Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen érdekes, szokatlan, meglepő, vicces vagy éppen kellemetlen megismerkedési, lánykérési story-kat ismertek? fórum

Milyen érdekes, szokatlan, meglepő, vicces vagy éppen kellemetlen megismerkedési, lánykérési story-kat ismertek? (beszélgetős fórum)


4. Lencsy (válaszként erre: 3. - Ami.)
2011. dec. 17. 17:04
:)
3. Ami. (válaszként erre: 2. - Lencsy)
2011. dec. 17. 16:16

Ez jó:)

Nálunk úgy volt,h láttuk jól megvagyunk,elhatároztuk h 1 év múlva esküvő.Májusba benyögöm,h nem akarok egy évet várni,mert a 2010.07.10 milyen jól hangzik.Párom,hát akkor legyen most::)

1 hónap alatt összehoztunk mindent:)

én 07.09.voltam 22 éves.Jó szülinapi ajcsi volt:)

2011. dec. 17. 12:51

A saját lány kérésem elég viccesre sikerült , anyukám a mai napig emlegeti :D

Kb 3 éve jártam már a sráccal ..mikor egy novemberi hideg estén kopogtak ! Anyukám a szobában kötögetett én meg néztem mellette a Tv-t ..Szóval kopognak ..kinyitom az ajtót, hát a barátom áll az ajtóban , zihál mint aki maratont futott előtte és megszólal " Kell gyűrű ? Mert most olcsó ! " Hatalmas röhögésben törtem ki , ahogy a ziháló ember futtában ez a kérdést így feltette :D Addigra már anyu is szakadt a nevetéstől ..nem magán a szövegen hanem az egész szituáción ..majd megszólal ..- na , ez most akkor csak nem egy lány kérés volt ? Mire a barátom " de igen " :) Hát igent mondtam én is , 18 éve vagyunk együtt és 15 éve házasak , három gyönyörű gyermekkel :)

2011. dec. 17. 11:51

Még hónapokkal ezelőtt olvastam valamelyik oldalon, hogy egy lánykérés úgy zajlott, hogy a pár a valamelyik várban tartott lovagi bemutatót, korhű jelmezben. Az előadás végén, amikor már megtapsolták őket a turisták, a férfi odalépett a nőhöz (akivel együtt szerepelt), és megkérte a kezét. Mindenki azt hitte, hogy ez meg volt írva a szerepbe, de akkor megszólalt a férfi, hogy: „Hozzám jössz feleségül?” A hölgy a meglepettségtől szóhoz sem jutott, de természetesen „igen”-t mondott.


A másik is egy lánykérésről szóló történet. A férfi és a nő beültek a moziba, mondván megnéznek egy előadást. Elkezdődött a film, és a nő meglátta, hogy róluk szól a történet (a barátja direkt így készítette el a filmet). Amikor pedig a lánykérésre került volna a sor, a fiú kifutott a gyűrűért, és megkérte a barátnője kezét.


Kíváncsi vagyok, ti tudtok-e ilyen érdekes történetekről mesélni? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook