Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? fórum

Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
182. gkreka (válaszként erre: 177. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:09
Semmi tanulságot nem lehet levonni a történetből. Max azt, hogy felesleges papolni valakinek, aki nem akarja meghallani a neki nem tetsző véleményeket.
181. bd55e3f068 (válaszként erre: 177. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:08
Tanulsag: be bgasd a volegenyt az eskuvo napjan.
180. gkreka (válaszként erre: 173. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:06
Te valaha beláttad valamilyen tévedésed? Kötve hiszem. Gondolom mindig könnyebb volt mást hibáztatni. Ha normális kapcsolatot akarsz a lányoddal, akkor kezdj el önkritikát gyakorolni. Neked is jót fog tenni!
2013. márc. 25. 16:06
Az eset tényleg tanulságos volt: hogyan ne csináljunk a bolhából elefántot.
178. diegóóó (válaszként erre: 173. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:04
De te miért nem gondoltál erre amikor pletykálkodtál??? Hisz te vagy az anyja!
177. keyo
2013. márc. 25. 16:03
Köszönöm Mindenkinek a hozászólásokat,elnézést a helyesírásí hibákért,legyen mindenkinek szép napja és szívemből kívánom hogy az esetem legyen tanulságos.
176. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:03

Az egész egy nagy @keverés.

A leírás megfogalmazása, "stílusa" :(

Utólag meg már teljesen mindegy.

175. Adlene (válaszként erre: 170. - Csipkerózsika)
2013. márc. 25. 16:01
Big like.
174. bd55e3f068 (válaszként erre: 171. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:00
Akkor a sogorno ugyanakkora szarkevero, mint a baratno.
173. keyo (válaszként erre: 170. - Csipkerózsika)
2013. márc. 25. 15:59
Amit beszéltünk az autóban nem azért volt hogy valaki gyorsan ,melegében visszamondja,a barátnőt miért nem érdekelte a menyasszony lelkivilága,boldogsága,miért nem gondolt arra hogy elszomoritja ha pletykálkodik?
2013. márc. 25. 15:56
Mondjuk jut eszembe, CSAK élete legszebb napját vágtátok gajra,faca.
171. keyo (válaszként erre: 165. - Adlene)
2013. márc. 25. 15:55
Miért nem érted hogy én semmit nem mondtam neki az esküvője napján?Már írtam hogy maximálisan melette voltunk,gyönyörű emeletes tortát készitettem,nem lógattam az orromat,minden jó volt és szép amig a barátnő nem duruzsolt a fülében.A sógornömnek mondta el hogy a barátnője kavart be,nem részletezte a dolgot,én még nem tisztáztam vele a történteket mert voltak más gondjai és meg várom a megfelelő alkalmat,majd ha eljőn az idő megbeszéljük,nem akarom most ezzel szomoritani.
170. Csipkerózsika (válaszként erre: 167. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:54

És az nem jutott eszedbe, hogy ugyan igaz az, hogy a vőlegény nem egy mai gyerek, de esetleg ezt sem az esküvőre menet kellett volna kitárgyalni? A kritikádat saját magadra is alkalmazhatod, nem a megfelelő helyen és időben beszéltél a véleményedről.

Az igazságról pedig csak annyit, hogy az érzelmi intelligencia a tapintattal kezdődik, hogy nem mondok ki mindent, amit gondolok, akkor sem ha igaz. Mert lehet, hogy az bántó valakinek. Pl. a lányodnak. De számomra úgy tűnik, hogy az ő érzései kb. annyira érdekelnek téged, mint a szomszéd döglött kutyája... Abszolút nem izgat, hogy ő mit érzett, miért sírt, csak az, hogy ki mit mondott kinek és miért és ki a hibás, meg mi az igazság, csak az foglalkoztat, hogy te megvédd magadat. Pedig nem ez lenne a lényeg,- mert bárki hibázhat - hanem hogy hogy lehetne helyrehozni az egészet.

2013. márc. 25. 15:51
A mi családunk,egyáltalán nem örült a nővérem választásának.De az esküvőn,befogtam a pofámat,rokonok,barátok előtt!Talán,Nektek is ezt kellett volna.
168. nzs2001 (válaszként erre: 160. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:45
Ha még ennyi vélemény után is csak azt hajtogatod, hogy az volt a hiba, hogy "befogadtátok magatok közé" a barátnőt és fel sem merül benned, hogy az volt a hiba, hogy olyat beszéltetek ami a lányodnak szomorúságot okoz akkor itt nincs miről beszélni. A felelősséget vállalni persze nem könnyű, de szerintem a lányoddal kellene megbeszélni a dolgot, és nem hárítani mindent a barátnőre.
167. keyo (válaszként erre: 158. - Csipkerózsika)
2013. márc. 25. 15:45
Látod,nem az bánt hogy mondott valamit,mert amit beszéltünk azt bármikor vállalom,hanem az hogy mikor mondta el.Látod te is írod hogy azzal a családdal nem lennél egy légtérben,miért mi rosszat csináltunk?Az olyan nagy bűn ha szó esik a kórkülömbségről?Semmi mocskolkodás,hazugság nem volt,akkor mi van?Nekem is csak az időzittéssel van a gondom,mert ha máskór mondja el ,hát istenem,semmi titok nincsen,semmi valótlantnem beszéltünk amit szégyelnénk vagy takargatnénk.
166. bd55e3f068 (válaszként erre: 160. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:43
Ha ilyen stilusban adtad magad elo az autoban is, volt miert sirnia a lanyodnak.
165. Adlene
2013. márc. 25. 15:42

"Attól hogy bocsánatot kérek,nem fiatalódik meg a férje:)Nem igazán látom miért kell az igazért megharagudni."


Te tényleg nem érted ezt. Neked, az anyjának kellene mellette állnod még annak ellenére is, hogy nem értesz egyet, avagy nem feltétlenül örülsz a választásának. Egy lány ezt várja az anyjától. Pláne az esküvője napján. A viselkedésedre nincs magyarázat, nem lehet megmagyarázni, és ha ezt nem vagy képes megérteni, akkor nemcsak a helyesírásod gyenge, hanem az értelmi képességeid is.

A dolog nem a barátnőről szól, hanem rólad és a lányodról. Csak és kizárólag.

164. Csipkerózsika (válaszként erre: 160. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:38

Úristen!!!

Na, akkor biztos te sem haragudsz meg érte, ha valaki mondjuk öregnek, ráncosnak, vagy esetleg dagadtnak nevez (ezt most ne vedd személyeskedésnek)... De hogyha egyszer igaz, akkor neked sincs okod megsértődni, ugyebár???

2013. márc. 25. 15:38
Azért meghallgattam volna azt a beszélgetést!!!.Véletlenül a barátnő nem hoxa tag?Mert akkor jöhetne ő is ide.Csak ,hogy tisztán lássunk,ha már be lettünk avatva:))
162. 130454e42d (válaszként erre: 160. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:37

Inkább egy ilyen barát, mint olyan rokon, mint te. Ennyire nem tudod elfogadni a lányod választását? Biztos jó lesz a kapcsolat később. Ne lepődj meg, ha majd jön az unoka és a lányod kevéssé fog igényt tartani a segítségedre.

Beszélj a lányoddal, kérj elnézést amiért kibeszélted.

A barátnővel a lányodnak kell beszélnie, ha szerinte rosszat tett. A csaj helyébe elküldeném nektek az utiköltséget, mert különben még 20 év múlva is hallgathatja.

161. keyo (válaszként erre: 159. - KEND)
2013. márc. 25. 15:37
Majd előveszem,elnézést a hibákért de én román iskolában jártam,magyarul önszorgalomból tanultam meg írni,olvasni,tanár nélkül,de igyekszem,igyekszem:)))
160. keyo (válaszként erre: 154. - Gkreka)
2013. márc. 25. 15:33
Attól hogy bocsánatot kérek,nem fiatalódik meg a férje:)Nem igazán látom miért kell az igazért megharagudni.Itt az volt a nagy hiba hogy idegent befogadtunk magunk közé,azt hittük hogy barát,úgy bántunk vele mint egy baráttal és kiderűlt hogy nem az,vagy ilyen kell legyen egy barát?Tényleg,nem jutott ezsembe,Isten védj meg a barátoktól mert az ellenségtől én is megvédem magam.
159. KEND
2013. márc. 25. 15:30

Az írás gyakorlása előtt nem árt elővenni azt a bizonyos: A magyar helyesírás szabályainak 11. kiadását.

Szövegértés is hasznos lenne.....

158. Csipkerózsika (válaszként erre: 138. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:28

Most meg(int) ellentmondasz magadnak. Azt állítottad, hogy nem tudod, hogy mit mondott a barátnő a lánynak. Akkor mi van felnagyítva???

Egyébként az, hogy elvittétek a barátnőt, még egyáltalán nem kötelezi őt titoktartásra, ha már egyszer ti elmondtátok előtte a véleményeteket, pedig nem családtag, akkor ő mért ne mondhatta volna el az övét a barátnőjének? Az mondjuk tény, hogy nem a legjobb időpontot választotta. De a helyében én sem biztos, hogy ismét egy légtérbe szerettem volna kerülni a "családdal".


Egyébként az egész kérdés totál lényegtelen, csupán egyetlen dolgon gondolkodtam el, de nagyon, tudniillik azon, hogy mi a jó francért egy topicban vitatkozol itt a véleményt nyilvánítókkal, ahelyett, hogy megbeszélnéd ezt a lányoddal??? Mért nem őt kérdezed, hogy mi történt, mért a barátnőt akarod mindenáron elővenni, hogy bármit is felnagyított?

Megmondom mért: nem jó a kapcsolatotok egymással és te igenis sejted a lelked mélyén, hogy elhangzottak olyan dolgok az autóban, amik bántóak voltak. Ha nem így lenne, már régesrég tisztáztad volna vele...

De könnyebb a felelősséget másra áthárítani.

157. bd55e3f068 (válaszként erre: 153. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:28
Sokat segitene biztos a megertesben, ha nem csaponganal egyesszam elso szemelybol a harmadikba. Meg ha nem tagadnad le, hogy mit irtal le elozoleg.
156. keyo (válaszként erre: 152. - C0dfe81001)
2013. márc. 25. 15:28
Nem sértödtem meg,lehet hogy én nem írtam elégé tisztán a dolgokat,de menetközben válaszolgattam olyanoknak akik félreértették amiket írtam ezért most már úgy tünik hogy olyan zavaros minden:)
155. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 151. - Keyo)
2013. márc. 25. 15:26
Csúnya dolog ,kész!Olyanok vagytok biztos mint a Macsa néni aki kipletykálja még a biciklit is alólad,na:))
154. gkreka
2013. márc. 25. 15:26

És pusztán jóindulatból megjegyezted az esküvője napján, idegenek füle hallatára, hogy idősnek tartod a menyasszonyhoz a vőlegényt.


Akkor teszel jót, mind magadnak, mind a lányodnak, ha belátod, hogy nem volt korrekt, ahogy viselkedtél és elnézést kérsz. Még az is lehet, hogy megbocsájt!

153. keyo (válaszként erre: 133. - Diegóóó)
2013. márc. 25. 15:25
Csak azért mondom hogy sokan nem értik mert olyan dolgokról írnak vagy úgy adják elő a dólgokat ahogyan sehol sincsen leírva,nem értem honnan vesznek bizonyos infót,amit nem is írtam.Pl.írja valaki hogy a lagziban beszéltünk és ott sokan részegek,ezt hól írtam?és még sok más hsz. van ami teljesen mellébeszél annak amit írtam.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook