Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mini fogimplantátumok fórum

Mini fogimplantátumok (beszélgetős fórum)


15. Klarisszima (válaszként erre: 14. - Zsuzska1425)
2016. febr. 9. 07:46
Fogalmam sincs. Engem nem altatott, igaz, nem is kértem, mert az még lóvésabb. Sztem amúgy nem, de nem tudom.
14. Zsuzska1425 (válaszként erre: 13. - Klarisszima)
2016. febr. 8. 23:37
Köszi :-) Altat is?
13. Klarisszima (válaszként erre: 11. - Zsuzska1425)
2016. febr. 8. 18:29
Dr. Molnár Attila, a XI. kerületi sztk-ban van, fehérvári út 12 tán, hogy ott mikor rendel nem tudom. A magán az XI. ker. Bocskai utca 19. 2-es csengő, de weboldalt nem tudom, hogy van-e neki. Nem klinika, magánrendelő. Szerdán megkérdezem, hogy mi a száma, ha kell valakinek, nekem csak a privát van meg, és nem tudom, hogy azt megadhatom-e.
12. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 10. - Klarisszima)
2016. febr. 7. 19:46
Úgy látom jó reklámot csináltál a doktor úrnak :-D Esetleg valami kedvezményt kérhetnél ezért :-D :-D
11. Zsuzska1425 (válaszként erre: 10. - Klarisszima)
2016. febr. 7. 18:20

Megírnád nekem a klinika nevét,pontos címét?vagy van honlapja?

privátban is jó

köszi :-)

10. Klarisszima (válaszként erre: 9. - Zsuzska1425)
2016. febr. 7. 10:08
Budán, IX. kerület, dr. Molnár Attila
9. Zsuzska1425 (válaszként erre: 6. - Klarisszima)
2016. febr. 7. 09:16
Szia,megkérdezhetem,h hol csináltatod?
8. Klarisszima (válaszként erre: 7. - 3ef6ed4df1)
2016. febr. 6. 11:22

62 évesen még érdemes gondolkodni állandós megoldásba sztem.

Nekem ugyan ez... 12 évesen már korona volt az egyiken, 25 évesen az összesen.


Mindenesetre érdemes egészségpénztárban gyűjteni némi pénzt, mert hiába van bármi is fizetve kötelezően, nemhogy ezt, de még a rendes orvost sem fedezi egyáltalán. Ha normális ellátást akarsz, magánhoz mész.

7. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 6. - Klarisszima)
2016. febr. 6. 11:11
Köszi. 62 éves anyukám. Elmegy normális fogorvozhoz is természetesen, de még csak most kezdte ezt a procedúrát. Neked kitartás, sajnos ahogy nézem a saját fogaimat én se fogom ezt megűszni. Családi átok! Sikálhatom, fogselymezhetem, rohamosan mennek tönkre nekem is :-(
2016. febr. 6. 10:47

Nekem jövő héten kezdik a procedúrát, legalább 12-et húznak. Majd a maradékra rak koronát, mellé pedig a legolcsóbb kivehetőset. (ez a móka lesz 400 ezer, alsó-felső fogsor, húzások, csapok berakása) Majd kb 3 év alatt beültet 1-1 implantot, ahogy összejön rá a pénzem, és amikor mind a 8 bent van, megy rá a fog. Érdemes ebben gondolkozni anyukádnak is, ha jelenleg nincs annyi pénze. Nekem sincs 2 millám most sajnos. Ja, nekem is ínysorvadásom van, és simán mehet a normál implant, mert a csontállomány megvan.

Ne az sztk-ban kérdezze meg, hanem menjen el több helyre, ahol a hozzáállás is más. Nyilván az anyagiak is számítanak, de attól függően, hogy hány éves anyukád, nem mindegy, milyen lesz még évekig a foga. Ha már túl van a 70-80-on, akkor nyilván neki is jobban mindegy, mint egy 50 évesnek. Kitartást neki, nem lesz egyszerű menet.. sajnálom én is magamat rendesen. :)

5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 3ef6ed4df1)
2016. febr. 6. 10:12

Azt írod, hogy anyagi okok miatt nem jó a nagy implant. A kicsiból is kell szerintem legalább 4 db, ami megtartja a teljes fogsort, és akkor még a sort nem is számoltam bele.

Az ínysorvadás miatt szerintem is meg kell kérdezni, mik a lehetőségek, mert akkor lehet, hogy állandóan cseréltetni kell a fogsort.

Nekem egy kolleganőmnek csináltak ilyet, ő tudtommal megszokta.

2016. febr. 6. 08:01
Az implant drága, ha kicsi ha nagy. A fogorvos mondja meg, hogy milyet lehet a sorvadás mellett alkalmazni.
3. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 2. - 5056d3921a)
2016. febr. 6. 07:51
Még csak az sztkban volt, ott mondták, h kivehető kell. Gondoltam mégiscsak stabilabb lenne ha ilyen kis implantokon lenne a kivehetős. Állítólag ezek a minik nem terhelik meg úgy a szervezetet, kevesebb csontállomány is elég, olcsóbb is mint a " rendes" implantálás.
2. 5056d3921a (válaszként erre: 1. - 3ef6ed4df1)
2016. febr. 6. 07:43
..a fogorvosnak mi a véleménye? Az lenne a mérvadó (bár nekem fenntartásaim vannak ezen a téren) ...nem mindenki szervezete bírja" az implantátumot ....
2016. febr. 6. 07:35

Sziasztok!

Anyunak úgy néz ki, hogy ki kell húzni felül a fogait, mozognak, elég csúnya ínysorvadása van. A lehetőségeket bogarászva találtam rá a mini implantos kivehető fogsort. Nagy imlantok beültetése kizárva, anyagi okok miatt, meg szerintem az erős sorvadás miatt lehetetlen is. Még nem említettem neki ezt az eljárást, most reggel találtam rá itt a neten. Gondoltam előtte véleményeket gyűjtök, ne csalódjon. Mégiscsak jobb lenne mintha mozogna meg ragasztgatni kéne ( gondolom én).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook