, milyen a nő, milyen a férfi múltja, hogy élnek a mindennapokban?


Lehet, hogy nem volt ez a szerelem olyan szenvedélyes az elején, amit a lányregényekben olvasunk, de lehet, hogy időközben alakult.


Mindenki leírta, hogy milyennek kellene lenni egy házasságnak, mik az elvárásai, DE ezek az ideális esetek. Valljuk be, itt hoxán nem éppen az ideális eseteket boncolgatjuk,mert azokon nem lenne mit.


Szóval, adott Babóca (a múltjával)+ a férje, ebből kéne levest főzni! ;)

39. Százas Evelin (válaszként erre: 35. - Imaginary)
2017. okt. 5. 14:16

Nahát épp ez az. Hogy a pasi olyan kifejezéssel mondja, hogy "annyi időt, olyan sok időt" leélni valakivel az valami olyasmi, amit a Babóca mégcsak elképzelni sem tud, ő bezzeg már leélte azt valaki mással. Ház az a kapcsolata biztos, hogy nem épp egy fáklyásmenet volt, de kitüntetést hagy ne kapjon már azért, mert valahogy kibírta, letöltötte a nem megfelelő partnerrel azt a tíz évet.

Hát istenem, másokkal is előfordul hogy "x" idő után szakítanak egymással, de nem tudom, miféle hivatkozási alap lehet ez a pasi szerint. Szerintem ez nem alap, nem érv, ez semmi. Ez a múltja, igen. Hát múltja az mindenkinek van, nem csak férjuramnak.

A jelene az ami eléggé lehangoló, tudniillik bevallja, hogy a házassága a számára csak valami megalkuvás, "nem rajongott", nem érzett igazi szerelmet amikor a Babócát elvette.

Rossz lehet azt hallani egy férjtől, hogy tulajdonképpen soha nem is szeretett igazán. Ennek eléggé kevés köze lehet ahhoz, hogy egy ilyen idősebb, elvált manust azt már "csomagban" kapja az ember.

38. 124637ff9b (válaszként erre: 37. - Jessica32)
2017. okt. 5. 09:38

Így van.

Így gondoltam én is.

37. Jessica32 (válaszként erre: 30. - 124637ff9b)
2017. okt. 5. 09:06
Max. ha a csaj is az előző kapcsolatát emlegette, akkor fair ez így. Egyébként semmi nem indokol egy ilyen kijelentést.
36. Jessica32 (válaszként erre: 27. - 124637ff9b)
2017. okt. 5. 09:03
Ő kérdezte a véleményünket. Véleményt meg az alapján nyilvánítok, hogy én hogyan cselekszem hasonló helyzetben. Én ilyenkor azonnal csomagolok. Lehetőleg az ő cuccát :) menjen el egyedül ahhoz, akiért rajong. Ha más marad, maradjon, az ő dolga.
35. imaginary (válaszként erre: 34. - Százas Evelin)
2017. okt. 5. 08:20

10 év együttélés valakivel, bizony nem semmi.


Aki egy ilyen emberrel köti össze az életét, az ne felejtse el, hogy a férfit/nőt "csomagban" kapja, éééés a múltjával együtt!

2017. okt. 4. 22:30

Azt kérdezi férjuram, hogy tudod-e te, mit jelent valakivel 10 évet leélni?

Ezt Babóca nem tudja, megjegyzem én sem, nade a pasinak az a tíz év talán szenvedés volt? A végén mindenesetre elvált. Minden bizonnyal ez is egyike volt a sok csalódásának.

Ez talán párhuzam lehet az ő gondolatvilágában a mostani helyzettel. Ő úgy érzi, most is rengeteg mindent megtesz, mégis zsörtölődés, összezörrenés van, vigyázz Babóca, a dolgok előrevetítik sötét árnyékukat. :-)

Csak tudnám, minek házasodik az olyan, aki nem is érez igazi szerelmet? Belesodródik a házasságba? Kötelességének érzi?

Én nem akarom bántani ezt a férjurat, pedig lehet, hogy megérdemelné. :-)

2017. okt. 4. 21:40
Ez engem is nagyon bántott volna. Megkérdezném tőle, hogy komolyan gondolta-e, amit mondott, mert ez egy elég súlyos kijelentés.
32. csikil4ny (válaszként erre: 3. - C5c843a83e)
2017. okt. 4. 20:15

Csúnya veszekedés lehetett, hogy idáig fajult a dolog. Illetve sok sérelem lehet köztetek. Nyugodt pillanatban le kell ülni és megbeszélni. S a kommunikáción javítani, mert így nem lesz hosszú a házasságotok.


Itt nem az számít, hogy tényleg nem rajongott érted, amikor összejöttetek, mert attól még rajonghatna most, meg valamiért elvett, hanem az, hogy "jó múltkor" megsértett téged s még most is ezen fortyogsz magadban. Vele kell megbeszélni a dolgaitokat, sajnos mi itt segíteni nem tudunk.

2017. okt. 4. 19:52
Régen rossz végül is az egy kapcsolatban, ha nincs olyan szilárd alapokon, hogy megrenditheti egy veszekedés a kezdeteket, hogy vajon volt e akkor igazi szeretet vagy nem, és ezen nem csak gondolkodni kell, hanem másokat megkérdezni felőle.
30. 124637ff9b (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2017. okt. 4. 19:48

Nyilvánvaló, hogy a pasi valamiféle elégedetlenségét fejezte ki a nő felé, csalódást, mittudomen,

esetleg azért peldalozhatott az előző 10 évvel, hogy arra utaljon: vele 10 évet is le lehet élni, lám, itt a példa...

Nem tudni, mi volt a veszekedés oka, kimenetele, de az is kétszereplős.

Szóval félreértés ne essék, szerintem is bunkosag előző kapcsolattal előhozakodni, de azt nem tudjuk, mi váltotta ki belőle ezt.

29. gribedli*** (válaszként erre: 27. - 124637ff9b)
2017. okt. 4. 19:39

De végülis 2 eset van:


-ha igaz, hogy nem rajongott érte = már rég rossz


-ha nem igaz, csak meg akarta nagyon bántani = az is rég rossz (eleve, ha valakit szeret, nem akar ennyire a velejébe hatolni csúnya kommentekkel)


Amúgy az igaz, hogy egy ember valahol megérzi, ha a másik részéről nincs meg az az érzelem, és vannak, akik noha érzik, mégis csak akkor akarják elfogadni ezt a tényt, ha szótagolva a másik elmondja. Persze a pasi szintén defektes, ha éveket tölt együtt valakivel, akiért nem rajongott már az elején sem. Mazochista? Ha őszinte volt, szinte szívességet tett ezzel a fórumindítónak, akinek jó esetben felnyílik a szeme. Vagy nem.

28. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Jessica32)
2017. okt. 4. 19:33

:DDDD


Biztos dicsekedni akart, hogy ő ilyen fenomén,és miről maradsz le, ha nem harapsz rá!

27. 124637ff9b (válaszként erre: 25. - Jessica32)
2017. okt. 4. 19:32

Nem mindenki egyformán érett személyiség, de attól még lehet házas is meg rajonghat is 😄

Még lehet buta meggondolatlan is 😄

Csakis ők tudják, miként élnek egymással.

Aztán meg egy érett személyiség is eldurranhat egy pillanatra egy veszekedés hevében, ha a másik azt hozza ki belőle hirtelen Nem biztos, hogy rögtön csomagolni kell.

2017. okt. 4. 19:25
Én már voltam olyan helyzetben, hogy a pasi a randin azt mondta, képzeljem el, egy hete egy gyönyörű nővel (így, szó szerint) randizott. Mondtam neki, huuu elképzeltem, te meg takarodjál akkor a gyönyörű nődhöz bunkókám :)
25. Jessica32 (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2017. okt. 4. 19:24

Igen, és ez azon nagyon túlmegy, mert egy házasság alapja az érzelem a mai világban (mert elvileg már nem a föld a földdel házasodik és jelen esetben nem is anyagi érdek), és ezzel a kijelentéssel az egész házasság alapját kérdőjelezte meg, rombolta le.


Ha így van, minek vette feleségül? Az exeket emlegetni is bunkóság ilyen köntösben. Vannak, ez természetes, de ha együtt vagyok valakivel, nem az exeimmel kapcsolatos érzéseimet emlegetem neki. Itt a pasi nagyon magabiztos lehet a kapcsolatot illetően, úgy gondolja, ez a nő mellette marad úgyis. Én biztos nem maradnék.


A nő viszont nem magabiztos, ha az lenne, nem írt volna ide, hanem nagyon kiakad és elküldi apucit valahova, minimum néhány hétre gondolkozni, bár nálam egy ilyen megjegyzés szakításhoz vezet.

24. 4331bba7c7 (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2017. okt. 4. 19:18
Ritkán értek egyet veled, ez most az az alkalom 😅🍾🎉
23. massalhangzo (válaszként erre: 3. - C5c843a83e)
2017. okt. 4. 19:16

annyira furcsa, hogy ezt itt kerdezed. ki ismerhetne jobban a ferjedet, mint te? szamomra nem jelent hazassagot az, ha nem tudod, a masik mit miert mond, hogy csak duhbol vagy ugy gondolja, ahogy


igy leirva, ha nekem ezt mondana a ferjem, pakolnek neki ossze, hogy akkor rajongjon masert. es nagyon oda kene tennie magat ahhoz, hogy megbocsassak, es elhiggyem, hogy csak duhbol mondta


amikor osszejottetek, te nem erezted, hogy odavan erted, vagy csak siman jarogattok?

22. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Jessica32)
2017. okt. 4. 19:13

Egyetértek, szerintem csúnya dolog ilyet mondani és ha igaz, akkor az magáért beszél, én az ilyen emberből menten kiszeretnék.


És mielőtt kimondta, tudatában volt, nem hülye, szóval ez is nagyon magáért beszél, hogy miért akarok egy embert ennyire megsérteni, hogy ilyet mondok neki, ha nem igaz. Hirtelen természet vagy sem, létezik egy határ.

2017. okt. 4. 19:09
Okoz=okoztak
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook