Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit csináljak, ha új lakásba költöztünk és nappal el volt a kutya egyedül, de most éjszakás vagyok és látom a kamerán, hogy sír? fórum

Mit csináljak, ha új lakásba költöztünk és nappal el volt a kutya egyedül, de most éjszakás vagyok és látom a kamerán, hogy sír? (beszélgetős fórum)


1 2
20. 55Judit (válaszként erre: 18. - Tien)
2023. okt. 21. 10:58
Így él barátnőm kutyája is. Ő viszont egy nagy németjuhász. Éjjelre azért tartják bent, mert félnek hogy valaki megmérgezi a mindent átható ugatása miatt. Igen nagy körzetben nem lehetne miatta aludni. Barátnőm ágyán alszik pici korától. Azóta jól megnőtt. Hatalmas kutya csak úgy vigyorog az ágyon.😀
19. tien (válaszként erre: 18. - Tien)
2023. okt. 21. 10:42

Ha rossz az idő,akkor a házban van.

Családtag.

18. tien (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. okt. 21. 10:40

Nekünk kinti-benti.

Így vagyunk mindhárman nyugodtak.

Este bejön ,befekszik a kiságyába és reggelig alszik.

17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. okt. 21. 10:00
Egyetértek.😀
16. 55Judit (válaszként erre: 13. - Gigi>)
2023. okt. 21. 09:59

Így igaz. Ennek megfelelően is kellene tartani. A féktelen kutyaugatással csak az a probléma, hogy annak is hallgatnia kell aki nem kíváncsi rá. Viszont aki halad a korral van tudomása arról, hogy a házat be is lehet riasztózni. Az csak szükség esetén, és csak a tulajdonosnak sipákol. Nem kell etetni, orvoshoz vinni, sétáltatni.😀

Ige, élni, és élni hagyni! Ezt mondjuk a kutyatartóknak! Kérdem én, milyen élete van annak a szomszédnak aki kutyaugatást hallgat az alvási idejében?

15. michelle.r (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. okt. 21. 09:51

Nem tudom milyen kutyája van, de velünk egy yorki lakik. Szerinted mit csinálna egész nap a kertben?

Szerencsére ő nem hangos, és ha az lenne, egyszerűen zsebre vágnám és vinném magammal 😇


Ha a kutya sír, azt meg lehet oldani, csak kell hozzá egy kis türelem. És persze némi pénz 🙃

14. 55Judit (válaszként erre: 12. - Evawitch)
2023. okt. 21. 09:47
De lehetett rá számítani hogy egyszer csak lesz, mert a kutya, zajforrás. Még a legcukibbnak kikiáltott kutya is képes lenullázni a jó szomszédi viszonyt.
13. gigi> (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. okt. 21. 09:44

Hagyjuk már ezt. Kutya lakásba nem való. Miért? Ha kint van a kutya az udvaron éjjel _nappal ott nem ugat?

Ugyan már! Azért kutya hogy ugasson. Házőrő, benne van a vérében.

A szomszédi viszonyról pedig annyit, hogy élni és élni hagyni!

2023. okt. 21. 09:28
Soha nem volt ilyen gond.
11. ,zumba (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2023. okt. 21. 09:02
Van ahol 4 kutya van és kora reggeltől szinte megállás nélkül együtt vagy felváltva ugatnak-a semmit. Biztos problémás állatok. A szomszédok kutyái csendben vannak. A tartók nem hallják, mert ők több 10 kilométerre dolgoznak napközben. Oda a nyugalom.
10. 55Judit (válaszként erre: 9. - Tien)
2023. okt. 21. 08:34
Én meg a szomszédokat nem irigylem. A kutyát nagyon szeretem, nekem is volt, de azt nem tudom megérteni hogy lakásban miért kell kutyát tartani. Kutya kertes házba való. A lakásba aranyhal, papagáj és hörcsög. Tudom erre sokan felcsattannak most, főleg azok akik le se sz@rják a szomszédok nyugalmát. De ha az övékét nullázza le valaki, mélységesen felháborodnak.
9. tien
2023. okt. 21. 08:17

Elsősorban szeparációs szorongásra gondoltam,de írtad hogy pár napig elvoltak sírás nélkül.


Játékok ,ruha amin az illatod van.

Lefárasztás mielőtt elmész ,nem csak fizikailag olyan tevékenység ami agyilag is lefárasztja őket.



Nem irigyellek,mi még mindig küzdünk a szeparációs szorongással ,holott csak pár órát van egyedül.

Éjjel pedig soha.


Nincs a közelben tréner ,aki megmondaná mi a teendő?

8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2023. okt. 21. 08:02
Egy kutya-kiképzéssel foglalkozó szakember talán többet tudna mondani. Az az érdekes, ha nappali műszakban dolgozol, ahogy írod, nincs ilyen gond. Egy szakembertől kellene megtudni, vajon mi játszódik le a lelkében? Miért sír, ha éjszaka nem vagy otthon?
7. Betsy78 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2023. okt. 21. 06:13
Hagyd ott neki egy pólódat vagy pizsamádat amit viseltél, és rajta van az illatod!
2023. okt. 21. 04:49
Hazajöttem és alszanak, mint a bunda.. Én vagyok csak ébren és gondolkodom, mit csináljak.
5. Evawitch (válaszként erre: 4. - Birebora)
2023. okt. 21. 04:48
Szomszédok nem hiszem, higy örülnek ennek az éjjeli hangzavarnak. Ez a legnagyobb baj.
2023. okt. 21. 04:40
Megfogja szokni.
3. Evawitch (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2023. okt. 21. 04:29
Zene megy mindig, míg ezelőtt.
2023. okt. 21. 04:23
Reménykedj,,,vagy kapcsolj nekik halkan rádiót.
2023. okt. 21. 03:44

5 éves és eddig nem volt baj. Most lakást vettem és voltam velük ott sokat meg boltba is mentem, 4 nap délután dolgoztam ,de nem volt ilyen. Most ez a 2. nap éjjel és járkál meg sír. Mit csináljak? Ugyanaz a játék, ágy, minden dolog, ami eddig. Van pár új bútor, de régiek is vannak. Érdekes, hogy a 4 nap délután jobban elvolt.

Most a másik is vonyított megállás nélkül, haza kellett jönnöm munkából. Így hogy dolgozzak ? Ma is mennem kell.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook