Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fomájú szemöldök most a divat? fórum

Milyen fomájú szemöldök most a divat? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 5. 22:52
Ez arc formától is függ, de szerintem a természetes igazítva a legjobb!
2010. jan. 1. 16:07
na, végül a lapos mellett döntöttem, és mivelnem olyan hosszú a szemöldököm, szerintem különösen jól áll. még a párom is észrevette,nem kellett eltte illegni-billegni, hogy a végén csak annyit mondjon: na mondd, mit kell észrevenni :-)
2009. dec. 27. 00:14
Szerintem a természetes,de igazítottból nem lehet baj!
2009. dec. 26. 20:25
ami jól áll!! :)
2009. dec. 26. 19:26

a divat szerintem most a természetes vastag,ahogy az újságokat látom.Mire végre idén elkezdtem szedetni,mikor máskor lenne a természetes.....?!

De szeretem ahogy most van,nem a divat után kell menni!

15. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Adfa0d8bdb)
2009. dec. 26. 18:09

Neki már 6 éve van ua a pasija,szal sztem már megszokta.Vagyis most már neki is tetoválva van,de naon sokáig ez a szemcerkás megoldást alkalmazta.

Egy friss kapcsolatnál sztem a pasi tuti világgá rohanna.:o)

14. 673567bc24 (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2009. dec. 26. 18:05
:DDD énis jártam hasonlóan a barátnőmmel!én kiröhögtem!
13. adfa0d8bdb (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2009. dec. 26. 18:00

:DDDD


Na, ez ultragáz! És ha jobb esetben egy pasi mellett ébred? A faszi megijed és elmenekül?? :DDD

ÁÁÁÁÁÁ!!!

12. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - 673567bc24)
2009. dec. 26. 17:59
Erre tudok egy jó sztoryt.Volt lehjobb bnőm ugyan így csinálta.Mindig borotválta és szemcerkával festett egy szemöldököt.Nyáron amikor izzadt,folyt jobbra balra ,de a leges leges legjobb az az volt amikor elmentünk bulizni,utána meg nálunk aludtunk.Reggel kelünk...nézem eltünt a szemöldöke,mind a kettő...azt hittem rosszul látok.Nem tudtam ,hogy sírjak vagy nevessek.:o) (ráadásul hófehér bőre van),olyan volt mint egy múmia.:D
2009. dec. 26. 17:36
szerintem is. főleg amikor nyáron az izzadtsággal együtt folyik le. brrrrr
2009. dec. 26. 17:31
én attól borulok ki,mikor valaki túlszedi,leborotválja,egy csík van csak ott-ceruzával megrajzolva! :S nagyon ciki!
9. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - 77ea8eb702)
2009. dec. 26. 17:25
Szerintem a szemöldököd legyen olyan ami illik az arcodhoz,ne a divatot kövesd.
2009. dec. 26. 17:20
szerintem nekem nem áll jól a nagyon ívelt. majd holnap kiderül. akkor sincs nagy tragédia, ha nem jön össze. ki kell ezt is kísérletezni, mint pl a hajszínt
2009. dec. 26. 17:02

Sajnos nem mindig sikerül ugyanolyanra, és ha magamnak szedem akkor sem lesz olyan szép de nekem a "megközelitőleg" is nagyon bejön.

Attól félek egyszer majd nem nő több és úgy marad ahogy hibásak kiszedtem.- Na azt nem szeretném, ezért általában kozmetikussal csináltatom meg. Ha ő frankón megcsinálja akkor akár úgy is maradhat.Az egyik ismerősömnek is sok évi szedés után nem nőtt többet ami igen az is tök halvány szőke volt így tetováltatnia kellett. Szerintem baromi ronda volt. Én sosem tetováltatnám

2009. dec. 26. 16:59

szerintem nem a divathoz kell alkalmazkodni, hanem az arcformádhoz. Mert akármilyen divatos is a szemöldök röhejesen fog mutatni ha nem illik az arcfomádhoz.

Nekem egyébként szép vékony és ívelt. Nekem igy tetszik ez áll jól és sz*rok a divatra.

2009. dec. 26. 16:18

Sztem mindenképpen az íves szemöldök a szép.Ami olyan mint egy csík az szerintem nem szép.Az már arcforma és egyéni döntés hogy kocka vagy kerek az eleje.:)

Tetovált szemöldökre rátérve pedig,nem mindenkinek azért van,mert az trendi.Nekem is az van és imádom.De nekem szükséges volt,mert nekem túl alacsonyan volt az eredeti.:)

4. 77ea8eb702 (válaszként erre: 2. - Adfa0d8bdb)
2009. dec. 26. 16:15
úgy értem, hogy lapos, nem túl íves és nem is nagyon vékony. a kozmetikus azt mondta, megcsinálja csapottra (remélem azt érti alatta, amit én), de szerinte ez nem divat. mondjuk ez nem fog visszatartani.
2009. dec. 26. 16:13
Miért érdekel mi a divat? Ha Neked az jól áll és szeretnél olyat csináltasd meg. :)
2009. dec. 26. 16:12

Mit értesz "csapott" alatt? Sztem a nem túl vékony, íves a szép, de ez arcformától is függő. Nekem a hagyományos, természetes tetszik, ívesre szedve, a túl vékony meg a tetovált a sztem gáz!

Kérj tanácsot a kozmetikusodtól!

2009. dec. 26. 16:04
Az enyém mindig olyan hagyományos, nem túl vékony, szép íves. De most olyan "csapottat" szeretnék. divat ez még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook