Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? fórum

Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
212. keyo (válaszként erre: 211. - Gkreka)
2013. márc. 28. 13:20
El is gondolkoztam:)
211. gkreka (válaszként erre: 210. - Keyo)
2013. márc. 28. 13:09
Annyira meglepődtem volna, ha legalább opcionális jelleggel elgondolkozol a többség véleményén.
210. keyo (válaszként erre: 205. - A81a1b9451)
2013. márc. 26. 13:38
A torta nagyon finom volt,persze hogy beszéltünk egymással,erről nem beszéltünk,nem mondta el hogy mi volt,csak sógornőmnek,neki is jóval később,ésn tőle tudtam meg,nemrég ,azért is vagyok meglepve.Őszinteség ide vagy oda,nem az volt az alkalom hogy megtárgyalja amit halott,van telefon,net,elmondhatta volna ha nagyon fontosnak tartotta azt hogy visszamondja amiket hallott.Máskülönben nem neki beszéltük ki,nem kértünk tölle tanácsot,rajta kivül mind családtagok voltunk,és nem a vendéglőben hanem az autóban beszélgettünk,de látom sokan jó dolognak tartják azt ha valaki hall valamit már fusson is továbbadni.A barátnő a volt férjemmel jött haza.Megkérdeztem miért sír de mást mondott,a barátnő meg elpirult,hebeget-habogott és elhúzott,de én naiv még akkor sem gondoltam hogy képes ilyen kavarásra .Megyek mert vár a munka,köszi a kommenteket:)
2013. márc. 26. 12:49

Beleolvastam a forumba..Eleg erdekes reagalasok vannak itt:)

Valoszinu en sem orulnek,ha a lanyom egy apja koru pasit valasztana..Gondolom mas sem..De elobb utobb beletorodnek,mert a gyerekem boldogsaga lenne a legfontosabb szamomra.

A forumindito szavait alaposan kicsavartak itt egyesek..Valoszinu nagyon rosszul erzi magat a lanya eskuvojen tortentek miatt.Az is valoszinu hogy a baratno mashogyan adta elo a tortenetet,mint ahogyan elhangzott..Mar a hangsuly megvaltoztatasaval is mas ertelmet lehet adni egy mondatnak.Az en anyosom pl ugy ertelmezi a vasarolni megyek mondatot hogy pazarlom a penzt..Valoszinu a kedves baratno is ekkeppen adta elo a kocsiban hallottakat.Ami viszont undorito dolog volt,foleg az eskuvoje napjan felrehuzni a menyasszonyt es a csaladja ellen uszitani..

Ha ennyire fontos volt neki hogy visszamondja amit hallott,miert nem tudott varni vele az eskuvo utani napig?

Ha mindenki visszamondana amit hall,vagy tud a masik emberrol ajajj..Vannak olyan esetek amikor be kell fogni a szankat,ez is egy ilyen eset lett volna,barmit is hallott a baratno..

Amiben nem ertek egyet a foruminditoval,hogy kiterigeti ide milyen kolcsone van vagy nincs a leanyzonak stb..Ez abszolut nem tartozik senkire,(ra sem)..

2013. márc. 26. 10:20
Finom volt a torta?
207. c6973617d3 (válaszként erre: 206. - 9892d65728)
2013. márc. 26. 10:07
Szerinted ő a hibás, mert őszinte volt a barátnőjével? Jó, mondjuk nem a lagzi napján kellett volna...:S
2013. márc. 26. 10:03

hogy mit? többé nem létezik.


na jó, kérdés okozott-e kárt.akkor más a leányzó fekvése. akkor bünti.

2013. márc. 26. 08:29
Mi történt a sírás után? Barátnő hogyan ment haza? Nem kérdezted meg ott és azonnal, hogy: Kislányom miért sírsz? Azóta nem beszéltetek egymással?
2013. márc. 26. 06:44
Sokan önként mondanak le elemi jogaikról,amikor médiás vagy internetes közönség elé tárulkoznak. (...) Az a céljuk,hogy megmutassák magukat, elismerésre vágyódnak.Többnyire sajnos arra eszmélnek,hogy az arctalan falka prédájává váltak.Részemről továbbra is a személyes kapcsolatokban hiszek.
203. Milup2 (válaszként erre: 66. - Keyo)
2013. márc. 26. 06:18

Gondolom lányod szégyellte magát a többi rokon és a barátnője előtt is, hogy így kibeszélted..Pont egy anyának kellene tartania a száját, s legalább a jeles napon nem kibeszélni...

Én is borzasztóan szégyellném, ha anyám így kivesézne, s én is sírtam volna...:((((

Persze, a barátnő is hallgathatott volna, de mint korábban írtam, ki tudja, tán nem is akarta elmondani, csak a menyasszony noszogatta, merthát engem sem hagyna nyugodni, hogy a legjobb barátnőm miért nem akar a haza úton az anyámmal menni?


Remélem, most már levontad a tanulságot, s ha még van gyermeked, akkor azok esküvőjét (vagy bármi más dolgot) nem csámcsogod ki mások előtt....

2013. márc. 25. 18:23

Na most, hogy kicsit még beleolvastam a fórumba, és kiderült, hogy az anyukája vagy....

pffffff..., hát én jó darabig elkerülnélek a lányod helyében. Ha én nem a lányommal fogom megbeszélni a kettőnket érintő dolgokat, és felhánytorgatnám, hogy mivel házasítottam ki, engedélyt adnék, sőt külön megkérném a férjemet, hogy lőjön le. A gyerekem, és szülőnek lenni számomra egy életre szól, kötelességem segíteni úgy, hogy nem tartom számon, mit, mennyit adtam. Adom, mert adni akarom. A fórummal megerősítést vártál, hogy a barátnő a hibás, feltételezem azért, mert meg akartad nyugtatni a lelkiismereted. Hát nem. A hibás igenis Te vagy, és örülnöd kell, ha a lányod szóba áll Veled! Hibáztál, és én bocsánatot kérnék a lányomtól a helyedben.

Ne haragudj, ha durván fogalmaztam, nem megbántani akartalak, csak a véleményem írtam le!

2013. márc. 25. 17:58
És azzal aki a válóperét és a vagyonmegosztását?
200. angica0901 (válaszként erre: 19. - Keyo)
2013. márc. 25. 17:32
Nekem az az érzésem, hogy az iskolázottságát lenézésként említetted, megerősítést várva, hogy "igen biztos ezért, és irigységből" mondta vissza. Nem kellett volna a barátnő előtt családi dolgokról beszélni. Én még mindig a családot látom hibásabbnak.
199. kszb (válaszként erre: 186. - Gkreka)
2013. márc. 25. 16:56
sztem az a valós baja, h most ország- világ előtt nem verheti magát, h tökéletes volt az esküvő.... kicsit sem az bántja, h (sejtésem szerint sokadszorra) megbántotta a lányát....
198. kszb (válaszként erre: 160. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:50
most csak annyi derült ki, h nem a ti barátotok (nyilván volt már előszeletek számára), hanem a menyasszonyé, aki meg is hívta ennek megfelelően a frigyre!
197. kszb (válaszként erre: 147. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:46
meg arról, h ki hordta össze a menyasszony hozományát.... szép....
196. Csipkerózsika (válaszként erre: 193. - 0084acbe42)
2013. márc. 25. 16:45
:D
195. kszb (válaszként erre: 138. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:43
ne haragudj, de a saját állítólagos lányoddal még nem is beszéltél a dologról... akkor honnan tudod, h felnagyította a bnő a dolgot???? Ez csak a te feltételezésed, hárításod....
194. kszb (válaszként erre: 123. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:37
miért? Te szülőnek tartod magad, JÓ szülőnek, a történtek ismeretében???? Ne már.... Mindent ne a bnőre kenj!
193. 0084acbe42 (válaszként erre: 182. - Gkreka)
2013. márc. 25. 16:34

Nekem sikerült levonni a tanulságot :) Itt mindenki hülye. :D


Oké, hogy nem tetszik az új férj, de csak egy azaz egyetlen egy napot kellett volna kibirni hogy ne szajkózd. Végül is igy vagy úgy de az biztos h emlékezetes nap maradt a lányod számára. Nem tudok túllépni azon h sirt és azt mondta azért sir mert szorit a ruhája :( Ö képes volt hallgatni azért h másnak ne rontsa el a napját.

192. 130454e42d (válaszként erre: 191. - Csipkerózsika)
2013. márc. 25. 16:25
A férj kora meg még mindig bántja. Nem tudja elfogadni a lánya választását, ez lehet az alapbaj.
2013. márc. 25. 16:23
Nem fogja, ő ugyan nem felelős a történetben szerinte. Csak megmondta az igazat és ennyi. Ő csupán egy jóhiszemű áldozat, aki nagylelkűen elfuvarozott egy hálátlan barátnőt. Mindenről az tehet, meg persze a körülmények.
190. Adlene (válaszként erre: 186. - Gkreka)
2013. márc. 25. 16:22

Tényleg ez a felháborító, hogy le se sz*rja, hogy a lánya mit érez, vagy hogy mennyire meg van bántva, vagy mi van vele egyáltalán. Egy mondat sem hangzott el ilyen irányban. Nem irigylem a lányát, jó lehetett ebben a miliőben felnőni. :S


Istennek hála az anyukámért!

189. spinneli (válaszként erre: 173. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:21
Téged sem érdekelt.
188. spinneli (válaszként erre: 24. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:19

...vagy talán neked sem kellett volna mindenfélét összehordanod a menyasszonyról.

Légy felnőtt, és vállald a felelősséget ez főleg a te sarad.

187. andi6020 (válaszként erre: 1. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:14

Örülj, hogy ilyen barátnőd van.

Ha már a rokonait nem válogathatja meg az ember.


Irigységet nem vélek felfedezni a történetben.

186. gkreka (válaszként erre: 183. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:14
A helyszín lényegtelen. A lányodnak ugyanakkora fájdalmat okozott volna, ha "másnap" hallja vissza a kedves rokonság véleményét a házasságáról. Nekem úgy tűnik, téged csak az zavar, hogy mások is látták a lányod szomorúságát - mivel az esküvőjén sírta el magát -, nem pedig a tény, hogy bánat érte.
2013. márc. 25. 16:12
Keyo. Itt már felesleges minden kínos magyarázkodás.
184. Csipkerózsika (válaszként erre: 183. - Keyo)
2013. márc. 25. 16:12
Nem is tudod, mit mondott vissza a lány, mivel nem kérdezted meg a lányodat.
183. keyo (válaszként erre: 178. - Diegóóó)
2013. márc. 25. 16:09
Mi nem pletykálkodtunk,szűleimmel,testvéremmel,családommal beszélgettűnk,nem gondoltuk hogy elferditve,kiforgatva visszamondják,és főleg nem a lagziban,ennyi.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook