Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azonnal terhelhető fogimplantátum fórum

Azonnal terhelhető fogimplantátum (beszélgetős fórum)

ma 12:05
Sziasztok! Nem kell tőle félni. Megkapod az érzéstelenítőt, és semmi fájdalmad nem lesz. Aránylag gyorsan lezajlik az egész. Nekem 2 hete csinálták, most ideiglenes hidam van. Ezen a héten kapom a végleges kerámia hidat.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Ericika2)
tegnapelőtt 15:09

Értem.

De ha ennyire félsz az egésztől, miért ezt választottad?

Van másféle fogpótlás is, ami nem beültetett, és nem is a klasszikus kivehető műfogsor. A megmaradó fogakra rápattintják, azokat sem csiszolni, sem kifúrni nem kell.

7. ericika2 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
tegnapelőtt 08:04

[link]

A hagyományos, kétfázisú implantátum, (amiről most írtál)ha minden rendben, legelőbb fél év múlva használható.

Ezt a másikat elvileg egy héten belül lehet használni.

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Ericika2)
szept. 15. 19:54

Nem tudom, kinek címezted a kérdést, de nem csak implantátummal lehet fogat pótolni.

Hogy hány darbból áll, ahhoz nem értek, a TV-ben láttam darabonkénti beültetést is.

Ettől szerintem független, hogy mikor terhelhető.

A csontba épített "aljzat" szerű tartó részt szokták előbb beültetni, és nem kapcsolják rá azonnal a fogat.

Biztosan létezik azonnal terhelhető is, én azért nem néztem jobban utána, mert ha még lenne is rá pénzem, akkor sem lehetne nálam megcsinálni.

szept. 15. 19:46
Te miért döntöttél emellett, és nem a másik módszer , a két darabból álló implantátum mellett?
szept. 15. 11:12

köszönöm a hozzászólásokat.

Igen félek, mert nem tudom hogy mi vár rám. Nem ismerek olyan embert és véleményt se találok a neten az azonnal terhelhető implantátummal kapcsolatba.

Ezért keresek embereket, akik már megcsináltatták a fogaikat ilyen implantátummal.

3. apeeng (válaszként erre: 1. - Ciicuka)
szept. 14. 15:44

az életedről van szó, a jó közérzetedről...azonnal terhelhető?..igen, ezt mondják..ez nagyon dícséretes...de ha már kifizetted érte az ország aranytartalékát, akkor légyszíves óvatosan, lágyan bánni vele, nem szalonnabőrt rágva kipróbálni..

a te sorsod, pláne hogy drága is..úgyhogy várj a terheléssel, bármennyire is biztatnak..a tiéd a fog, a te szádban, és nem a dokiéban, meg a kibicekében..

úgyhogy óvatosan szoktasd pürékkel, szószokkal, levesekkel, puha felvágottakkal, májkrémekkel...stb..

ne félj(nagyon), eddig mindenki túlélte..te is túl fogod élni, és boldog leszel.

hajrá!

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ciicuka)
szept. 14. 15:32

Te jó ég, hát ha ennyire félsz?

És mi az, hogy sajnos? Nem Te akartad?

Nálam sajnos szóba sem kerülhet, az állkapcsom csontozatának rossz állapota miatt.

szept. 14. 15:25

Sziasztok.

Érdekelne a véleménye, tapasztalata azoknak az embereknek, akiknek azonnal terhelhető fogimplantátumuk van. Mennyire fáj utána, nehéz megszokni, stb.

Sajna nekem oktoberbe csinálják, és nagyon félek.

Előre is köszönöm a válaszokat

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook