Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? fórum

Mit csinálnátok azzal a személlyel, aki elrontja gyermeketek lakodalmát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
92. gkreka (válaszként erre: 88. - Keyo)
2013. márc. 25. 14:14
Egyre rémesebb a történeted! Rokonként is visszatetszó volt, amit tettél, ha a menyasszony édesanyja vagy, akkor már egyensen undoritó.
2013. márc. 25. 14:14
Nem akarok kötekedni, de a menyasszony miért hív meg olyan rokonokat az esküvőjére, akik nem tudnak vele együtt örülni a házasságkötésének?
90. keyo (válaszként erre: 86. - 4fbd4b2862)
2013. márc. 25. 14:14
A foruminditó az anyukája,és csak arra kiváncsi hogy kérdezze meg a barátnőt hogy miért tette ezt vagy hagyja békén.
89. keyo (válaszként erre: 83. - Living Dead)
2013. márc. 25. 14:10
Látod,én is azt hittem hogy barátnő.
88. keyo (válaszként erre: 76. - Kamillka)
2013. márc. 25. 14:08

nem kellett leltárt csinálni ,én is segitettem hisz az anyja vagyok.

A barátnője nem a rokonunk!Nekünk csak egy idegen,és igenis szerintem szívesség volt,még másfelé is kellett menjünk és mindenhova magunkkal vittük,meglettünk volna nélküle is.

87. kszb (válaszként erre: 82. - Gkreka)
2013. márc. 25. 14:06
biztos kamion volt :)
86. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 82. - Gkreka)
2013. márc. 25. 14:05
Már én sem értem!Többször rá is kérdeztem!De abban szinte biztos vagyok,hogy nem a menyasszony anyukája!
85. kszb (válaszként erre: 80. - Keyo)
2013. márc. 25. 14:05
nme, nem jelenti azt, de azt se, h ha már elfogadtátok, akkor a háta mögött méltatlankodni..... Na ez a gusztustalan!
84. c0dfe81001 (válaszként erre: 1. - Keyo)
2013. márc. 25. 14:04

Szerintem a barátnőt nem igazán szabad azért felelősségre vonni, amiért visszamondta a hallottakat. Illik-e visszamondani azt, amit hallottál? Aki a másik emberről véleményt alkot (rokonok), az vállalja fel a véleményét, ha kiderül. Vagy ne beszéljen olyat, ami miatt szégyenkeznie kell, ha kiderül...


A barátnő szerintem abban hibázott, hogy nem az alkalmas időpontban mondta el a dolgokat. Várhatott volna vele 1-2 hetet minimum. Ez tényleg nem volt egy átgondolt lépés tőle.

De azért szerintem senkinek nem lehet egy rossz szava sem rá, amiért elmondta, hogy miket beszéltek a menyasszonyról. Főleg akkor, ha nem is beszéltek a rokonok rosszindulatúan. DE gondoljunk bele: Meghív a barátnőm az esküvőjére. A rokonai, meg elkezdenek számomra félreérthető módon beszélni a menyasszonyról az esküvőbe tartva, az autóban. Lehet, hogy ezek alapján nekem is az jött volna le, hogy ezek a rokonok nem is tisztelik a menyasszonyt, stb.


Szerintem a barátnő nem irigy (bár nem ismerem), csak egy "kellemetlen" szituációba került, amit nem tudott a legjobban kezelni. Szerintem nem akart ő rosszat.


Írtad, hogy nem szólt semmit, miközben a rokonok beszélgettek az úton. Valószínű azért, mert úgy érzete, hogy ti bántjátok, kritizáljátok a menyasszonyt és ő nem akart ebbe részt venni. Véleményem szerint ebben nincsen semmi ördögtől való. Irigység meg abszolút nem.


Én a leírtak alapján így értelmezem a barátnő és a rokonok viselkedését.

83. Living Dead (válaszként erre: 75. - Keyo)
2013. márc. 25. 14:04
Ha barátnők, akkor vélhetőleg nem a Ti szavaitokból értesül a lakásról, jó állásról, hanem a menyasszony korábban beszámol róla. Nem lehet, hogy az irigységet Ti magyarázzátok be? A jó barátnők (általában) nem sajnálják a másik sikerét, ha pedig annyira mégsem nagy a puszi-pajtásság, miért kellett meghívni?
82. gkreka (válaszként erre: 75. - Keyo)
2013. márc. 25. 14:04
Egyre kuszább a sztorid. Hol a lányod a menyasszony, hol "csak" rokonod. Azt mondod a nagyszülők is veletek voltak a kocsiban. És az egy éve nem látott rokonok is. Plusz a barátnő. Még szerencse, hogy ilyen nagy autóval mentetek.
81. keyo (válaszként erre: 79. - Pasionella)
2013. márc. 25. 14:03
Nem biztos hogy tudott mindent mert a lakást nemrég vette,lehet hogy a fizetésével sem dicsekedett,nem tudom menyire gyakran beszéltek mert lányka elfoglalt volt a lakás felújittással is,költőzéssel,aztán a lagzi szervezéssel.
80. keyo (válaszként erre: 74. - Kszb)
2013. márc. 25. 14:00
Olvasd már el hogy az esküvőn semmi nem bukott ki amiről elötte ne beszéltünk volna.Mi bukott ki az esküvőn,az hogy nagy a kórkülömbség?Gondolom tudta a menyasszony hány éves a vőlegény?Azt is tudta hogy a rokonok nem örülnek a nagy kórkülömbségnek,azt is tudta hogy nem szólnak bele,ha neki kell legyen az övé.Az még nem jelenti azt hogy csak a menyasszony jelenlétében szabad beszélgetni.
79. Pasionella (válaszként erre: 75. - Keyo)
2013. márc. 25. 14:00
A kedves barátnő gondolom már tudta ezeket a dolgokat hiszen azért barátnő...elég gyakori kapcsolatban lehetett a menyasszonnyal, nem hinném, hogy tőletek tudott meg mindent vele kapcsolatban...
2013. márc. 25. 13:59
Szerintem teljesen mindegy mit mondtak a rokonok, akkor sem az esküvőn kellett volna kitálalnia és csinálni a cirkuszt önmaga körül.
2013. márc. 25. 13:59
Miért kell mindig mindent az irigységre fogni? Egy barát nem irigy.
76. Kamillka (válaszként erre: 19. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:58

Tiszta szerencse, hogy te nem vagy irigy. Csupan jo indulatbol csinaltal leltart arrol, hogy mennyit keres a menyasszony, ill. hogy jutott lakashoz. Te vagy a konyveloje? Ne adj isten azt a magvas kovetkeztetest is levontad, hogy biztos a penz miatt ment hozza egy tatterhez??!


En biztos pereputtyostul penderitettem volna ki az ilyen rokonokat a lagzimbol... A masik, ha volt hely a kocsitokban eleg gaz szivessegkent emlegetni azt, hogy elvittetek magatokkal a baratnot. Egy ismerosnek megteszem ezt a szivesseget meg ugy is, ha en nem vagyok hivatalos az eskuvojere, nem hogy egy rokonomnak...

75. keyo (válaszként erre: 72. - Hudvig)
2013. márc. 25. 13:55
Nem értem honnan veszed hogy valaki valamit is hántorgatott?A lakás csak azért volt emlitve itt az írásban hogy értsétek miért irigy a barátnő.A kedves barátnő útközben megtudta hogy milyen jó dolga van a menyasszonynak,jó állás,lakás,aztán látta a jó kis lagzit ,aztán jött az irigység,ja mert még arról is szó volt hogy neki csak 1 vizsgája meg az államvizsga van hátra a diplomáig és kérdeztem hogy miért nem csinálja meg,akkor találna ő is olyan munkát mint a lányom.
74. kszb (válaszként erre: 73. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:49

jó... akkor meg max feltételezitek, h a bnő irigy erre.... Mert jobb másra kenni a saját butaságotokat....

(ha az én esküvőmön bukott volna ki, bmilyen formában is az, h a rokonok az autóút alatt miket hordanak össze rólam, én bizony nme elsírtam volna magam, hanem megkértem volna szépen a kedves rokonságot, h távozzanak, amíg szépen kérem....)

73. keyo (válaszként erre: 51. - Pasionella)
2013. márc. 25. 13:46
Azt nem veséztük ki mert nem volt amiért,akik segitettek neki azok a nagyszülei,ők is ott ültek az autóban és nagy szeretettel adtak amit adtak,és csak az előleget adták a többit ő fizeti részletre.
72. Hudvig (válaszként erre: 68. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:46
De te hántorgattad fel vadidegenek előtt, hogy ő mit kapott!!! Ez rosszabb, mintha neki hántorgatnád fel!
2013. márc. 25. 13:45
De gondolom lett volna mód arra, hogy az ominózus fél éve nem látott rokonokkal az este folyamán különvonuljatok és úgy beszéljétek meg az esetleges rosszallásokat, ne egy vadidegen előtt.
70. Hudvig (válaszként erre: 37. - Keyo)
2013. márc. 25. 13:45
Te komolyan gondolod, hogy ő jól mulatott? Szerinted miért szólt a menyasszonynak, hogy nem szeretne veletek hazamenni? Mert nem akarta hallgatni az ocsmányságokat arról, aki nem érdemelte ki.
69. 0084acbe42 (válaszként erre: 60. - Fairytalentum)
2013. márc. 25. 13:45
Persze, igazad van, nagyon nagy hiba volt elmondani ott és akkor. Szegény, nagyon megsajnáltam mikor azt mondta h szorit a ruhája :( Ez az ö napja kellett volna h legyen, ö lett volna a legfontosabb ezen az egy napon, mindkét fél hibázott, csak arra próbáltam rávilágitani h nem biztos h irigység volt a dolog mögött.
68. keyo (válaszként erre: 65. - Hudvig)
2013. márc. 25. 13:44
Szerintem nagyon nem értetted ,senki nem hánytorgatott semmit senkinek.Az amit a menyasszony kapott azt a barátnő irigyelte és nem a menyasszonynak lett felhántorgatva.
67. kszb (válaszként erre: 51. - Pasionella)
2013. márc. 25. 13:41
igen, erre (is)....
66. keyo (válaszként erre: 57. - 0084acbe42)
2013. márc. 25. 13:41
Szerinted ha nem tetszik a vőlegény akkor ne menjünk el a lakodalomba? vagy üljünk ott duzzogva?Semmi újat nem mondott a menyasszonynak amit ne beszéltünk volna meg elötte,nem volt itt semmi kétszínüség,de az ember kell kompromisszumot kössön,nem örültem a házasságnak de elfogadtam ,ezt a lányom is tudta,csak rosszúl esett neki amikor a barátnője is emlitette.
65. Hudvig
2013. márc. 25. 13:40

Az egész sztoriban a rokonok a legszemetebb! Hogy lehet ilyet mondani másoknak, hogy kitanítatták és lakást tettek a segge alá! Főleg, hogy nem is közeli rokonság, mint írtad. Ehhez nekik mi közük?

Komolyan mondom jobban járt volna a menyasszony, ha nélkülük tart esküvőt.

Nálunk hasonló okokból nem lesz. Nekem senki ne mondja mit kaptam tőlük, mikor mindent a párom tett a seggem alá. Ocsmányak a rokonok, rosszabb, mint a szomszédság!

2013. márc. 25. 13:40
Most akkor Te vagy a menyasszony anyukája?Vagy pedig a rokon?
2013. márc. 25. 13:39

Az ember a rokonságát nem válogathatja meg.

A barátait/barátnőit már igen.


:)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook