Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elszúrtam a lánykérésemet-2 fórum

Elszúrtam a lánykérésemet-2 (beszélgetős fórum)


22. kusku
2012. okt. 1. 21:35
Szia! Csak úgy szörfölgettem itt a hoxán, és rábukkantam a fórjmodra. Már két év eltelt, furdal a kíváncsiság: megkérte az a francia fiú a kezed? Együtt vagytok még? :)
21. Gigi13 (válaszként erre: 20. - B9e29ca258)
2010. szept. 30. 16:28
úgy legyen! :-)
20. b9e29ca258 (válaszként erre: 19. - Gigi13)
2010. szept. 30. 16:18
szerintem egy picit próbáld mással lekötni a figyelmedet. amikor utolsó éves voltam a fősulin, azt láttam, hogy mindenkit sorra jegyez el a párja. csak én maradtam ki. ez rosszul esett ezért állandóan ezen járt az agyam. a végén nem eljegyzés, hanem szakítás lett a vége. 3,5 éves távkapcsolat volt. talán kicsit közhelyes, de mindennek meg van a maga ideje. :) csak ki kell várni. és szerintem, ha akkor meg akarta kérni, akkor biztos, hogy legközelebb is meg fogja. :)
19. Gigi13 (válaszként erre: 18. - B9e29ca258)
2010. szept. 30. 16:13
köszi :-)
2010. szept. 30. 16:12

szerintem tényleg ne keseredj el emiatt. várd ki türelemmel. :) nekem pl. 2 eljegyzésem volt. igazából a gyulai vár bástyáján kérte volna meg a kezem, de sajnos addig nem érkezett meg a gyűrű. (külföldről lett rendelve). de rá pár napra még egyszer megkérte a kezem gyűrűvel. :) rá egy évre pontosan össze is házasodtunk. :)

viszont ne erőltesd egyáltalán a dolgot. én egyszer megtettem, és csúnya koppanás lett a vége. jobb kivárni, amíg a férfi lép. ha már egyszer rászánta magát még egyszer ráfogja.

17. Gigi13 (válaszként erre: 16. - Zsu1984)
2010. szept. 30. 16:12
:-) köszönöm szépen. Olyan nehéz.. amúgy is a távkapcsolat, meg hogy külföldi (bár az annyira nem)... akkor még jött ez a dolog, amire tök nem számítottam, de azóta... Gondolhatod... Hisz' nőből vagyok! :-)
16. zsu1984 (válaszként erre: 15. - Gigi13)
2010. szept. 30. 16:10

Nem biztos jól csináltad, hisz ez a dolog érdekel most téged....csak nem voltam biztos, hogy jól emlkészem-e, meg, hogy itt olvastam-e.


De kívánom, hogy hamarosan meglegyen a dolog!

15. Gigi13 (válaszként erre: 13. - Zsu1984)
2010. szept. 30. 16:07
igen, ugyanezt olvastad, csak egy idő után leült a téma, és engem még érdekelne más vélemény, történet is. Nem tudtam, hogy máshogy lehet vele több emberhez eljutni. Gondolom majd összevonnak a régimmel...:-) vagy lehetett volna máshogy csinálni..? köszi.
14. Gigi13
2010. szept. 30. 16:05
Nagyon örülnék neki, ha minél többen írnátok olyanok is, akikkel ilyen vagy hasonló történt. Női-férfi szemmel, mindkét oldal NAGYON érdekel!!! :-) köszönöm előre is.
2010. szept. 30. 16:05
Ne kövezzetek meg de mintha ezt már olvastam volna régebben itt!
12. Gigi13
2010. szept. 30. 15:57
hát, minél előbb, talán 1-2 hónapon belül eldől a HOL... De a párom nagyon megfontolt, Talán túlságosan is..:-) de hát így szeretem!
11. Ministry (válaszként erre: 8. - Gigi13)
2010. szept. 30. 15:53

Ja, ez így más.

Ha havi egy alkalommal találkoztatok, akkor lehet, nem is lánykérésre készült.


Mikor akartok összeköltözni és hol?

10. Gigi13 (válaszként erre: 4. - Ministry)
2010. szept. 30. 15:46
Köszönöm Neked is, megfogadom!!! jó ötletek..:-)
9. Gigi13 (válaszként erre: 3. - 204b456479)
2010. szept. 30. 15:46
köszönöm szépen! :-)
2010. szept. 30. 15:45

Figyeljetek, a dolgohoz hozzátartozik, hogy ez, Uramisten, már június közepén történt! :-(

Azóta már 3x találkoztunk... és semmi.. hm?

2010. szept. 30. 15:38
Hat ha valoban a kezed akarta megkerni, akkor jol elszurtad... :(
6. 204b456479 (válaszként erre: 2. - Tímejka)
2010. szept. 30. 15:38
Szerintem nem merész, Én 3 hónap után mentem hozzá a férjemhez :-D
5. Gigi13 (válaszként erre: 2. - Tímejka)
2010. szept. 30. 15:37
oooh, én benne megtaláltam az igazit, és sokat voltunk már együtt, hetekre (mert sajnos, most távkpcsolatban élünk, ő külföldi. ezért is lenne nagy jelentősége számomra ennek a gesztusnak felém..) De köszönöm szépen a hozzászólásodat :-)
2010. szept. 30. 15:34

Szia!


Talán tényleg elment a bátorsága.

Valahogy biztasd női praktikával, amiből leesik neki, hogy te igent mondanál, és nem azért kezdtél el fecsegni akkor, mert nem akarod.

Mondjuk álljatok meg egy ékszerbolt előtt, mert fülbevalót akarsz nézni, majd mellékesen jegyezd meg, te valami szép, egyedi karikagyűrűt szeretnél, majd térj vissza a fülbevalóhoz.

Próbáld úgy megemlíteni, mintha csak azt mondtad volna, süt a nap.


És ha legközelebb is összeszedi a bátorságát, maradj csendben, mert az egy gyönyörű, felejthetetlen pillanat lesz :)

2010. szept. 30. 15:34
Ha tényleg meg szeretné kérni a kezed, akkor meg is fogja. Férjem egy fürdőben, a vízben akarta megkérni a kezem, de vihar jött, így ki kellett mennünk, aztán frappánsan mondta h menjünk el vacsizni és ott kérte meg :-)
2010. szept. 30. 15:29
Nem akarok ünneprontó lenne, de jó merész vagy, ha hozzá mernél menni feleségül úgy valakihez, hogy közben még soha nem éltetek együtt. Szerintem igaz az a közmondás, hogy lakva ismeri meg egymást két ember igazán.
2010. szept. 30. 15:26

Sziasztok! Muszáj leírnom, mi történt velem, mert napok óta feszít a félelem, hogy elszúrtam. . a párom romantikus lánykérését. . És érdekel, volt -e már ilyen cipőben közületek valaki. . ? Szóval:

Júniusban egy romantikus hétvégét töltöttem együtt a párommal párizsban. Ő szervezett a barátaival egy közös Szajnai esti, vacsorával egybekötött romantikus hajókázást. A barátai itt fogadtak örök hűséget egymásnak évekkel ezelőtt. És mindezt titokban, utolsó percig titkolták előttem, hogy este oda megyünk együtt. . . Ennyit az előzményekről.

Azután, az isteni finom vacsorát követően a párom oltári komoly képpel-hanggal azt mondta, menjünk fel kettesben a fedélzetre. Soha nem szokott komoly lenni, igazi játékos fajta. Éééés én azonnal éreztem, hogy itt most valami közeleg. . . vagyis az. De az egész totál váratlanul ért. Teljesen. Nem is gondoltam rá, hogy erre sor kerülhet. Tényleg nem is sejtettem. (Talán hülye vagyok. . ) Na és akkor én ettől olyan izgalomba és zavarba jöttem, hogy mint egy hülye megállás nélkül elkezdtem beszélni. Egyaltalán nem hagytam szegényt szóhoz jutni, annyira zavarba jöttem a szituációtól. Egy idő után azt mondta, oké, akkor menjünk le. Éééés azután egész este rossz kedve volt, szótlan, rám sem nézett, pedig addig egész este jókedvű volt, és szerelmes. . :-) Na éés a barátja, mikor megérkeztünk, megkérdezte, "Nagyon boldog vagy??" hatalmas mosollyal az arcán. Én kimenetem mosdóba. Mire visszaértem, a barátai csepülték szegény pasimat, hogy ő milye hülye. De én végig úgy tettem, mintha nem vettem volna észre, mi történt. .

De azóta már 3 alkalommal voltunk együtt (távkapcsolatban élünk, ő francia), és én teljesen be vagyok sózva, hogy na, Most. . . És nem. Isteni, romantikus helyeken jártunk együtt. . de nem. Nagyon félek, hogy elszúrtam. És. . . most nem meri, amitől jobban félek, talán már nem akarja megkérni a kezem?

Vagy talán félreértettem a dolgot??

Nagyon szeretjük egymást, 1 éve. Hamarosan összeköltözünk, talán már ebben az évben. Tényleg, minden remek közöttünk.

De én, mióta ez történt, nagyon várom. . . Tudjátok, mit. . :-)

Szóval mit gondoltok erről a helyzetről??

Köszönöm mindenkinek, aki elmondja a tapasztalatait, véleményét. Akár pasiszemmel is. . megköszönöm. És nagyon várom, mert olyan feszült vagyok ettől a várakozástól, ami nem jó. Tudom én!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook