Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azonnal terhelhető fogimplantátum fórum

Azonnal terhelhető fogimplantátum (beszélgetős fórum)


10. Bezsu2 (válaszként erre: 8. - SSS798712)
2020. jan. 9. 23:06

Szia! Érdeklődöm, hogy végül is megtörtént az implantálás?

Milyen implantátumot és mennyit ültettek be? Milyen volt a műtét és utána? Mennyibe került összesen? Hol csinálták? Meg voltál-e elégedve?

Elnézést a sok kérdésért, de én is hasonló helyzetben vagyok mint Te tavaly januárban, hogy ezt a megoldást válasszam, mert ez tűnik a leg gyorsabb megoldásnak.

2019. jún. 19. 21:18

Sziasztok!

Igaz, hogy az implantátumot nem javasolják nyáron? Nekem a dokim ezt mondta...őszt javasolja..szeptember-október környékét..

Köszönömm!

8. SSS798712 (válaszként erre: 7. - Szjanesz)
2019. jan. 22. 09:00

Szia! Nagyon szépen köszönöm, megnyugtató a leírásod! 😊 Nagyon félek tőle, de most már úgy vagyok vele, hogy nagyon várom, csak legyek túl rajta már... 😁

Az ideiglenes fogsor mennyire hasonlított a véglegesre? Úgy értem nem volt nagyon észrevehető?

Árat nekem azt mondta az orvos, hogy 1-1,5 millió között...azért nem mindegy...remélem maximum valahol a kettő között lesz, de ez holnap derül ki pontosan...lehet akkor lesz az első elájulásom 😂

2019. jan. 22. 06:53

Szia! Korábban már leírtam a tapasztalataimat, bemásolom.


"Szeptember 3.-án 9-kor kezdődött a kezelés. Az orvos a teljes felső hidat javasolta, mert úgy sokkal stabilabb az egész. Nekem előzőleg két hidam volt, húsz évig bírta. A tartó fogaim meglazultak, egyet ki is kellett húzni ez miatt. Négy darab implantátumot csavartak be. Még az nap lenyomatot vett, és másnapra kaptam egy ideiglenes hidat (csak hogy ne maradjak fog nélkül). Délután 1-re kész voltam. Végig el voltam érzéstelenítve. Amikor mentem hazafelé, kezdett elmúlni az érzéstelenítő hatása.Egy kicsit el kezdett fájni.Nem volt vészes, de azért bevettem egy vagy kettő (már nem emlékszem) kataflam-ot.Több már nem is kellett. A múlt héten voltam váz próbán.Na az volt a kellemetlen. Össze kellett csiszolni a fogaimat meg az implantátumot a vázzal. De nem az volt a rossz, hanem amikor az ínyemet is csiszolta. Nem kértem érzéstelenítőt. A mai napon 09.20.-án kaptam meg a végleges kerámia fogaimat. Nagyon szuper. Csak piszkosul drága volt.

Egy ideig meg van az idegen érzés, de pár nap és elmúlik.

Nem rosszabb mint egy fogtömés, csak tovább tart."



Azóta is minden rendben van vele.

Üdv

6. f11dc76a39 (válaszként erre: 5. - F11dc76a39)
2019. jan. 21. 16:41
Mármint maga a műtét:)
5. f11dc76a39 (válaszként erre: 3. - 6e38205fb0)
2019. jan. 21. 16:39

Szia!

1 csavar berakása meddig tartott?

Egy fogat sajnos elvesztettem nyár végén, ha szedek össze rá pénzt szeretném így pótoltatni, de eléggé félek ezektől a műtéti micsodáktól.

4. SSS798712 (válaszként erre: 3. - 6e38205fb0)
2019. jan. 21. 15:33
Nagyon szépen köszönöm, és hogy megosztottad a tapasztalatod 😊 Remélem minden rendben lesz, nem lesz semmi komplikáció! Nekem azt mondta az orvos, hogy egy-masfél millió között lesz az egész, de a teljesen pontos összegeket csak szerdán tudom meg! Két félelmem van, az egyik, hogy sokan ellene vannak az azonnal terhelhetőnek, a másik pedig persze az, hogy az összeg ne legyen ennél magasabb... 😬😁
2019. jan. 21. 14:47
Én nem tudom, hogy azonnal terhelhető-e az enyém, de talán. Csak 1 fog implantátumról tudok neked írni. A műtét a csavar beültetése nem fájt, de már hazafelé a gyógyszertárban kiváltott fájdalomcsillapítókat bevettem. A férjem kísért, és mire hazaértünk nagyon elfáradtam.Másnap semmi fájdalom persze vigyázva ettem puhát. 4 nap múlva varratszedés, egyáltalán nem fájt. 3 hét múlva a porcelán fejet próbáltuk, ami túl rövid lett a többi foghoz képest, így még csúszott 1 hetet. Azóta mindent ugyan úgy eszem mint régen és semmi probléma nincs azóta se vele, olyan mintha mindig is az én fogam lett volna. Mindent összevetve, a röntgent, az előzetes konzultációt és az anyagokat 275 ezer volt. A Mindent Ment fogászaton voltam, a sebész Dr Lestyán, a végső illesztést és a próbákat Dr. Fenyősi doktornő végezte.A teljes felső fogsor az nem ugyan az az eset, de ott is készült ilyen 2-2 fogat ültettek be és arra építették a többit. Sajnos volt akinek a fogínye nem tartotta meg az implantátumot, de erre is volt módszerük, elég profi csapat van ott. Remélem neked is rendben zajlik minden! Kevés fájdalmat és látványos stabil végeredményt kívánok!
2019. jan. 21. 13:30
Előre is köszönöm! 😊
2019. jan. 21. 11:01

Sziasztok!


Azonnal terhelhető implantátummal kapcsolatban valakinek tapasztalata? Minden érdekelne, egy hónapon belül csinálják nekem! Vélemények, tapasztalatok, árak, minden érdekel olyanoktól akiknek ezzel a módszerrel csinálták a fogait! (Teljes felső fogsor!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook