Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen szemüvegkeret a divat most? fórum

Milyen szemüvegkeret a divat most? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 9. 11:46
A keret nélküli szemüvegek a legdivatosabbak és a legkényelmesebbek is.Bár a rossz tulajdonsága az hogy nehezen lehet tisztítani egyes ilyen falyta szemcsit.
6. 8565183eb5 (válaszként erre: 4. - Angelika123)
2008. szept. 16. 22:49

Szia


Írtam privit is. Külön lehet venni még lencsét is? Nem húzzák a szájukat az optikában hogy mindent úgy viszel?

5. 8565183eb5 (válaszként erre: 3. - Drnéni)
2008. szept. 16. 22:37
Ma voltam bejelentkezni a rendelésre. Meg is néztem a kereteket. Volt nyitott is. Nekem az is tetszik. Hétfőn kell visszamenni akkor fogok választani. Rengeteg keret van. Ami tetszett az 15800ft. Jó sok lesz mert még bele a lencse meg minden karcmentesítés stb. Nem tudom még milyet választok.
2008. szept. 16. 09:47

Sziasztok!

Én teszveszen vettem 3 szuper divatos keretet, a lánynál aki árulja három -négyezerbe kerülnek a keretek. Egyikbe bele is tetettem a lencsét, nagyon jó kis szemüveg lett. Még most is menő az oldalt vastagabb szárú keret, vagy az örök divat a damilos keret. Tavalyelőtt a Vision Expressben csináltattam szemüt, csak a keret volt tizenhétezer...A Végösszeg negyvenhétezer lett,megfogadtam hogy többet nem csináltatom optikában. Inkább megveszem a lencsét és a keretet is neten, és csiszolási díjért az optikában belerakják.

2008. szept. 13. 19:05

Én nemrég csináltattam, azt mondta az eladó, hogy az oldalt nyitott keret a divat. Én nem ilyet akartam, mert régi szemüvegesként ragaszkodtam az üveg lencséhez, és azt csak teljes keretbe lehet tenni. Az eladó úgy nézett rám, mintha hülye lennék, de fancsali pofával előadta a teljes kereteket. Elsőre kihúztam egy padlizsánszínű műanyag keretet, ami jól is állt, úgyhogy megszavaztam. Képzeljétek: 28000-ről le volt árazva 10000-re, mert nem divatos! Ezek hülyék! Én viszont jól jártam, és mindenki nagyon megdícsérte.

Csak azt akartam mondani, ne a divattal törődj!

2008. szept. 13. 18:16
Mindenkinek más áll jól!Hiába divat,ha nem tetszik,és nem is áll úgy,ahogy kellene!Nézz szét,próbálj sokat,és fogsz találni,én is találtam gyorsan!:-)
2008. szept. 13. 14:46
Szemüveg vásárlást tervezek és nagyon nehezen tudok dönteni. Igazán csinos divatos szemüveget szeretnék venni. Olyan sokfajta van milyen keret a divat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook