Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálsz, ha a párod csak a saját karrierjével, cégével foglalkozik? fórum

Mit csinálsz, ha a párod csak a saját karrierjével, cégével foglalkozik? (beszélgetős fórum)


20. 4244093cd0 (válaszként erre: 18. - Aniko.k)
2012. jún. 29. 08:15
Ha jól értem,akkor nem is a vállalkozással van a gond,hanem hogy visszamész dolgozni?
19. kitrákotty (válaszként erre: 18. - Aniko.k)
2012. jún. 28. 21:45
...ahogy elnézem, inkább a "párodra" nincs semmi szükséged... :-S ahogy már előttem is írták.
18. aniko.k (válaszként erre: 16. - 4244093cd0)
2012. jún. 28. 20:55
A gyesem augusztus 1-töl lejar. 3 napot egy heten a volt munkahelyemen dolgoznak a lutz-ban becsben, igy a vallakozasomban nem kene mar betegbiztositast fizetnem es egy kis havi tuti fix is bejönne. Reggel el tudnam vinni a kicsit a bölcsibe, de du 4-re nem erek haza ha du-os vagyok. Otthon maradni nem lehet, mert akkor a parom kellene hogy fizesse a hitelem nagy reszet es allandoan a kepembe vagna, erre pedig semmi szüksegem.
2012. jún. 26. 08:18
Korábbi fórumaidból kiderült, hogy ezzel a pasival nagyon sok gondod van, szerintem őt cseréld le. Egyébkét a 16. hozzászólással nagyon egyetértek.
16. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. jún. 26. 08:14

Nem igazán értem a problémádat.

Eddig is tudtál dolgozni a gyerek mellett,most annyi különbség lenne,hogy kiváltod a vállalkozói engedélyt,hogy hivatalos is legyen,akkor hol itt a probléma?

Te mész,meg viszed a gyereket bölcsibe,és ha épp este is dolgoznod kell,akkor rendelsz egy babysittert arra a napra.

15. kitrákotty (válaszként erre: 14. - Aniko.k)
2012. jún. 26. 07:53

Szerintem a férjednek igaza van abban, hogy a gyerekekkel kellene lenned. főleg amíg ilyen kicsik.


érdemes végiggondolni, hogy mennyit veszítesz (illetve a gyereked) azzal, hogy pénzt keresel ugyan, de vele minimális időt töltesz, még a bölcsiből sem te hozod haza.... Megéri?

hisz egy vállalkozás nagyon sok időt és energiát kíván, főleg az elején.


ezért írtam, hogy talán meg kéne várni, míg óvodás (esetleg iskolás) lesz.

14. aniko.k (válaszként erre: 12. - 52e9416b15)
2012. jún. 25. 22:14
Nagyiek 300 km-re laknak tölünk, parom szülei pedig nem hajlandok ilyen dolgokban segiteni. Oldjuk meg magunk.
2012. jún. 25. 22:13
A gyermekek 1 eves es 6 evesek. Bölcsiböl hazahozni busszal nem hiszem hogy eppen szerencses eset. Otthon maradni pedig nem tudok hiszen rengeteg a kiadasom, es szeretem is az uj munkamat.
12. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. jún. 25. 16:19
Nincs nagymama aki esetleg segitene?
2012. jún. 25. 11:22

Mekkora a gyerek?


biztos, hogy nem várhat a vállalkozás addig, míg ovis lesz?


otthon dolgoznál?

2012. jún. 25. 11:07
Szerintem is jó megoldás a babysitter. Én még középiskolásként csináltam azt, hogy 2 gyerekért oviba, 1-ért pedig suliba mentem, majd szépen haza "deportáltam" őket. Igaz én tömegközlekedtem és nem vezettem, de vannak erre szakosodtt cégek, akik olyan lányokat/nőket keresnek, akik a te igényedinek a leginkább megfelelnek (tapasztalat, jogosítvány, referencia, megbízhatóság stb).
2012. jún. 25. 10:55
Vagy fogadhatsz egy au-pair-t is, akinek van jogsija innen Magyarországról és ő másban is tud majd segíteni.
8. forgatos (válaszként erre: 7. - Aniko.k)
2012. jún. 24. 23:15
Hááát, ebben az esetben abban is bíznod kell, hogy a babysitter elővigyázatosan vezet. :( Lehet, hogy jobb a busz.
2012. jún. 24. 23:12
babysittert meg tudnek is sze3rezni, de aki kocsival es gyerekulessel hazahozza az mar gazosabb.
6. aniko.k (válaszként erre: 5. - Forgatos)
2012. jún. 24. 23:11
12 km
5. forgatos (válaszként erre: 4. - Aniko.k)
2012. jún. 24. 23:07
Olyan messze van a bölcsi, hogy muszáj autóval menni a gyermekedért?
2012. jún. 24. 23:03
Szerintetek hol talalok olyan embert akinek autoja van es rugalmasan el tudja hozni a gyerekemet a bolcsodebol ? En egy kis faluban lakom az osztrak hatar mellett.
2012. jún. 24. 22:58

Vágj bele!

Megbízhatsz valaki, hogy hozza vigye a csemetét:)

2012. jún. 24. 22:56
Vállakoznék. A gyerekekért meg elmegy a babysitter.
2012. jún. 24. 22:54
Amikor paromat megismertem o a ceget csinalta, en pedig alkalmazott voltam a vendeglatasban.Hozza teszem o osztrak es szerinte tok ciki ha az asszony a vendeglatasban dolgozik. Ok a Gyes alatt osszeszedtem magam es elkezdtem megint lakberendezessel foglalkozni. Mit ad Isten egyre jobban megy, es egyre tobb felkerest kaptam ausztriabol ami ugy a kasszara is jol hozott. Most szeretnek sajat ceget csinalni es az egeszet legalizalni de o ellene van, mert akkor ki lessz majd a gyerekekkel, ki viszi hozza oket az ovibol , bolcsibol ? Mert o ugyan nem fogja ! Hozzateszem van egy nagy hazam ami csak az en nevemen all ( hiszen megismerkedesunk elott vettem )es a hitelet nem konnyu minden honapban osszekaparni. Azt meg nem akarom hallgatni hogy o fizeti az en hazamat. Mit tennetek ti ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook