Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » MINDEN, ami lánykérés fórum

MINDEN, ami lánykérés (beszélgetős fórum)


1 2
13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 09:39

Persze, hogy tudta.

Terhesen eszemben sem volt férjhez menni. Olyan képeket nézegetni, amin egy partra vetett bálna vagyok... Szó sem lehetett róla.

Cukinak cuki. Túl romantikus. Én az ellentéte vagyok. A romantika szótól lever a víz. 🤣

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 8d00a82c06)
2022. febr. 24. 09:35
Ő pedig bebizonyította, hogy tényleg akarta, hogy összekössétek az életetek! Nem adta fel, nem sértődött be, nyilván értette honnan gyökerezik az a "nem"! Cuki pasi lehet, szerencsés vagy tényleg:)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 8d00a82c06)
2022. febr. 24. 09:33
A büszkeség :D De teljesen jogos, értelek!
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 09:32

Nem akartam azért férjhez menni, mert terhes lettem.

Azt se, hogy azt higgye, ez az elvárásom.

Minden hónapban feltette a kérdést, terhesség alatt is, szülés után is. 18 hónapos volt a lányunk mikor egyszer csak igent mondtam. Rá egy hónapjára volt az esküvő.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2022. febr. 24. 09:29
De akkor hogyan mertél nemet mondani többször is? Komolyan érdekel.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Leoborta)
2022. febr. 24. 09:28
Jól tetted. Bár nem vagyok annyira idős, de én is azt vallom, hogy az a normális, ha egy nő előbb-utóbb feleség lesz. A baráti körünkben mindenki házas, de minimum eljegyzett. Mindenki úgy mutatja be a párját, hogy "feleségem", "menyasszonyom", engem meg: "baratnőm". Annyira kellemetlen! Mintha én kevesebb lennék. Mint akit nem akarnak komolyan. Mintha én csak egy megálló lennék...
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 09:03

Azt azért hozzá teszem, hogy 11 éve együtt voltunk már mikor jött a baba.

És ha elhagyna valószínűleg bele is döglenék...

2022. febr. 24. 09:02
Nem kérte... 5 év után mondtam, hogy no mi lesz? Elveszel? Aszonta: El. Vadházasságra mi időnkben még nem illett gondolni. Szüleim belepusztultak volna. Az övéinek se tetszett volna.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. febr. 24. 08:54
Ja azt nem figyeltem, hogy terhességgel kezdődött... :D Akkor picit más a dolog, lehet egyszerűen csak nem adta fel a baba miatt. Mindenesetre a szerencsés vagy dolgot továbbra is tartom - hogy ilyen családcentrikus, felelősségteljes férjet kaptál a sorstól.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. febr. 24. 08:52

Az komoly... Akkor tényleg szeret. A pasik 90%-a egy "nem" után lelépne, vagy soha többé nem tenné fel a kérdést (ugyan annak nőnek).

Szerencsés vagy! :) Bár kicsit azt érzem ki, hogy ha akkor elhagyott volna sem érdekelt volna annyira... ':D

2022. febr. 24. 08:39

" Erzsikém, nincs kedvem megnősülni, de ettől jobbat még nem találtak ki ".


közel 40 éve, azóta is együtt vagyunk.

2022. febr. 24. 08:38

Tőszavakban lehet?

Terhes lettem.

Megkért.

Nemet mondtam.

Megkért.

Nemet mondtam.

Ez évekig.

Megkért.

Igent mondtam.

Esküvő.

Együtt vagyunk.

2022. febr. 24. 08:28

Mint pl.:

- miért nem kérte még meg a kezem?

- elmesélem a lánykérésemet.

- megkérte, de nem úgy, ahogy szerettem volna!

- attól, hogy nem kéri meg, szerethet?

- azt mondta nem akar házasodni, a következő nőjét bezzeg rögtön megkérte...

Stbstb. Tehát tényleg BÁRMI, ami lánykérés.


Írjatok ki magatokból mindent, ami ezzel a témával kapcsolatos!

Tegyetek fel kérdéseket, támogassuk egymást lelkileg, segítsünk egymásnak elhessegetni a kételyeket, esetleg felnyitni egymás szemét, ha mondjuk jobb lenne lépni...


Ui.:

Nekem még nem kérte meg a barátom a kezemet, de nagyon várom már :D Az ok, amiért elindítottam ezt a fórumot - miközben van egy pár ilyen - hogy szerettem volna, ha minden ami lánykérés, az egy helyen van! Kényelmesebb, ráadásul külön témára szedve mindenhol csak 20-80 hozzászólás volt...

TOLJUK!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook