Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire számítsak anyajegy sebészi kimetszése esetén? fórum

Mire számítsak anyajegy sebészi kimetszése esetén? (tudásbázis kérdés)


9. andy0207 (válaszként erre: 7. - 97f33311ff)
2012. márc. 6. 20:46

kicsit kiálló,igen.

2 éve még azt mondták lézerrel fogják leszedni,de azóta csúnyább lett és picivel nagyobb is lett.így marad a kimetszés. :/

páran ajánlották a dokit,remélem normális lesz és mindent megtesz hogy "szép" legyen.

8. 2100
2012. márc. 6. 18:26
Nekem 2 es fel honapja mettszett ki az orvos a hatamrol egy 8, es egy 10 mm-es anyajegyet, a kisebbet 2, a nagyobbat 3 oltessel varrta ossze. a masodikat az injekcio beadasahoz kepest tul hamar vagta, igy ereztem mindent, de gyors volt, igy inkabb nem szoltam. a helye azota is elegge latszik, es viszket is hiaba kenegetem azota is aloe veras kremmel. De azert remenykedem, hogy nyarra mar csak feher heg marad utana.
2012. márc. 6. 18:18
nyilván arcon igyekeznek szépen kimetszeni, és összevarrni. Milyen az anyajegyed? kiálló? nem lehet elektrokauterezni? nekem már szedtek jó párat, homlokról is, halántékról is, hátról. Egy kis piros folt maradt a homlokon/halántékon, de tényleg nem nagy, a háton meg több öltéssel, ott azért látszik egy kis heg. Nekem anno hegkezelő krémet javasoltak, szerintem szerezz be te is egy sokak által ajánlottat.
2012. márc. 6. 15:29
mondjuk elég ronda a mostani az arcomon,mert mindig begyullad,körülötte is mindig piros,ha meg épp nincs begyulladni barna még körülötte is. ha leszedetem lehet h csak szebb lesz :)
2012. márc. 6. 15:24
a vállamon 2 éve leszedtek már 1 nagyobbat,de akkor ott mondták hogy sajnos nem fog teljesen elmúlni mert olyan helyen van :S de mondjuk ott nem is zavar a heg.az arcomon nem szeretnék ilyet
2012. márc. 6. 15:17
Nagyban függ attol hogy milyen a sebgyógyulsáod. Van akinek marad nyoma van akinek szinte semmi. na meg hogy mennyire szépen ölti össze az orvos.
3. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Andy0207)
2012. márc. 6. 15:15
Nekem a nyakamról vettek így le, igaz, már 10 éve, de nem találom a helyét, pedig tudom, hol volt:)
2012. márc. 6. 15:08

Szia!


Nekem hét éve volt ilyen sebészi kimetszés a hátamon,anyajegyet távolítottak el.Az anyajegy mérete kb.borsószem méretű volt.Sajnos eléggémegmaradt a helye.4 öltéssel varrták össze.

2012. márc. 6. 14:59

csütörtökön megyek anyajegy eltávolításra. sebészi kimetszés lesz.

az arcomon van,ezen belül a fülem és az állam közötti területen.

szerintetek mennyire fog elmúlni? hány öltéssel lehet összevarni ha kb. 3-4 mm átmérőjü,pupos?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook