Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindennapi stresszlevezetési praktikák fórum

Mindennapi stresszlevezetési praktikák (beszélgetős fórum)


1 2
2006. nov. 16. 17:45

Ordítás, elkeseredés, bőgés... És persze könyörgöm egy rohadtnagy boxzsákért!!!! (mert ugye a gyerekeket mégsem verhetem össze!)

a fürdő nálam nem vált be, azon aggódok közben, most éppen mi rosszat tesznek a gyerekeim. Tuti, h nem alszanak, és kint garázdálkodnak valamit....

a legtutibb talán az, ha villámgyorsan elalszom este! :-)))

Régen dohányoztam, ha nagyon kivagyok leviszem a kutyát és elszívok 1 szál cigit. Mire hazaérünk lenyugszom.

2006. nov. 16. 16:57
Kimegyek a konyhába... ne nem főzni!
2006. nov. 16. 16:51
Egy jo film nezese,seta,vagy torna.
10. 7130b15964 (válaszként erre: 9. - 7130b15964)
2006. nov. 16. 13:10
fals- bocsi, raccsolok, írásban hajlamos vagyok keverni, főleg a ritkábban használt szavaknál.
2006. nov. 16. 13:06

Gondoltam, ha rendszeresen sportolok, akkor kevésbé tudnak felhúzni. Már napi két óra edzésnél tartok, de mások hülyeségén, még mindig képes vagyok túráztatni magam egy pillanat alatt. Szerencsére nem tart sokáig. Ami hatni szokott: kocsiban bömbölő zene mellett én is előadom magam (így én sem hallom, hogy fars:))), forró fürdő habokkal vagy egyszerűen irány az ágy és alvás.

Egyre inkább azt gondolom, hogy talán egy boxzsákot kellene vennem, ha már másokat püfölni nem illik:)

8. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Ekka)
2006. nov. 16. 13:04

Ez ismerős nekem is nagyon :-(((, nehezen viselem az egyre fokozódó / erősödő streszt, aztán egy apróságon borul a bili...

Régen azért edzettebb voltam...

2006. nov. 16. 12:57
Egy kényelmes olvasofotel,egy jo épp a hangulathoz megfelelö könyv.Mikor már minden nyugott körülöttem,mindenki alszik...jajjj na én akkor kerülök egy másik világba,amit az épp aktuális könyv nyujt..s kikapcsolok:)naponta csak egy orácskára is de én igy lazulok el:)"bár én nem érzem streszesnek magam":)
6. emike (válaszként erre: 5. - Cskata)
2006. nov. 16. 12:56
Ezt már én is próbáltam,de a lánykám állandóan bejött hozzám.Hiába próbálta a párom távol tartani.Most hogy ovis,talán összejön.
2006. nov. 16. 12:55

- ha már nagyon tele van a hócipőm, akkor egy jó kis sírás.. tegnap előtt este is megvolt..:(


- ha még csak "alakulnak" a negatív dolgok, akkor: jó meleg fürdő, amíg csak fér víz a kádba, villany lekapcs, egy csomó gyertya meggyújt, valami jó kis zene (vagy a csend - bár ez egy társasházban nem annyira lehetséges..) és vmi innivaló. ez van hogy forró kakaó :) de van, hogy egy pohár fehérbor.. a helyzet súlyossságától függően..:))) és ebben az idilli hangulatban kb. 1 órányi "ázás"! szerintem ez nagyon tuti!:))

2006. nov. 16. 12:27
nem tudom, de úgy érzem, hogy ha futok fél órát a tréneremen, akkor röviddel utána minden szebb, jobb, és sokkal nyugodtabb is vagyok. talán ez jön be a legjobban, mással eddig hiába próbálkoztam
2006. nov. 16. 12:18
Nekem is általában sírás a vége. A párom azt mondja mindig, hogy olyan vagyok, mint egy baba. Na igen, 26 évesen...
2. Ekka
2006. nov. 16. 12:10
A stressz belőlem ált. kijön. Vagy ordítok mint akinek elmentek otthonról v. bőgök mint egy kis hülye. Tudom, hogy egyik sem jó:)))))
2006. nov. 16. 12:08
Azt hiszem ez igencsak időszerű kérdés,hiszen nap mint nap érnek bennünket a negatív hatások.Nekem igazán még semmi nem vált be,de gondolkozom a jógán.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook