Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antidepresszáns elhagyásakor milyen mellékhatásokkal kell megküzdeni? fórum

Antidepresszáns elhagyásakor milyen mellékhatásokkal kell megküzdeni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. aug. 14. 17:04
Vasárnap éjjel bevettem a gyógyszereimet. Nem bírtam tovább. A pszichiáteremet felhívtam hétfő reggel, hogy rosszul vagyok. Annyit mondott, akkor szedjem a gyógyszereket. De eldöntöttem, hogy lerakom ezeket a szarokat. Úgy, hogy a héten azt próbálgatom, melyik gyógyszer nélkül hülyülök be. Hát kiderült az éjjeli gyógyszer okozza az elvonási tüneteket. A reggeli antidepi nem hiányzik egyáltalán. Az éjjeli gyógyszerem neve Zypwell 40 milligrammos. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel?
2014. aug. 8. 18:58
ki kell bírni, mint a drogos jön le a drogról
40. majdnemszilviaa (válaszként erre: 39. - Dd00eb072d)
2014. aug. 8. 17:58
Már éjjeltől érzem. Nem tudom meddig fog ez tartani, de ez iszonyat.
39. dd00eb072d (válaszként erre: 38. - Majdnemszilviaa)
2014. aug. 8. 17:50
mind előjön, csak várj türelmesen
38. majdnemszilviaa (válaszként erre: 37. - Dd00eb072d)
2014. aug. 8. 16:56
Ott csak a mellékhatások vannak, nem az elhagyás következtében előjövő tünetek.
2014. aug. 8. 16:19
ami a dobozban levő papíron van
2014. aug. 8. 15:37
Tegnaptól nem szedek gyógyszert. Iszonyúan rosszul vagyok. Állandóan mozognom kell. Az idegeim majd szét szakadnak. Alig aludtam az éjjel. Borzalom az egész. Azt hittem nem lesz semmi bajom.
35. csinoska2012 (válaszként erre: 34. - Lili bárónő)
2014. jún. 29. 11:25
Sajnálom :(én most ismét a citromfüvel próbálkozom de igy sem lesz könnyü
34. Lili bárónő (válaszként erre: 31. - Csinoska2012)
2014. jún. 28. 22:13
Próbáltam...Nem tudtam elhagyni...az orvos azt mondta ne bajlódjak..vegyem tudomásul, hogy van aki fogamzásgétlót szed, van aki vérnyomáscsökkentőt, másnak inzulinra van szüksége..nekem erre...
2014. jún. 27. 19:53
Nekem a szorongásra mikor kezdtem lerakni a gyógyszert volt erős hiányérzetem. De múltkor mikor otthon felejtettem a gyógyszereimet, nagyon nagyon rosszul voltam. Valószínű nem az antidepik hiányától, hanem amit halucinációkra szedek.
32. grizus
2014. jún. 27. 17:06
Semmilyennel. Pánikmegelőzésre kaptam antidepit, ma már ritkán szedem. Semmiféle elvonási tünetet nem vettem észre.
31. csinoska2012 (válaszként erre: 18. - Lili bárónő)
2014. jún. 26. 20:40
Próbáltad már a citromfü teát anno én annak segitségével tettem le,de igy is 2 hét maga volt a pokol,utána kb 6 évig semmi,de megint történt valami és megint gyógyszer,most megint próbálom letenni.
2014. jún. 26. 17:48
Kerültem már be úgy nem körzetes kórházba-Belgy. Kl.,hogy ők voltak az ügyeletesek,és azóta is oda járok.De a pszichiátriára sürgősséggel nehéz bekerülni
29. majdnemszilviaa (válaszként erre: 28. - Regin_a)
2014. jún. 24. 22:29
Hát beutalóval a kistarcsai pszichiátriához és pszichológusi rendelőhöz tartozom.
28. Regin_a (válaszként erre: 26. - Majdnemszilviaa)
2014. jún. 24. 22:20

Vagy beutalóval ahova tartozol/nincs szabad kórház választás/ vagy magánúton akárhova. Csak pénz kérdés

Maszekban úgy 8-12ezer/50 perc

27. Lili bárónő (válaszként erre: 25. - Majdnemszilviaa)
2014. jún. 24. 21:40

Semmi baj...

Ennek 11 éve...:-(

2014. jún. 24. 21:38
Esetleg van valakinek tapasztalata a kistarcsai pszichiátriával kapcsolatban? Vagy Budapesten hova érdemes menni pszichiáterhez illetve pszichológushoz?
25. majdnemszilviaa (válaszként erre: 24. - Lili bárónő)
2014. jún. 22. 23:00
Hát akkor az tényleg nagy kiváltó ok lehetett. Tényleg neharagudj, hogy megkérdeztem.
2014. jún. 22. 22:48
Akkor halt meg az édesapám..
23. majdnemszilviaa (válaszként erre: 22. - Lili bárónő)
2014. jún. 22. 20:18
Ezt nagyon sajnálom. :( Volt valami előhívója a tünetek újra fellángolásának?
22. Lili bárónő (válaszként erre: 20. - Majdnemszilviaa)
2014. jún. 21. 21:39
Mert pár év múlva újra fellángoltak a tünetek...
21. majdnemszilviaa (válaszként erre: 19. - Ubi pretium)
2014. jún. 21. 20:58
Köszönöm :)
20. majdnemszilviaa (válaszként erre: 18. - Lili bárónő)
2014. jún. 21. 20:58
És miért kellett visszatérned a gyógyszerhez?
19. ubi pretium (válaszként erre: 17. - Majdnemszilviaa)
2014. jún. 21. 19:11
Ez a lehető legjobb,amit tehetsz.Kívánom,hogy jobban légy és ha akarod,ha úgy vagy,akkor tedd is le :)
18. Lili bárónő (válaszként erre: 11. - Ubi pretium)
2014. jún. 21. 19:07

Én egyszer simán letettem...

Másodszor nem tudtam...borzasztóan szédülök, zúg a fejem, fáj...

17. majdnemszilviaa (válaszként erre: 16. - Ubi pretium)
2014. jún. 21. 18:58
Lehet a mellékhatások a zypwell miatt jöttek elő, mert azt is otthon felejtettem mint az antidepit. Az a baj, hogy nem lehet felezni, mert kapszulás. Más gyógyszer meg nem segített. Na szerintem konzultálok a pszichiáteremmel.
16. ubi pretium (válaszként erre: 15. - Majdnemszilviaa)
2014. jún. 21. 18:07
Az elég durva gyógyszer.Skizofréniára is azt adják asszem.De simán letehető,ha félsz,felezd,negyedeld napokig és úgy hagyd el.De sima antidepinél még az életben nem találkoztam a letételnél mellékhatást.
15. majdnemszilviaa (válaszként erre: 14. - Ubi pretium)
2014. jún. 20. 21:12
zypwell nevű gyógyszert
14. ubi pretium (válaszként erre: 13. - Majdnemszilviaa)
2014. jún. 20. 20:05
Halucinációra biztos nem antidepit szedsz.Milyen gyogyit kaptál rá?
2014. jún. 20. 20:03
És ha halucinációkra is szedek gyógyszert, és lassan azt is le kellene rakni, utána lehetnek elvonási tünetek?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook