Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? fórum

Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
62. Mazsinka (válaszként erre: 54. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:38
Én már kezdem megtanulni, kinek és mit lehet mondani. Jártam én már úgy, hogy kibeszéltem valakit egy olyan emberrel, aki elhitette velem, hogy ő sem szimpatizál azzal a személlyel, így még adta alám a lovat, aztán-mint aki jól végezte dolgát-mindent kitálalt neki úgy, hogy a saját maga által mondott gúnyosságokat is az én számlámra írta. Azóta tudom, hogy még az előtt sem lehet semmit mondani, aki látszólag egy véleményen van velem, nemhogy egy barátnőnek, mert az tuti visszamondja. A ti esetetekben azért durva, mert rokonság vagytok, tehát szoros a kapcsolat, és lehettetek volna őszintébbek is, nem egy vadidegent blamáltatok le. A barátnőtől sem volt szép mindez, de ha ti nem kavartok, ő sem kavar, úgyhogy előbb vagytok ti hibásak, mint a barátnő.
61. keyo (válaszként erre: 53. - Minerva223)
2013. márc. 25. 13:36

Nem vártunk mi semmit tölle,de aztsem hogy kibeszéli amit beszéltünk,na meg kitudja hogyan kiszínezve.Én is sokszór hallok egyik embertől ezt,a másiktól azt de nem megyek rögtön visszamondani amit hallottam,majd ha akarják elmondják egymásnak,ezért sem tartóm szépnek amit csinált,ha nagyon akart mondani valamit mondhatta máskór,nem a lakodalomban.

Lánykám nem lett elárúlva mert a véleményemet ,véleményünket nagyon is tudta,miért? ha őszinte vagyok és duzzogok akkor jobb? éppen az fájt hogy én tiszteletben tartottam a döntését ,vidám voltam a lakodalomban,táncoltam,buliztam,nem akartam elrontani .

60. fairytalentum (válaszként erre: 57. - 0084acbe42)
2013. márc. 25. 13:32
Engem is nagyon zavarna és le lennék taglózva a kedves"rokonoktól,de azért tartanám magam,nem mondanám meg neki akkor,még ha majd szét vetne a düh,mert ünneprontó akkor sem lennék.
59. KEND
2013. márc. 25. 13:31

szegény menyasszony...tényleg nem kellenek ellenségek, ha vannak ilyen rokonai és barátai


még azt mondta szorít a ruhája.....szégyellhetitek magatokat!

58. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 57. - 0084acbe42)
2013. márc. 25. 13:29
Erre gondoltam én is!Nekem,egyébként is kicsit olyan sunnyogós a dolog.Miért pont ezt a címert adtad a fórumnak?Amikor nem is ez a felállás.
2013. márc. 25. 13:27
Miért gondolod, hogy a barátnő azért mondta mert irigy volt? Simán el tudom képzelni h a barátnöt zavarta h igy beszéltek a menyasszonyról a kocsiban, aztán az esküvön látta a sok mézes mázas rokont akik nyilván ezerszer sok boldogságot kivántak, csodálták h milyen szép az uj pár stb, és nem birta tovább nézni a képmutatást. Lehet h egész este agyalt azon amiket hallott, aztán egyszer csak kitört belőle.
56. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:27
Ez egy nagyon ronda és otromba dolog volt mind a két részről,a rokonság is szégyellheti magát,meg a barátnő is.A barátnőnek is tartani kellett volna a pofáját,legalább egy darabig és nem az esküvőn dumálni,ebből tényleg az jön le hogy írígy.Direkt alátett,ha nem így lenne,várt volna legalább egy darabig,de hát neki is jól esett az ünneprontás...
55. c6973617d3 (válaszként erre: 52. - Bd55e3f068)
2013. márc. 25. 13:26
Majd,...ezek után fogja bánni.
54. keyo (válaszként erre: 46. - Mazsinka)
2013. márc. 25. 13:24
Az biztos hogy kevés eszem volt,de ne felejtsd el hogy akik beszélgettünk már fél éve nem találkoztunk,mi családban voltunk,neki szívességet tettünk,másról is beszélgettünk nem csak erről,hogy ő mit mondott meg milyen körittéssel még nem tudom ,nem rég értesültem erről a dologról.Azt láttam hogy sirt de nem tudtam miért,azt mondta szoritja a ruhája,a barátnő meg hebegett-habogott,én meg naiv nem gondoltam volna hogy valaki így köszöni meg a szívességet.
2013. márc. 25. 13:18

Ha már elvittétek a barátnőt az önzetlenűl kellett volna történjen és nem valamiféle elvárásokért cserébe.Ez így szivesség,ellenkező esetben akár pénzt is kérhettetek volna a fuvarért.


Úgy vettem ki a hsz.-eidből.hogy a lányod volt a menyasszony. Akkor a nem tetszésedet jóval előbb szemtől szemben kellett volna kifejezésre juttatnod és nem az esküvő napján a háta mögött. Azért sírt,mert ő már valamiért így döntött,és ez volt élete nagy napja,amikor azzal kellett szembesülnie,hogy az Anyukája nem osztozik az örémében és még el is árulja.


A barátnőről is meg van a véleményem,de nem azért mert elmondta,hanem azért mert a lehető legrosszabbkor.

Szóval ezt jól összehoztátok:-(

52. bd55e3f068 (válaszként erre: 47. - C6973617d3)
2013. márc. 25. 13:17
Nagy hangon hibaztat mast, es keresi az otletet a frappans beolvasasra a bunbaknak. Nekem nem jott at a mely megbanas.
2013. márc. 25. 13:16
Gondolom arra gondol, hogy kiveséztétek azt is, hogy csak úgy kapott lakást stb...
50. Milup2 (válaszként erre: 37. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:16

Na, ebből le is szűrtem, milyen hangnemben beszélhettétek ki a menyasszonyt...:S


Ti nem éppen a kedves rokonok vagytok;)


De biztos a hazaút is jól telt nektek, meg megint volt min csámcsogni, hiszen sírt a menyasszony..:(

49. keyo (válaszként erre: 44. - Kszb)
2013. márc. 25. 13:15
Azt írtam hogy apja korabeli.Te mi mást láttál?
48. Pasionella (válaszként erre: 45. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:14
De ha csak ezeket mondta volna akkor a menyasszony nem akadt volna ki ennyire szerintem.
2013. márc. 25. 13:14
Ne bántsátok a fórumindítót, elég nehéz lehet neki ha a saját lelkiismerete is bántja. :(
2013. márc. 25. 13:13
Nem hiszem, hogy azért sírt a menyassony hosszasan, mert ti a kocsiban megemlítettétek, hogy nagy a korkülönbség. Szerintem elhallgatsz pár részletet a kibeszélésről. Különben meg annyi eszetek lehetett volna, ha mindenáron ki akarjátok beszélni, ne egy másik ember előtt tegyétek, aki simán visszamondhatja.
45. keyo (válaszként erre: 34. - 408020f45e)
2013. márc. 25. 13:13
Az őszinteségnek is megvan a maga helye és ideje,semmi újat nem mondott amit a menyasszony ne tudott volna ,mi jót tett azzal a menyasszonynak hogy megmondta hogy öreg a vőlegény?
44. kszb (válaszként erre: 15. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:11
ne haragudj, de az első hsz-ban, nme csak a korkülönbséget írod
43. Milup2 (válaszként erre: 31. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:11

De miért rá morogtok, miért nem magatokra? Minek pletykáltok egy barátnő előtt? Egy barátnő alapból őszinte a barátnőjével..Gondolom, ő nem akarta elmondani épp akkor a menyasszonynak, de mivel veletek nem akart megint egy autóba ülni(jogosan), merthát fájhatott neki, hogy a legjobb barátnőjét az esküvője előtt kibeszélitek, s ki tudja, mi várt volna rá a hazaúton, akkor meg a lagzit szóljátok tán le, muszáj volt mondani, hogy miért nem ül be hozzátok...

Azért remélem, bocsánatot kértek a menyasszonytól, hogy kibeszéltétek őt/őket!

42. Pasionella (válaszként erre: 33. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:11
Lehet, hogy annyira kibeszéltétek, hogy nem bírta jó szemmel nézni ahogy a menyasszony előtt meg jópofiztok...Nem? Csak barátnője valamiért...azért ilyen korban az emberek tudják már ki az igazi barát és gondolom a menyasszony nem rá haragudott hanem rátok.
41. kszb (válaszként erre: 1. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:10

na, erről az a véleményem, h a bnőt furikázó rokonság írígyebb a menyasszonyra, mint a pletyis bnő....

Egyáltalán a rokonok honnan veszik a jogot így kibeszélni a menyasszonyt?! Ráadásul egy oylan személy előtt, aki számukra idegen, és tudják, h a menyasszony bnője.... no comment. Erre mondják, h minek ellenség, amikor vannak rokonok....

40. c6973617d3 (válaszként erre: 37. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:10
Legközelebb ne vegyetek fel stopposokat, mert kibeszélhet :)
39. gkreka (válaszként erre: 33. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:09
Azt kéne megértened, hogy elsősorban TE bántottad meg a rokonodat, ráadásul élete egy fontos napján. Az pedig, hogy elvittétek a barátnőt, még nem egy akkora szivesség, hogy titoktartást kellett volna fogadnia.
38. Pasionella (válaszként erre: 36. - 569a7df0cf)
2013. márc. 25. 13:09
Juuuuuj :-)
37. keyo (válaszként erre: 32. - C6973617d3)
2013. márc. 25. 13:08
Hát persze,ha nem visszük magunkal,akkor nincsen semmi baj,így ő spórólt 5000ft-ot ,jól mulatott és a végén még jót szórakozott a síró menyasszonyon.
2013. márc. 25. 13:07
Szerintem a lany kovetkezo lagzijara ne hivjatok meg ezt a baratnot!
35. bd55e3f068 (válaszként erre: 31. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:06
Szoval nem is a rokonsaggal volt testuletileg baj, hanem te beszelted ki. Gratulalok. Ne mast hibaztass, te vagy a hunyo.
2013. márc. 25. 13:06

Én úgy gondolom, hogy ez egy igazi barátnő volt! Őszinte és nem kertelő!

Jobb lett volna, ha hamis mosolyok mögé bújva álszent rokonok között, hátamögött kibeszélve és erről mit sem tudva , megmarad minden eredetiben?

Arról már nem is beszélve, hogy a "kedves" rokonok szájkosár nélkül kibeszélték egy idegen előtt!

Jól tette a barátnő, hogy elmondta és nem lett cinkos senkivel.

Az, hogy a menyasszony végül sírt, ez száradjon azok lelkén, akik kibeszélték.

33. keyo (válaszként erre: 30. - Gkreka)
2013. márc. 25. 13:05
Most már tudom:)))Azért azt nem gondoltam hogy valakinek teszel szívességet és hátba döf,de nem is minket hanem a menyasszonyt aki ugye a jó barátnője és megkellett bántani,nem?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook