Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » MINDEN, ami lánykérés fórum

MINDEN, ami lánykérés (beszélgetős fórum)


1 2
2022. márc. 4. 13:28

Bocsánat összekevertem 2 felhasználót. Aki azt írta, hogy nem számit a házasság, nem attól leszel boldog, az 25 éve házas... :D

Ez pont olyan, mikor egy milliárdos próbálja megmagyarázni egy hajléktalannak, hogy a pénzt nem számit.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - F7f780f355)
2022. márc. 4. 13:25
Egy külön téma az, hogy ne húzzuk egymás idejét 30 felett.. Ha egy pár 20 évesen jön össze, véleményem szerint egyáltalán nem gáz, ha 5-8 évet várnak. Nekem 20-25 évesen eszembe sem jutott családot alapítani és sok barátnőmnek sem jutott eszébe (nyilván vannak kivételek). Én 30 felettekről vallom azt, hogy el kéne tudni dönteni 1-2 év alatt a dolgot, mert sajnos az ember már nem fiatal és egyszerűen nem engedheti meg magának az 5-8 év "majd lesz valami" hozzáállást, mert nem illendő a másik embertől (ezesetben nőtől) elvenni az értékes éveket. Egy nő nem ér rá "várni" 30 felett, ha gyereket is akar és házasságban akár gyereket. Azért gondolkozzunk már... Szellemes olyan nőtől olvasni a 'nem az számít mikor kéri meg a kezed meg így is légy boldog és bízz benne', aki utána leírja, hogy 1 év alatt kérte meg a kezét a férje... Nem akarok senkivel összeveszni, de ez érdekes így..
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Tumbo2)
2022. márc. 4. 13:18
Ne haragudj, de egyáltalán nem lehet értelmezni, amit írsz. A Google fordító NEM a barátod, ne erőltesd a magyar fórumokat! :)))) De cuki vagy, hogy próbáltál becsatlakozni!
40. tumbo2 (válaszként erre: 39. - Tumbo2)
2022. márc. 1. 11:40
mikor elmentek Franciaországba,ha ezt együtt kibírják,akkor legyen.
39. tumbo2 (válaszként erre: 37. - F7f780f355)
2022. márc. 1. 11:38
nálunk egy év együttélés után.mondta a férfi,könnyen adom a lányom.én ,aki egyik-másikra ránézni nem tudtam olyan ellenszenves volt.
38. f7f780f355 (válaszként erre: 37. - F7f780f355)
2022. márc. 1. 11:37
*1 ev utan
37. f7f780f355 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 11:34

Hat erre is van ellenpelda. Ismerek egy part ahol 7 ev utan tortent lanykeres..

Csavo magatol gondolta ugy, hogy megkeri a csaj kezet. 7 evig bizonytalan lett volna? Ok mar 34,35 evesek voltak. Lehet kivart. 1 utan meg sok helyen dul láv, erzelmektol vezenyelve megkeri a pasi a csaj kezet es mikor mar tobb eve hazasok akkor esik le, hogy elviselhetetlen a masik. Talan jobb kivarni.

Amm nem tagadom, szep szandek, de van aki racionalis.

2022. febr. 28. 07:43

Ezt akartam írni: "(tehát sosem jutott el eddig a gondolata, hogy megkérje a kezed)".

Nem pedig "tehát tehát" xD

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - F7f780f355)
2022. febr. 28. 07:38

Viszont a tudat, hogy sohasem gondolt arra, hogy igenis kizárólag veled akarja leélni az életét (tehát tehát jutott el eddig a gondolata, hogy megkérje a kezed), az szerintem még rosszabb... Tehát amikor átmenetileg sem gondolta, hogy igen, Te vagy az Igazi. Ezért van egyes nőkben para, ha sohasem kéri meg a kezét a pasija. Ez így tényleg bizonytalan és lehet ebben hinni, vagy nem hinni, de 80%-ban a halogatott lánykérések háttérben a (férfi részéről) igenis a bizonytalanság áll. Hogy mi van, ha nem Te vagy az! Illetve, van olyan is, amikor egyszerűen eszébe sem jut melletted. Erről van egy jó sztori/példa: Egy másik fórumon írta egy csajszi, hogy a pasijának eszébe sem jutott házasodni X év alatt, a következő nője kezét meg megkérte 6 HÉT alatt (nem volt terhes a csaj!).

Szerintem egyik értelmes nő sem gondolja, hogy a házasság biztosíték bármire, egyszerűen csak a szándékról van szó. Amikor (magától, nem kiharcolva) megkéri a kezed, kizárólag abban a pillanatban lehetsz biztos abban, hogy (akkor és ott) azt gondolja, veled akarja leélni az életét! Igen, addig is érezted, hogy szeret, hogy szinte bármit megtenne érted, de az még nem az a szint... Nekem ez a véleményem az én és az ismerőseim tapasztalai alapján.

34. f7f780f355 (válaszként erre: 25. - Pteri)
2022. febr. 27. 23:01

Ja, akk lehet bevállalja, de ezt idő közben felrúghatja. Manapság már mindennapos a válás. Több házasság fut zátonyramint amennyi jól végződik.

Nem azt mondom hogy rossz a házasság, hanem nem garancia.

33. tien (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 22:24

Akkor egyszer ,és nem neki címezve .:)

De kapcsolt rögtön.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Reset)
2022. febr. 27. 14:30
Köszönöm, közben rátaláltam magamtól erre a videóra is és sok másik videóját is megnéztem! :)) Szupik!!
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Tien)
2022. febr. 27. 14:29
Ez cuki :))))) Említetted neki valaha, hogy szeretnéd? Ha igen, hányszor kellett és mit mondtál neki?
30. reset (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 12:22

Oh, azt hittem, hogy olyat linkeltem, amiben arról is van szó. Megkerestem és igazából ezt a videót akartam megmutatni: [link]

Ebben van lánykérés is.

29. tien
2022. febr. 26. 08:48

39 éves voltam ,egy vasárnap reggel az ágyban azon morfordíroztam magamban , én már úgy halok meg ,hogy nem voltam férjnél.

Férj:hétfőn bejekentkezünk:-)


(én is megpusztulnék nélküle,egyre jobban szeretem a kislükémet)

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Reset)
2022. febr. 26. 08:20

Szupi ez a videó, köszönöm! Sokkal hitelesebb/meggyőzőbb ilyen dolgot férfi szájából hallani :)

Egyébként mi még nem vagyunk együtt 3-4 éve ahogyan a videóban említi és már együtt is élünk, szóval azért annyira nem súlyos az eset, mint a videóban említett példasztori. Kár, hogy lánykérésről nem beszélt :D

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Pteri)
2022. febr. 26. 08:18

100%-ig egyetértek! Persze tényleg vannak házasságellenes emberek, akikre ez nem érvényes, mert ők tényleg senkit sem vennének el...

Mondjuk olyat is hallottunk már, hogy soha eszébe sem jutott volna házasodni, amíg meg nem ismerte "Példa Irénkét", akinek fél év alatt megkérte a kezét... :) :@

26. reset (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 25. 19:43
Pont ma néztem egy videót, ami erről a témáról szól: [link]
25. pteri (válaszként erre: 22. - Bichi)
2022. febr. 25. 19:25
Éppen ez az. Rohadtul szeretni valakit, őrülten szerelmesnek lenni lehet. Az gyorsan elmúlik és megy tovàbb. Aki megkéri a kezed, azt vàllalja jó esetben, hogy 25 év múlva is melletted lesz jóban, rosszban, szereteben.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Bichi)
2022. febr. 25. 10:37
Ja és persze az is benne van, hogy épp nagyon készül rá... Bármi lehet. Csak egyelőre érthetetlen a szituáció.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Bichi)
2022. febr. 25. 10:33
Érzem, hogy szeret, éppen ezért nem értem mire vár, mikor konkrétan házasságPÁRTI. Ha nem lenne az, akkor ennyire nem kattognék ezen. Mert persze egy nőnek rosszul esik, ha nem veszik el, de ha tudnám, hogy házasságellenes, akkor nem érdekelne nyilván, hiszen tudom, hogy sosem fog megkérni, nincs kétely! De mivel ő nagyon házasságpárti, ez így már kicsit más... Ha az ember házas, nem ugrál már úgy kifele, mint egy kapcsolatból. Ha egy férfi házasságpárti, mégsem kéri meg a nő kezét, akkor számomra teljesen egyértelmű, hogy nem akarja, pontosabban nem őt akarja. Hangsúlyzom, HA házasságpárti.. Márpedig az én párom az. Ennyi a problémám. Egy szóval sem mondtam, hogy nem szeret, az csak példa volt a leírásban, utalva arra, hogy mindennel kapcsolatban várok hsz-t, hogy segítsük egymást, vagy együtt örüljünk, ha valakit megkértek és boldog stb.
22. Bichi (válaszként erre: 17. - Pteri)
2022. febr. 25. 10:19
Rohadtul lehet szeretni valakit lánykérés nélkül is, mi az, valami "szerelemméter"? Ha valaki nem érzi, hogy szeretik, de attól igen, ha megkérik, ott nagy bajok vannak szerintem. Mondom ezt 25 év házasság után...
21. b9e097a9f6 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 22:09
Le kéne ülni és alaposan átbeszélni. Döntést hozni. Ha fogytán érzed az idődet, akkor nem várnék a helyedben arra, hogy majd letérdel elém. Így elmehet sok éved. Ha megbeszélitek és válaszút elé állítod, ki tud derülni mit is akar igazán. Kevésbé romantikus, de a pasikkal néha muszáj így intézni.
20. b9e097a9f6 (válaszként erre: 17. - Pteri)
2022. febr. 24. 22:06

Én is így gondolom. Pont ezért írtam, hogy nem mindegy. Nem tudtuk mióta vannak együtt, ahogy azt sem hány évesek. Most már tudjuk.

30 felett ,1 év után azért illene döntést hozni. Ha 20 évesek lennének, akkor ráérnének.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - B9e097a9f6)
2022. febr. 24. 18:48
30 felettiek vagyunk mindketten és több, mint 1 éve vagyunk együtt. Ez nem azt jelenti, hogy mondjuk másfél éve (lehet, hogy még annál is több). Nem szeretnék konkrétumokat írni, hogy ne lehessen rám ismerni, előre is bocsánatot kérek ezért, de szerintem ennyi elégséges. Azt még elmondom, hogy minden adott lenne mindenhez. Senki sem érti a környezetemben, hogy mire vár. Jópár hónapja tudja, hogy szeretném, mégsem történik semmi, ráadásul úgy, hogy egyáltalán nem házasságellenes, tehát egyértelműen kijelentette anno, hogy persze házasodni fog(unk). De mint akit elvágtak, már sosem beszédtéma (nem csesztetem ezzel!). Ezért nem értem. Én azt gondolom konkrétan meggondolta magát. Borzasztóan nagy dilemma, hogy mit tegyek, hiszen nem 20 évesek vagyunk, hogy legyen időm várni még 3-4 évet!
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Pteri)
2022. febr. 24. 18:41
Én is így gondolom...
17. pteri (válaszként erre: 14. - B9e097a9f6)
2022. febr. 24. 17:12
Szerintem akinek komoly szàndékai vannak az nem él vissza a màsik idejével, nem hagyja évekig bizonytalansàgban, hogy vajon szeret/nem szeret, mit akar?
16. pteri (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. febr. 24. 17:05
Nàlunk is így volt.
15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 16:51
Különösen sosem mozgatott meg a párkapcsolatnak ez a szintje. Mindenki azt hiszi, hogy házasok vagyunk, így is szoktak minket emlegetni. Férjed, nejed…úgyhogy tökmindegy. 🙂
14. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 24. 16:45

Attól még szerethet, hogy nem kéri meg a kezed. Nem ebben nyilvánul meg a szeretet.

A férjem 1 év után kérte meg a kezemet, otthon a hálószobában, és igent mondtam.


Az sem elhanyagolható, hogy mióta jártok és hány évesek vagytok?

Nem mindegy, hogy húzza az idődet, vagy komoly szándékai vannak, csak nem akarja túl hamar megejteni a lánykérést.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook