Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen mellékhatása van a Frontinnak? fórum

Milyen mellékhatása van a Frontinnak? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 8. 10:37
Na szuper köszi nektek hozzàszolàst legalàb egy valaki szédűl ez szörnyű nem tudom ettől van e de nagyon unom :-(
2014. dec. 8. 10:16
Kolléganőm szedi, ő is állandóan szédül... vérnyomása rendben van.
8. b00d33e65c (válaszként erre: 6. - Fancsali)
2014. dec. 8. 10:10

Kérdezd meg a patikust!A xanax és a frontin detto ugyanaz,csak a gyártó más.

Én is szedtem mind a kettőt!

2014. dec. 8. 10:00

Én szedtem de nem folyamatosan.Semmi mellékhatása nem volt.

Viszont én úgy tudom max.fél évig szabad szedni.

2014. dec. 8. 09:49

Hosszú ideje szedem. Előtte a Xanax-szal kínlódtam. Arra valóban rá lehetett szokni, nehéz volt megszabadulni tőle, voltak mellékhatásai is! (Állandó kábultság, hasmenés, stb.) Orvosi segítséggel, fokozatosan elhagytam.

A Frontin-ról csak jó tapasztalatom van! Amíg szükséges volt, 2x1 volt a dózis, ma már csak este veszek be 1 tablettát, a csökkentés se okozott semmi kellemetlenséget! Szerintem remek gyógyszer!!!

Ill. nekem bejött. Persze mindenkire minden másként hat, ez csak az én tapasztalatom!

2014. dec. 8. 09:33
Este szedtem. Nem tapasztaltam mellékhatást.
2014. dec. 8. 09:22

én anno nagyon sokáig szedtem napi kettőt.

semmi mellék hatása nem volt számomra.

viszont leszokni tényleg nehéz róla.

3. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - Bejja30)
2014. dec. 8. 08:58

Egy fél frontin nem okoz szédülést.

Nekem semmit nem okozott,kivéve,hogy ennél többet szedtem és leszokni róla nem volt kellemes.

2014. dec. 8. 08:46
Én is csak néha vettem be egy 0,25-öst, ha nem tudtam aludni. Nekem segített, bár reggel kábult voltam kicsit, de legalább valamit aludtam. Persze azt a fajta alvást össze sem lehetett hasonlítani az igazi jó alvással, de mégis sokkal jobb volt, mint a semmi. Én nem szédültem tőle.
2014. dec. 8. 08:44
Tapasztalatokra vagyok kívàncsi kinek milyen mellékhatàst vâltott ki a Frontin.Nekem sokszor van olyan én csak est3re szoktam bevenni egy felet és hiàba végig alszom az éjszakàt de reggel olyan mintha alig aludtam volna.És hàrom hete szédülök lehet e a Frontintol???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook